Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W APSie dostajesz potwierdzenie przyjęcia wiec opcja bezpieczniejsza.

@mk77

U mnie to zazwyczaj tak było. Mogę się tylko domyślać ze to dlatego że dzwonił "do 15" a przekładana rozmowa była na pod wieczór to pewnie już ze zmiany schodził i telefonów nie było (choć nie wiem czy u nich ten system tak działa ze konsultant sobie 'zaklepuje' klienta na następną rozmowę.)

 

Jedynie co wiem to to że wypowiedzenie leci Faxem do Warszawy natychmiastowo a jak się dowiem od nc+ że dotarło i że przyjęli ? w poleconych nawet się nie dowiedziałem czy doszło musiałem na maila pytać i to po 2 tyg.

 

Wiem że wszystko jeśli o przedłużenie i tak będzie się działo w grudniu bo ostatniego dnia wybrałem date.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

wczoraj przedłużyłem umowę z nc+ na kolejne 15m.

 

Dotychczas:

Comfort+

Multi+

HBO

Filmbox

43,90zł/Umowa:12m (wszystko na całą długość umowy)

 

Od 01.12.14.

Comfort+

Multi+

Extra+

Sport&Film+ (6xCanal+)

Filmbox

5x0zł + 10x79,90 zł/Średnia 53,27 zł/Umowa:15m (wszystko na całą długość umowy)

 

Wypowiedzenie było wysłane/umowa była do końca grudnia.

Dostałem to co chciałem /zarówno pakiet jak i cena/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko abonenta miejscowość, data

adres

nr tel.

nr abonenta

 

ITI Neovision S.A.

Al. Gen. W. Sikorskiego 9

02-758 Warszawa

 

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług.

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr ……………………… (nr umowy) i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem wymaganego w umowie czasu.

……………………..

własnoręczny podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wysłać faksem ? (jeżeli tak to na jaki nr) czy lepiej osobiście w punkcie NC+ ?

 

I jeszcze jedno pytanko : obecnie posiadam pakiet - Universe+ za 49 PLN dzwonili do mnie już chyba z 10 razy ale rozmowy nie przyniosły żadnych konkretów. Co mogę ugrać ? czy ktoś z Was miał taki pakiet i coś konkretnego ugrał ? Proszę o jakieś przykłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś ktoś ugrał mają pakiet Universe+ za 49 PLN ? Na razie moja walka jest bezskuteczna... nic nie chcą zaoferować...

 

BusyBoy, ja miałem pakiet Universe za 49zł w mixie. Zaoferowali pakiet comfort+ extra + 6xC+ i HBO na 5 miesięcy w łamańcu 5x0 i 10 x79.90. Dzwonili miesiąc przed końcem umowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie powtórzyć pytanie które zadałem parę stron temu :)

 

Czy dostał ktoś propozycję odbioru z punktu nowego, dodatkowego dekodera HD za darmo ? Jeśli tak to jak dokładnie to wygląda i czy warto z tego przywileju (?) skorzystać ??

Jak wiadomo nie ma nic za darmo, także wolę się upewnić niż później żałować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem dziwny telefon z nc+ :(

Po pierwsze nr telefonu na komore wyskoczyl jako nieznany :(

Po drugie gosciu cos chcial zaproponowac ale zobaczy ze jest zlozone wypowiedzenie i stwierdzil ze nic nie moze mi zaoferowac :(

Wiec zostaje kontak z DUK w tym przypadku dobrze myśle ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...