Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, info cenowe pilnie potrzebne:)

Obecnie universe+ i pace za 49zl/mc, bez wodotryskow

ile mozna urwac z tej ceny?

ewentualnie realna cena z MRs?

wypowiedzenie zarejestrowane, umowa do konca kwietnia

z gory dzieki za odp

 

@ czarne_oczy. Pisałem o HBO na cały okres umowy, a nie w gratisie na kilka miesięcy. Tak Cię zrozumiałem.

 

@ leonzpoczty. Za mniej nie dostaniesz. A jak MR Ci się zachciało, to wymiana sprzętu Cię czeka na ADB.

 

Dzis tel z nr 22 310 45 45

to samo za 34.99zl/mc umowa na 15mcy

4 minuty rozmowy, spokoj na 15 mcy ;)

@ircios pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dużo osób czeka na to by otrzymać list z warunkami umowy jeszcze za ubiegły rok. Mimo wszystko zapytam jak przebiega konfontracja otrzymanych tegorocznych warunków z tymi zamieszczonymi w obecnym liście od nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios to chyba pierwszy tak dobry odpowiednik Universe+ przy aneksie? Mam tylko nadzieję, że obędzie się bez reklamacji.

 

@mateusz14422 nowością dla co niektórych mogą być odsetki, jeżeli rzeczywiście będą naliczane, ale nie opłata odwieszająca 20zł, bo ona jest w cenniku od początku.

 

@charlie4 po wypowiedzeniu z DUK załatwisz odpowiednik aktualnej oferty(łącznie z dekoderem) taniej. Może nawet uda się wymienić Sagema na Pace PVR za 0zł.

 

@Marcin78 tak, będą gorsze, ale raczej z punktu widzenia wypłaty konsultanta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz14422 nowością dla co niektórych mogą być odsetki, jeżeli rzeczywiście będą naliczane, ale nie opłata odwieszająca 20zł, bo ona jest w cenniku od początku.

 

Jakie odsetki co ty wypisujesz ? Ja zawsze płace na koniec miesiąca chodz termin zazwyczaj mam 10 dni wcześniej i jakoś nie naliczają odsetek z tego tytułu. Poza tym oni sami nie są fer bo otrzymując fakturę dają termin abonentowi 7 dni a nie jak to jest w przepisach 14 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raver może tak przeczytaj wpierw posty których tyczy się moja odpowiedź a poza tym polecam lekturę viewtopic.php?f=174&t=32779&start=315#p926270

 

...

ps- Ciekawostka: w opisie oferty wzmianka ze platnosc do 18go kazdego miesiaca. w przypadku nieopłacenia rachunku w terminie od kolejnego dnia naliczane będą odsetki plus 20zl opłaty odwieszającej.

...

 

O co chodzi z tą opłatą za niepłacenie, przecież teraz tego nie ma. Znowu kombinują jak zarobić na głupocie ludzi, którzy mogą zapomniec. 20 zl za nie płacenie na czas, przecież to kpina totalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz14422 nowością dla co niektórych mogą być odsetki, jeżeli rzeczywiście będą naliczane, ale nie opłata odwieszająca 20zł, bo ona jest w cenniku od początku.

 

Jakie odsetki co ty wypisujesz ? Ja zawsze płace na koniec miesiąca chodz termin zazwyczaj mam 10 dni wcześniej i jakoś nie naliczają odsetek z tego tytułu. Poza tym oni sami nie są fer bo otrzymując fakturę dają termin abonentowi 7 dni a nie jak to jest w przepisach 14 dni...

 

Akurat tak się składa, że mam wgląd do ICA znajomej i jej rachunku w PDFie i ona ma odsetki doliczane przez nc+ bo nie płaci do 18-go. Więc na jej przykładzie mogę powiedzieć, że nc+ odsetki dolicza. Np. za ostatni miesiąc ma:

"OPŁATA ABONAMENTOWA ZA 04/2014 - 59,00

ODSETKI ZA OKRES 03/02/2014 - 02/03/2014 - 0,21"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do tej pory w NC+ był podział nawet w kwestii odsetek tzn. abo po Cyfrze mieli naliczane a abo po N-ce nie, to po marcowym łączeniu systemów i aktualnym wpisie Kolegi ganci można wywnioskować, że sytuacja w miarę przybywania kolejnych aneksów się wyrówna i będą płacić odsetki wszyscy którym zdarzy się poślizg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i witam wszystkich . Właśnie przedłużyłem umowę z nc+ na 15 miesięcy pakiet comfort+,extra+ multi+ z opcją history hd i 3 miesiące gratis opcję sport za 34.90 zł cena stała , dekoder po cyfrze+ pace 500gb za darmo . Wcześniej miałem uniwerse+i 6c+ za 54zł Co myślicie o tej umowie . Dodam że oferta zaproponowana po wysłaniu wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewż mają prawo do naliczania odsetek, więc jeśli zechcą naliczyć, będziesz już wiedział, o co chodzi ;) Jeśli do tej pory tego nie robili, nie znaczy to, że nie mogą zrobić w przyszłości.

 

A tak, na marginesie, nie lepiej założyć sobie zlecenie stałe i mieć to z głowy? Wiem, że nie każdy ma pewność, czy mu wystarczy środków na czas, ale może to oznacza tylko tyle, że wydatki na telewizję są za duże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ termin płatności jest stały, kwota też najczęsściej jest stała, to nie ma sensu zasłaniać się tym, kiedy faktura w rzeczywistości przyjdzie. Oni mogą zasłonić się datą wystawienia faktury. Termin płatności jest stały i jesteśmy o tym informowani, więc lepiej płacić na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś też kilka razy zapłaciłem później i żadnych odsetek nie było, więc nie wiem do końca o co chodzi.

tak było w N. nc+ przejmuje system po cyfrze+ 8) , w którym sa naliczane odsetki, wiec lepiej płacić na czas

w cyfrze też nigdy nie płaciłem odsetek choć zdarzyło mi się zapłacić czasem kilka dni póżniej a byłem jej abonentem z 7 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa konczy mi sie z koncem czerwca i zadzwonilem z czystej ciekawosci o ferte bez wypowiedzenia.Do tej pory mam comfort+z paczka canal plus za 79 zl.Mily pan zaproponowal mi to comfort+ekstra + paczka canal plus na okres calej umowy za 79.90 zl:) dodam ze mam jeszcze MR po strej cyfrze +. co sadzicie o tej ofercie brac czy wysylac wypowiedzenia i czekaj na cos lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...