Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dekoder philips DSX-6010. Na początku założyłem go na starej antenie(90cm) i wszystko działało. Ale była ona juz bardzo zniszczona więc założyłem oryginalną cyfry+(60cm) i mam tylko 12 kanałów.. Siła sygnału zgrubnie 60% a precyzyjnie 27%. Wiem że to nie za dużo ale czemu odbiera mi te 12 kanałów a inne nie? Czy musze wrócić da starej anteny? Słyszałem że na tym dekoderze zdaża sie to często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dekoder philips DSX-6010. Na początku założyłem go na starej antenie(90cm) i wszystko działało. Ale była ona juz bardzo zniszczona więc założyłem oryginalną cyfry+(60cm) i mam tylko 12 kanałów.. Siła sygnału zgrubnie 60% a precyzyjnie 27%. Wiem że to nie za dużo ale czemu odbiera mi te 12 kanałów a inne nie? Czy musze wrócić da starej anteny? Słyszałem że na tym dekoderze zdaża sie to często.

Odlacz dekoder od pradu na godzine i potem sprobuj wyszukac kanaly jeszcze raz. Stary, znany myk :P

 

btw. Co to jest MHW? Nigdzie nie moge znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamieniłem DSR Philipsa 3201 na Philipsa HD6201.Beznadziejny sprzęt.Nie dość że po włączeniu nie reaguje 2 minuty na pilota to przycisk E (wyświetla listę programów) działa tylko na kanałach z cyfry.Na SUPERSTACJI albo TV Biznes nie działa.A fachowcy z BOA mówią że OK.W 3201 było to nie do pomyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy tuner PHILIPS PVR HD 7201 można za pomocą kabla USB podłączyć do komputera i przez komputer kopiować z twardego dysku dekodera nagrania?? Jakie ogólnie mówiąc istnieją możliwości kopiowania, przenoszenia nagranych danych? Jak je mogę wykorzystać? Czy istnieje też możliwość podpięcia pamięci przenośnej USB i kopiowania danych...? Proszę mnie oświecić jak to wszystko wygląda z tym tunerkiem 7201 :smile: Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nieaktywny port USB? To co ja mogę robić z tym co nagram? Tylko odtwarzać bezpośrednio z dysku? Nigdzie nie mogę sobie tego nagranego materiału przenieść by zwolnić miejsce na dysku dekodera a jednocześnie wykorzystać gdzieś indziej nagranie w tym celu, dla którego nagrywałem?? Bo nie wierzę, że zupełnie nic się z tym nie da zrobić... wtedy byłoby to kompletnie bez sensu... Robić sobie kolekcję tylko i wyłącznie na dysku dekodera i upychać wszystko razem a gdy będzie brakowało miejsca to usuwać....? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można nic zrobić, bo na dysku są przecież materiały VoD, które nie mogą być kopiowane na własny użytek.

Po co ten port? Nie wiem. O to należałoby się zapytać twórców tego sprzętu.

Po to nagrywasz, aby odtwarzać z dysku na TV :D To znaczy tak być powinno, wiadomo że człowiek woli inaczej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też przegrać na inną nagrywarkę i wypalić płytkę.

 

 

Chodzi Ci o możliwości przegrania z tunera do nagrywarki nagranego materiału? Czy nagranie audycji za pomocą np. nagrywarki DVD?

PS. Tak się zastanawiam... i może ktoś wie... skąd ludzie posiadają PHILIPSY HD PVR 7201 na własność? Pisząc oczywiście, że zdobyli je legalnie... :?: Nie żebym się czepiał tylko tak po prostu pytam. Ponieważ nie wiem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, pisalem juz kiedys, ze miaelm problemy z tym dekoderem Philips HD, wymienilem na nowy i czesc problemow zniknelo, ale strasznie denerwuje mnie jedna rzecz, a mianowice zanik dzwieku na chwile co jakis czas, macie ten sam problem? isc wymieniac znowu dekoder? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...