Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Co ? Nie ma ? :> Skąd Ty masz takie info ? :shock:

 

Są dostepne już u dystrybutorów, my je mamy na magazynie i inne punkty też je dostają zamiast poserwisowych DSR 2221 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja to co ??? Ukradłem je z fabryki z chin ??? Przepraszam Cie ale mam na stanie 27 sztuk w sklepie :D

 

Nowe Pace SD są już dostarczane z działu logistyki od 2 tygodni do dystrybutorów, którym kończą się zapasy "starych" Pace SD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem przed 10 minutami Sagemcoma HD. I mam komunikat "Brak dostępu". Czy to po prostu oznacza, że karta jest nieaktywna jeszcze czy jednak w czasie aktywacji karty powinien się pojawić inny komunkiat, np. kanał zakodowany? Bo jednak mnie taki a nie inny komunikat niepokoi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder Pace 2221 i chciałbym odbierać kanał RTL Schweiz z Hot Birda. Na liście mam 201 ZDF dalej już 205 RTL 2.

Wg oficjalnej listy cyfry http://cyfraplus.pl/cyfra_uklad-kanalow ... rd-tv.html to powinienem mieć ten kanał.

Ponowne zainstalowanie listy nic nie zmienia. Kto pomoże ?

 

Na stronie cyfry jest jeszcze stara (nieaktualna) lista. Obecnie kanał RTL tak jak i ARD na dekoderze cyfry są niedostępny z hotbirda. Najlepiej zamontować sobie zeza na Astrę (koszt około 50 zł) i będzie się miało dostęp do tych i wielu innych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@lukas876: Ustaw na kanał Filmobox na około godzinę, karta musi pobrać patch nadawny na tym transporderze, po pobraniu zmieni się w informacjach wersja karty na DNSAP 400 Rev 45 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem, facet w APS-ie mówił mi, że ten dekoder należy ustawić na kanale 71 i poczekać 40 minut na aktywację... Ale ten komunikat "Odmowa Dostępu" jest niepokojący. Poczekam do godziny, jeśli nic się nie załączy, to włączę na Filmbox. Ale co ciekawe, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, działają mi kanały niekodowane z HotBirda i Astry.

 

EDIT:

Hmm, a teraz zniknęło mi nawet okienko z napisem "Odmowa Dostępu" :/ Czarny obraz i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I nie lataj po kanałach bo nic z tego nie będzie, nim zostawisz na Filmboxie albo 71 koniecznie zrób aktualizację oprogramowania przez "7" w MENU to nie będziesz miał planszy brak dostępu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latać po kanałach nie mam zamiaru, ale przy pierwszym włączeniu pominąłem aktualizację. Teraz wszedłem w menu i sie aktualizuje. Mam nadzieję, że niedługo wszystko będzie dobrze :D

 

EDIT:

Teraz po aktualizacji mam komunikat "Brak uprawnień do obioru tego programu". Ale ta cała aktywacja trwa już chyba zbyt długo. Podłączyłem wszystko o równej 12 :/ Mam nadzieję, że teraz cały czas trzymając na kanale 71 to wszystko ruszy... Chyba nie muszę mieć włączonego telewizora, tylko wystarczy, że dekoder jest włączony i podłączony do wszystkiego? Bo nie myślę, że przez to jest problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tu nie chodzi o aktywację a raczej o patch do karty który się długo wgrywa ;-) Sprawdz za 2-3 godziny jaką masz wersję kart, dopóki nie wskoczy REV45 nie bedzie chodziło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wszystko działa :D Widocznie należało zrobić po prostu aktualizację oprogramowania. Tylko, że nie mam z Astry kanału Sport 1 (nr 720). Bardzo mnie on interesuje, dlatego jestem trochę wkurzony, inne kanały z Astry działają (przynajmniej te, które na razie widziałem). Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...