Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z teraz zamiast Platyny:

 

- pakiet Comfort+ w kwocie 29,90 zł przez 15 miesięcy,

- opcja Multi+ bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- opcja Extra+ bezpłatnie przez 7 miesięcy oraz w kwocie 10 zł przez kolejne 8 miesięcy,

- opcja Premium Sport & Film w kwocie 20 zł przez 7 miesięcy oraz w kwocie 40 zł przez kolejne 8 miesięcy,

- opcja HBO bezpłatnie przez 7 miesięcy.

Średnia opłata miesięczna wyniesie 65,90 zł.

 

Zastanawiam się, czy brać, czy targować HBO na 15 mcy - kilka postów wyżej napisano, że da się (ale czy realnie, czy teoretycznie)?

 

@ircios - czemu uważasz, że namieszane - mnie się wydawało przejrzyste -

 

7x 49,90

8x 79,90

 

HBO i FilmBox przez 7m-cy gratis, potem wyłączenie. W czerwcu 2015 oświadczenie woli.

Ale może się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja

Umowa na 15 msc:

Pakiet Podstawowy+ 6 C+ + 2x dekodery białe z opcją multiroom

Opłata: 4 msc x 10 zł+ 11 msc x 109 zł.

Co Wy na to?

Czy uda się wynegocjować całość za 89 (czyli tyle ile teraz płacę ) bądź mniej???

Zaczyna mnie to już denerwować co telefon to oferta droższa od dotychczasowej o 10 lub 20 zł. W kulki sobie lecą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytałem na forum to spinać pośladki to trzeba do 14 dni kiedy zdajesz sprzęt :)

Ponoć nawet gdy umowa wygaśnie to w tym terminie możesz się jednak zdecydować, byle oferta była "atrakcyjna"

 

Ja niedawno wysłałem wypowiedzenie (umowa do końca maja) i dziś SMS z info o zarejestrowaniu

dodatkowo kilka głuchych telefonów ;) - badają sobie grunt do negocjacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień do końca umowy, po ostatnim telefonie pktóry miał miejsce prawie 2 tygodnie temu już nie dzwonią wcale. Dzisiaj jeszcze jestem spokojny, ale jutro zacznę się już denerwować.

 

Jest dość duże prawdopodobieństwo, ze 28 kwietnia otrzymasz komunikat o przedlurzeniu zdania dekodera i bezplatnym miesiacu z oferta premium na "dodatkowe zastanownienie się" tak jak w poprzednim roku. Mają pewnie też zbyt duzo wypowiedzeń do obsłużenia i sporą partie osób które w zeszłym roku zostały w starych platformach.

 

Mi tez sie konczy umowa za tydzień i jak dotad, od marca mialem dwa telefony z ofertą której "nie można było odmówić". Po doświadczeniach z poprzednim przedluzeniem bede twardo stał na swoim. Kupilem sobie awaryjnie MIXa, w razie czego pakiet komfort plus opcja extra za 29 na rok mi wystarczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cm812 napisał:

Ja niedawno wysłałem wypowiedzenie (umowa do końca maja) i dziś SMS z info o zarejestrowaniu

dodatkowo kilka głuchych telefonów ;) - badają sobie grunt do negocjacji?

 

U mnie podobnie same głuche telefony, w kóncu jeden telefon z ofertą, odrzuciłem ją.

Po dwóch godzinach sms, że wypowiedzenie zarejestrowane i w razie zmiany zdania proszą o kontakt telefoniczny.

Myślę, że to taka taktyka, pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie płacę 169 za CANAL+ Platinum + HBO, mediaBOX+ i 3x multiroom. Umowa kończy się w sierpniu, ale mam 3-miesięczny okres wypowiedzenia. Da się wyciągnąć ok. 104 zł? Z tego co wyczytałem, to można mierzyć w ten pułap.

Dodam, że jak dzwoniłem do nich niedawno, to zaproponowano mi "przy okazji" przedłużenie: Full Extra z Cinemax i Filmbox za 164,90 przez pierwszych 6 miesięcy, później przez kolejnych 9 174,90. Powiedziałem że chcę zostać przy tym co mam, to zaproponował 154,90/164,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...