Skocz do zawartości

Które kanały Cyfry+ powinne pójśc do wymiany


yacgery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najczęściej dopominamy się, aby Cyfra+ dołączyła do swojej oferty kolejne programy. Najlepiej po kilka na kwartał :) Oferta jest coraz szersza, ale i opłaty przez to tez rosną. Zastanówmy się, które programy są mało atrakcyjne albo wręcz zbędne w obecnej ofercie. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest dobry pomysł.Każdy z nas może wymienic rózne kanały które rzadziej lub wcale nie oglada.Niestety Cyfra nie robi tego typu badań a szkoda bo oferta mogłaby byc ciekawsza ewentualnie nizsza cena i poprawa jakości.Wg mnie w pierwszej kolejności powinny wylecieć kanały grupy Zone.Są poprostu słabe.Szkoda tez miejsca na gnioty w stylu Polonii1 czy ITV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No i tutaj bym się nie zgodził Zone Reality według mnie jest OK. Może nie wszystkie audycje są godne polecenia, ale ogólnie kanał jest dobry. Co do Polonii 1 i ITV to się zgodzę, są to kanały FTA i nawet jeśli będą w terminalu platformy nie powinny być oficjalnie w ofercie. Tym bardziej, że ich zawartość jest mizerna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy że kanały Zone Club , Zone Reality i Extreme Sport sa w Cyfrze+ i pozostaną gdyz 25% udziałów ma UPC w platformie.

 

Ale jest część kanałów niekodowanych które mogłyby być nadawane z innych transponderów niż tych z platformy, mam na mysli:

 

4Fun TV

Stacje radiowe Polskiego Radia

EduSat

TV Polonia

TVP Kultura

Tele 5

Polonia 1

ITV

TV Puls

 

 

Co do kanałów TVP to mogłyby być dostępne z Astry 19,2 st. East.

 

Popatrzeć można na przykład platformy CanalDigitaal Nederland która nadaje z dwóch pozycji orbitalnych.

 

 

PS: Zarówno kanały niekodowane jak i TVP gdyby opuściły tr. platformy to jakość pozostałych bardzo by sie poprawiła pod warunkiem ze dosył byłby w bardzo dobrej jakości.

 

 

BBC Prime i tak za niedługo odejdzie.

A co do Eurosportu to tylko w Cyfrze+ są spolszczone napisy.

A na tr. eutelsatu jest tylko wersja international czyli angielskie napisy.

 

 

Faktem jest że kanał TV4 mogliby brać z tr. Polsatu tak jak Superstacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym nożem w serce to przesadziłeś :) skoro Cyferka ma słabych negocjatorów to zapewne nie zrezygnuje z usług Zone. Tylko że z tej paczki rzeczywiście Reality jest coś wart, resztę bym wyrzucił. ( no i jeszcze Zone Europa jest OK, ale w tej platformie jej nie ma).

Pawel: To nie jest temat bez sensu. Trzeba zebrac informacje i je opracowac, a potem niech Mr.Orbita zaniesie je do szefa Cyfry ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Ostatnio się mówi o tym, że zniknie BBC Prime z oferty C+ czy jest to prawda i czy w przypadku braku ego kanału można wypowiedzieć umowę :?:

Tak, BBC Prime zniknie z oferty C+ (jeśli dobrze pamiętam to gdzieś na forum ktoś już o tym pisał, że BBC Prime będzie w C+ tylko do końca grudnia), zastępuje go BBC Entertainment (z podobną ramówką do Prime'a), który będzie dostępny na wyłączność w CP wraz z trzema innymi kanałami BBC. Czy jego brak będzie mógł być podstawą do zerwania umowy z C+ to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Hmm, czy płacimy. Jest to kanał FTA, to chyba nie płacimy, choć podają że niby jest w ich ofercie - ale nie sądzę, że od nas za to kasę biorą. Tym bardziej, że ten kanał posiada każdy kto ma tuner FTA :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat. A oto moje propozycje ktore bym najchetniej wywalil a nie wymienil z listy programow Cyfry+: :P

Tele5

Ale Kino!

BBC Prime

Fox Life

Extreme Sport

ESPN Classic

Jetix

Kuchnia TV

Zone Club

Fashion TV

Planete

Discovery Travel&Living

Zone Reality

Polonia1

Mango24

Promocja TV

ITV

Edusat

Mezzo

Wszystkie informacyjne od kanalu 102 - 118 na terminalach Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dobra to ja proponuję, żeby pisać jaki kanał by się chciało jeszcze zobaczyć w zamian nominowanego do opuszczenia oferty. Bo jak wywalą tyle kanałów (co oczywiście jest niemożliwe według mnie), to niech wiedzą co mają dołączyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djclassic

 

No nie szalej platforma cyfrowa nie jest tylko dla Ciebie lecz także dla innych po co wywalać takie kanały jak Fox Life, Fashion TV lub Mezzo jeśli nie nadaja z tr. cyfry+

 

a co do kanałów Ale kino! czy Planete to szanuj sie ale naprawdę są fajne i są tacy co na pewno chcieliby je oglądać.

 

NIE BĄDŹ EGOISTĄ djclassic :twisted::twisted::twisted:

 

 

 

Propozycje kanałów to:

 

13th Street

MTV Base

MTV Hits

Spektrum TV

Motors TV

National Geographic Adventure

National Geographic Music

National Geographic Wild

Fox Crime

FX

ShowTime

Sundance Channel

Cinema City

 

lecz wiem ze część z tych kanałów to kwestia tylko marzeń :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym Universal channel za tele 5 lub polonie 1 lub mango

 

 

myślę, że doczekamy się czasów kiedy będzie tylko jedna platforma ze wszystkimi kanałami bo tak jak teraz to być nie może.. to jest absurd... każda platforma oferuje kilka innych kanałów których nie ma w innej, bez sensu, powinna być jedna platforma ze wszystkimi kanałami tak jak na zachodzie eu tam nie ma tak bezsensownej konkurencji. W Polsce jeżeli chce mieć wszystkie kanały dostępne po polsku to muszę wykupić kilka kablówek, i trzy platformy... tak nie może być, to jest niesprawiedliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i niesprawiedliwe ale cofnij sie kilka lat do tyłu.

 

I chciałeś na pewno połączenie Wizji TV i Cyfry+ i wynik był prosty ciekawe kanały wogóle zaprzestały emisji na teren Polski a cześć znalazła sie poza połączona platforma i dostępne tylko dla sieci kablowych.

 

Zapewne teraz gdyby trzy platformy sie połączyły to część kanałów zaprzestałaby emisji w Polsce (w szczególności te które maja mały zasięg w sieciach kablowych) lub znalazła by sie jako dosył do sieci kablowych i poza platformą.

 

Więc niech już przynajmniej będą dwie to zawsze lepsze od monopolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale smutna prawda jest taka, że Cyfra+ poza Canalem nie ma absolutnie nic ciekawego do zaoferowania. Jest jeszcze Ale Kino, ale to akurat program ogólnodostępny w kablówkach. Tracąc HBO stają się naprawdę mierną platformą. Gdyby nie C+Sport, który ma w swojej ofercie większość ciekawych rzeczy, to nie mieliby ani jednego abonenta. Sam podpisałem z nimi niedawno umowę, ale ją rozwiązuję (wraz z odejściem BBC Prime będę miał taką możliwość) i uciekam do N. A Cyfrę olewam, bo płacić 75zł za sam C+ Sport nie mam zamiaru.

Absolutnie nic się nie rozwijają! Nowe kanały: Movies24 i może Dom z Ogrodem - rewelacja ;) Gdyby chociaż była jakaś szansa na zdobycie ciekawych kanałów, a tu nic...

Mówicie o MTV Pack - większość teledysków jest dostępna w sieci, podobnie muzyka (i nie mówię tu o nielegalnym ściąganiu mp3). Jak już to wprowadzać coś czego nie można znaleźć gdzie indziej. Ot choćby n-ka ma taki NASN, gdzie można obejrzeć sobie sporty amerykańskie live, których nie uświadczysz nigdzie indziej. Jest taki Wojna i Pokój, gdzie leci ruska klasyka (jakiś odpowiednik w Cyfrze?!?), mamy (będziemy mieli) 2 kanały Sci-Fi, Universal Channel, który IMO będzie o niebo lepszy od FoxLife (nic tam ciekawego nie ma), TVP Sport (fajnie móc sobie obejrzeć mecze naszych rywali do EURO2008 [wiem, wiem - są puszczane FTA, ale z komentarzem azerskim]), no i Comedy Central - bez porównania lepszy niż HBO Comedy (same powtórki).

Wiem, że nie każdy ma takie zdanie, ale musicie uczciwie przyznać, że (oprócz Canalu+) nie ma Cyfra nic do zaoferowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...