Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z końcem czerwca mam koniec umowy.

 

Obecnie posiadam:

Comfort+, wszystkie Canaly +, N sport, Multiroom - wszystko za 65 zł.

 

Niedawno zadzwonił konsultant z super korzystną ofertą: wszystko to co mam + 4 nowe kanały sportowe (całkowicie nieatrakcyjne dla mnie) za 79 zł / miesięcznie. Czyli własciwie dostałem to samo 14 zł drożej.

 

Pytanie:

1) za około ile mogę wynegocjować obecny mój pakiet (Comfort+ z N Sport, Multiroom)?

2) Co mogę wynegocjować z budżetem max 69 zł miesięcznie.

 

z góry dziękuję za jakiekolwiek porady

Za 69 możesz dostać comfort+, multi+, extra+ z 6 c+ i HBO na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie mam pakiet univers za 59 zł w umowie na 12 mc. Umowa kończy według moich obliczeń w czerwcu, zaś według informacji przysłanej na dekoder w maju ... nieważne. Wypowiedzenie wysłane. Przed chwilą dzwonili do mnie z nr 122947879 - konsultant sympatyczny, ale do pewnego momentu.

 

Dostałem super promocyjną ofertę - to samo co mam, za tyle samo co płace ... Ok. powiedziałem, że takie coś nie interesuje bo to oferta gorsza niż dla nowych klientów. Określiłem co chcę - czyli to co mam plus canal plusy i histroy HD w tej samej cenie (czyli 59 zł) lub obniżenie obecne go abonamentu. Po chwili oczekiwania dostałem super eksrta ofertę, universal + 6 canal plus za 79 zł, lub 3 canal za 69 zł. (czyli to co na stronie). Także podziękowałem i powiedziałem co chcę.

 

W tym miejscu Pan konsultant zaczął jakąś quasi psychologiczną gierkę i zaśpiewał jakąś historyjkę o sklepie osiedlowym i bułkach. w tym momencie to mną aż rzuciło - nie lubię jak się robi ze mnie idiotę. Grzecznie się pożegnałem i zakończyłem rozmowę. Ciekawe czy jeszcze zadzwonią z czymś konkretniejszym.

 

Pytanie do forumowiczów - jeżeli podpisywałem umowę u kuriera w maju (ale umowa wygenerowana 30 kwietnia) to który z miesięcy traktowany jest jako miesiąc aktywacji. Sygnał pojawił się dopiero parę dni po podpisaniu umowy w maju i za maj nie płaciłem. Jeżeli zatem traktować maj jako miesiąc aktywacji, to umowa kończy się 30 czerwca? tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów. dziś zadzwonił kolejny raz pan konsultant ciągle dzwoni ten sam koleś i twierdził ze byliśmy umówieni na dziś zaczął wymieniać co było uzgadniane i czyli komfort ekstra i 6xc+ za kwotę 68 zł. po chwili już jest 79 że niby tyle bo bez opcji ekstra w tym jeszcze hbo 9 miesięcy gratis mówię że nie chce hbo to 69. wiec proponuje gościowi to w kwocie 59 zł i do tego przejść z mr premium na mr standard, tylko gość mi wyskoczył z AKTYWACJA mr kolejny raz. dobra mowie zapłacę potwierdzam czy jest wszystko to co obecnie posiadam okazuje się że wcięło seriale+ no to już czuje ciśnienie i mowie że nie zgadzam się gość już wkur... zaczyna pytać czy to zła oferta odpowiadam że mi nie odpowiada i nie mamy co dyskutować wtedy bardzo zirytowany odłożył słuchawkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z teraz zamiast Platyny:

 

- pakiet Comfort+ w kwocie 29,90 zł przez 15 miesięcy,

- opcja Multi+ bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- opcja Extra+ bezpłatnie przez 7 miesięcy oraz w kwocie 10 zł przez kolejne 8 miesięcy,

- opcja Premium Sport & Film w kwocie 20 zł przez 7 miesięcy oraz w kwocie 40 zł przez kolejne 8 miesięcy,

- opcja HBO bezpłatnie przez 7 miesięcy.

Średnia opłata miesięczna wyniesie 65,90 zł.

 

Zastanawiam się, czy brać, czy targować HBO na 15 mcy - kilka postów wyżej napisano, że da się (ale czy realnie, czy teoretycznie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie do 30 kwietnia, dzisiejsza propozycja to:

1. umowa na 24 miesiące

2. Comfort+Extra+C+HBO+Cinemax+Filmbox+ - 99.90zł

3. VOD Canal+ - 0zł

4. Seriale + - 0zł

5. Picturebox - 0zł

6. konto podstawowe netVOD+ - 0zł

7. multiroom (dwa dekodery dodatkowe) pierwszy dekoder dodatkowy 12 m-cy za 5zł potem 10zł, drugi dekoder 10zł przez 24 m-ce

8. History HD - 1,99zł

Razem wyjdzie 12 m-cy za 116,89zł po roku 121,89zł.

Jaka jest Wasza opinia na temat tej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie do 30 kwietnia, dzisiejsza propozycja to:

1. umowa na 24 miesiące

2. Comfort+Extra+C+HBO+Cinemax+Filmbox+ - 99.90zł

3. VOD Canal+ - 0zł

4. Seriale + - 0zł

5. Picturebox - 0zł

6. konto podstawowe netVOD+ - 0zł

7. multiroom (dwa dekodery dodatkowe) pierwszy dekoder dodatkowy 12 m-cy za 5zł potem 10zł, drugi dekoder 10zł przez 24 m-ce

8. History HD - 1,99zł

Razem wyjdzie 12 m-cy za 116,89zł po roku 121,89zł.

Jaka jest Wasza opinia na temat tej propozycji.

ja dostałem za 109 złoty to co wymieniłeś

 

 

moim zdaniem do kitu bo ja dostałem wszystko oprócz 3 dla dorosłych za 109 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@taglaster napisałem niby "Full Extra" ponieważ tak to dotej port wyglądało:

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

Za tyle to warto 8)

ps.No i ta średnia cena jaką teraz wciskają.....(słabizna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja się przyznam ,że nie mam czasu tego oglądać ,najwięcej u mnie jest "mini mini" , HBO(Gra o Tron) , "Trace Urban" 8)

i tvn24 ...... "czerwone światło" zapomniałbym :lol2:

ps. jednak zdania nie zmienię "Full Extra" warto mieć :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon od ncplus po raz pierwszy.

Comfort + Multi + 2cameleon+cały pakiet cplus +pace pvr+ hbo na 5 miesięcy za 59 zl - odmówiłem.

 

Za ile można wyrwać to co obecnie mam:

Universe

6xC+

Pace PVR (chociaż on jest mi w tym momencie nie potrzebny i mogę go oddać)

2xCameleon

 

Nie ukrywam że nic więcej mi nie jest potrzebne i chciałbym otwrzymać pakiet jaki obecnie mam za jak najniższą kwotę. Obecnie płacę 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trzecia propozycja nc+:

Comfort+,

Multi+,

Extra+,

Premium sport i Film,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

HBO GO,

Multiroom standard

Pace 500GB

119,90 zł miesięcznie

Powiedziałem że drogo ,że jest na rynku konkurencja i że oczekuję poważnej oferty .Konsultant stwierdził że zadzwoni jak będzie miał lepszą ofertę.Podziękowałem i pożegnałem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...