Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę kompletnie złapać sygnału, nawet troszkę, a sam 2 razy ustawiałem sygnał i udało mi się bez większych problemów, a teraz nic.

Ani na Hotbrid ani na inny. Dzwoniłem do Cyfry u nich wszystko jest ok. Sporo padał deszcz ostatnio. Czy konwerter mógł nawalić ?

Bo kabel jest prawie nowy, nigdzie nie przecięty, końcówki też sprawdziłem. Cyfrę mam kilka miesięcy. Na wszystkich kanałach jest kwadracik,

a w ustawieniach nie mogę złapać nawet 2 kreski zasięgu, jak by ktoś przeciął kabel albo rozwalił konwerter.

Mam pytanie ile kosztuje nowy konwerter i czy najszybciej będzie go wykręcić i podłączyć do innej anteny i sprawdzić.

Montaż i ustawianie cyfry robiłem samodzielnie, czy obejmuje mnie jakaś gwarancja na antenę ?

Czy to na pewno konwerter ? Bo chyba z modemem i kartą wszystko jest ok, po prostu nie ma sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź tuner na innej instalacji ( sąsiad , znajomy ) jeżeli tuner działa , to wiesz , że jest coś nie tak z anteną .

Po opadach deszczu konwerter mógł dostać wodę i robi się zwarcie , spróbuj wymienić go na nowy , wydatek nie duży , a korzyści dużo .

Możliwości może być dużo , sprawdzaj po kolei i wykluczaj błędy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam panów przedstawicieli czy słychać coś o wprowadzeniu nowego dekodera HD do sprzedaży od maja? taka informacja gdzieś się przewinęła po drodze? Próbowałem wyciągnąć od Cyfry jednak nikt nie dał się ruszyć na pytanie czy kupować S--[beep]o HD czy poczekać do maja, dostałem odp, że chyba lepiej poczekać, jest coś na rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dajesz radę z wyszukiwaniem kanałów i listami ulubionymi to polecam niezależny np.Golden Interstar 770CR , 780CRCI ,870 T/S CRCI.Ostatni z dvb-t.Oprócz C+ będziesz miał jeszcze możliwość odbioru innych operatorów,mp3 ,przeglądarkę zdjęć iinne funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym kablu działają wszystkie funkcje. Ograniczona jest tylko funkcja VOD i Canal+ na życzenie , które będą się ściągać tylko w momencie gdy dekoder będzie w trybie standby. Funkcja Timeshift działa bez problemów.

 

W przypadku nagrywania także jest to lekko ograniczone, ale możliwe oglądanie jednego kanału i oglądanie innego. Zainteresowanym poniżej udostępniam wykaz kanałów, które można oglądać posiadając jeden konwerter i nagrywając wybrany kanał na dekoderach Philips PVR 250GB HD lub Pace PVR 500GB HD :smile:

 

W przypadku korzystania z instalacji z konwerterem pojedynczym, jednoczesne nagrywanie i odtwarzanie programów możliwe jest w obrębie jednego pasma i polaryzacji.

 

http://hotfile.com/dl/116621119/ba32ceb/cyfra_kanaly_(25.03.2011).xls.html

(Aktualizacja: Układ kanałów Cyfry+ na dzień 25.03.2011r.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...