Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadnej paczki MTV,tylko MCM-y.Oferta ma sie roznic,a nie ciagle ten sam badziew.

 

MTV... zgoda, bo i tak tam nic nie ma.

Hmm... MCM ? A co tam niby takiego jest ? Ja to miałem przez miesiac w kablówce, po 2 dniach mi sie znudzio bardziej niż MTV. W ciągu tych 2 dni widziałem może 20 teledysków powtarzanych na okrągło.

Jeśli chodzi osobiści o mnie, to tylko... pakiet muzyczny M6, czyli... M6 Hits, M6 Rock i M6 Black Hits

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja typuje kanały :

 

sportowe: tvn sport, eurosporty, extrem sport, nash, sportklub tv

dla dzieci: cartoon network, boomerang, jetix i jetix play, disney channel(w przyszłosci)

dokumentalne: 4 discovery, animal planet, travel channel, history channel, biography channel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni się skoncentrować na kanałach,których nie ma na obu platformach cyfrowych:

 

-Romantica

-Viasat Explorer i History

-TMT

- paczka MTV,albo paczka MCM

-sportklub

 

Może by się jeszcze coś znalazło,ale jakby to dodali to by było super.Romanticę moga ostatecznie sobie podarowć tak z drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nie przebija c+ :D

 

takie stwierdzenie jest niepoprawne, bo Cyfry nie przebiją jak na razie. patrz na CP konkuruje z C+ już szesc lat i dobiero teraz jest bliski dorównania konkurencji w liczbie abonentów. Tak samo będzie z ITI, na początku mało abonentów, poźniej rożne promocje, az w kńcu za 5 lat będzie na równym poziomie z konkurencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni się skoncentrować na kanałach,których nie ma na obu platformach cyfrowych:

 

-Romantica

-Viasat Explorer i History

-TMT

- paczka MTV,albo paczka MCM

-sportklub

 

Może by się jeszcze coś znalazło,ale jakby to dodali to by było super.Romanticę moga ostatecznie sobie podarowć tak z drugiej strony.

 

Kanałów tych nie ma na platformach cyfrowych dlatego że nie cieszą się zainteresowaniem(oczywiście oprócz sport klubu)Kupienie Romantici i tmt to jak wyrzucenie kasy w błoto.Napewno muszą mieć jakieś kanały sporotwe,4 discovery,podstawowe czyli tvn-y,tvp,polsaty jakiś kanał filmowy,muzyczny(viva,mtv) i dla dizeci jetix,cartoon network.Na poczatek to poinno wystarczyć i stopniowo będą powiększac oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie stwierdzenie jest niepoprawne, bo Cyfry nie przebiją jak na razie. patrz na CP konkuruje z C+ już szesc lat i dobiero teraz jest bliski dorównania konkurencji w liczbie abonentów. Tak samo będzie z ITI, na początku mało abonentów, poźniej rożne promocje, az w kńcu za 5 lat będzie na równym poziomie z konkurencją.

 

Tu nie chodzi o liczbe abonentów, a kanały. Brak kanałów premium, to duży minus.

Za 5 lat to nie będzie już platformy ITI, przynajmniej w takiej postaci jak na początku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz od jakiegoś czasu się zastanawiałem na ten temat. W końcu TVN i Polsat musiały dojść do jakiegoś porozumienia. TVN ma nadawać w HDTV, Polsat juz testował Polsat Sport HD. Polsat ma juz swoich abonentów, ITI ma głowe do robienia interesów. Więc jeżeli dogadali się odnośnie DVB-T to czemu nie mogą odnośnie platformy i kto wie, może też IPTV. Dla Polsatu byłoby plusem że połaczenie mogło by spowodować wzrost abonentów, a dla ITI że z dnia na dzień miało by już kilkaset tysięcy odbiorców. Pozatym nie byłoby dublowania kanałów na transponderach. Oczywiście sa tez minusy jak np. ujednolicenie systemu kodowania ( Polsat - NagraVision, TVN - prawdopodobnie Conax, chyba że zdecydowali by się na nadawanie w dwóch systemach naraz ) noi to że kanały Polsatu sa nadawane w DVB-S i MPEG2 a ITI mają być nadawane w DVB-S2 i MPEG4 więc konieczna by była wymiana sprzętu u kilkuset tysięcy odbiorców. Ale kto wie może to i tak sa mniejsze koszty niż zaczynanie "od zera".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana sprzętu nie byłaby konieczna - odbiorniki DVB-S2 są kompatybilne w dół, tzn. mogą odbierać także DVB-S/MPEG-2, więc sobie poradzą. Po prostu abonenci CP nie mieliby dostępu do treści w DVB-S2 i jeśli chcieliby takowy uzyskać - wtedy musieliby wymienić tuner. Ale raczej w tym wypadku nie będzie współpracy - przynajmniej nie na początku. W późniejszym okresie kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że odbiorniki są kompatybilne w dół i odbiorniki DVB-S2 odbierają DVB-S/MPEG2 to wiem tylko jaki byłby sens robić coś takiego? w MPEG2 na 1 transponder wchodzi mniej kanałów niż w MPEG4, a pozatym na prezentacji platformy mówili że cała oferta będzie w MPEG4, więc wyklucza to raczej transmisję w MPEG2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w pakiecie będą takie kanały jak:

- wszystkie stacje tvn

- stacje TVP

- kanały Discovery

- MGM

- 13th Street

- Eurosport 1/2

- National Geographic

- CNN

- Euronews

- paczka Viasat

 

O kanałach muzycznych nie piszę. ITI nie zdecyduje się raczej na MTV. MCM z kolei to kanał związany z Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN planuje uruchomic z końcem września dwa kolejne telewizyjne kanały tematyczne.Będą to, wcześniej zapowiadane TVN Med, skierowany głównie do środowiska lekarskiego oraz TVN Lingua, który będzie poświecony nauce języków obcych.

TVN chce uruchomić oba kanały we wrześniu lub na początku października. Do końca roku ma natomiast wystartować kolejny, trzeci kanał tematyczny, którego rozruch ma kosztować 5 do 8 mln zł. Prezes TVN niestety nie zdradził czego będzie dotyczyć tematyka kolejnego kanału grupy TVN. Źródło: onet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiczne wydaje sie że bedzie to TVN Sport w HD, dlatego tylko kosztuje jrgo rozruch

Uruchomienie kanalu sportowego kosztuje wiecej niz te kilka baniek - bo co z tego, ze bedzie studio i kilku diennikarzy i sprzet - sporo kosztuja prawa do transmisji, a pole manewru tu jest male. Prawie wszystko jest wykupione, a to co zostalo to malo atrakcyjne lub walka o ew. atrakcyjne dyscypliny moze doprowadzic do wywindowania oplat licencyjnych. Na PL rynku mamy przynakmniej TVP (sport), canal+sport, polsaty sport, sport klub, eurosport, a jeszcze stacje typy tv4. Najrozsadniej dla ITI to kupienie C+sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w pakiecie będą takie kanały jak:

- wszystkie stacje tvn

- stacje TVP

- kanały Discovery

- MGM

- !3th Street

- Eurosport 1/2

- National Geographic

- CNN

- Euronews

- paczka Viasat

 

O kanałach muzycznych nie piszę. ITI nie zdecyduje się raczej na MTV. MCM z kolei to kanał związany z Canal+.

 

Zapomniałeś jeszcze o jakiś kanałach dla dzieciaków typu CN czy Boom. Poza tym będzie pewnie trochę więcej filmowych, jak np. kanały AXN-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...