Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba co tydzień ta lista "Ty wybierasz" jest podobna, z tego co widzę :D Również popieram wstawianie tutaj wyników z Club Chart, ja sam też nie zaglądam na ich facebooka/stronę żeby szukać akurat tego notowania.

 

Od piątku w VIVA DANCE, bardzo fajnie grają, np dziś "Crazy Frog" i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz coś nowego w Ty Wybierasz wystąpi. Zależy od głosowania. Większa część piosenek się powtarza, co było tydzień i wstecz temu. Dla mnie też piosenka Bridgit Mendler nie pasuje do tego gatunku, którego grają. Na nią głosują pewnie jej fanki. Ciekawe, czy na 100% są to prawidłowe wyniki notowania Ty Wybierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ;) Tak Viva zna się na muzyce EDM. Zauważyłem też piosenkę One Direction - One Way Or Another na ich playliście, albo Ariana Grande - One Last Time i wiele innych :D

 

Były w nim jakieś dzieci.

 

Jak jeszcze nie znalazłeś :)

Boogie Pimps - Somebody To Love

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Wybierasz: Top 50: Electronic Dance Music - 18.04.2015.

50. Robin Schulz Feat. Jasmine Thompson - Sun Goes Down

49. Jennifer Lopez Feat. Flo Rida - Goin' In

48. Klingande - Jubel

47. Usher - More (RedOne Jimmy Joker Remix)

46. Clean Bandit & Jess Glynne - Real Love

45. Galantis - Runaway (U & I)

44. Fergie - A Little Party Never Killed Nobody (All We Got)

43. Icona Pop - I Love It

42. Alexis Jordan - Happiness

41. Tiësto & Matthew Koma - Wasted

40. Ne-Yo Feat. French Montana - Let Me Love You (Remix)

39. Avicii - Fade Into Darkness

38. Kiesza - Hideway

37. Hardwell Feat. Chris Jones - Young Again

36. Bakermat - One Day (Vandaag)

35. Alesso & Tove Lo - Heroes (We Could Be)

34. Milky Chance - Stolen Dance

33. Britney Spears - Piece Of Me

32. Enrique Iglesias Feat. Sammy Adams - Finally Found You

31. Jason Derulo - The Other Side

30. Black Eyed Peas - Boom Boom Pow

29. Flo Rida - Good Feeling

28. Lilly Wood & The Prick And Robin Schulz - Prayer In C

27. Dimitri Vegas & Like Mike Vs. Tujamo & Felguk - Nova

26. Ylvis - The Fox

25. Afrojack Feat. Spree Wilson - The Spark

24. Tiësto - Red Lights

23. Chris Brown - Don't Wake Me Up

22. Martin Garrix - Animals

21. Pitbull Feat. T-Pain - Hey Baby (Drop It To The Floor)

20. Carly Rae Jepsen - Tonight I'm Getting Over Me

19. Florence + The Machine - Spectrum (Calvin Harris Remix)

18. Arash Feat. Sean Paul - She Makes Me Go

17. Calvin Harris & Alesso Feat. Hurts - Under Control

16. LMFAO - Sexy And I Know It

15. Amelia Lily - You Bring Me Joy

14. Patricia Kazadi & M. Pokora - Wanna Feel You Now

13. Ariana Grande - One Last Time

12. Rihanna - Shut Up And Drive

11. Remady Feat. Manu-L & J-Son - Single Ladies

10. Justin Bieber Feat. Nicki Minaj - Beauty And A Beat

9. Ke$ha - Blow

8. Lady Gaga Feat. Beyoncé - Telephone

7. Avicii - Wake Me Up

6. Ariana Grande Feat. Zedd - Break Free

5. Blonde Feat. Melissa Steel - I Loved You

4. Ellie Goulding - Burn

3. David Guetta Feat. Rihanna -Who's That Chick ?

2. Flo Rida Feat. Sage The Gemini & Lookas - GDFR

1. Calvin Harris Feat. HAIM - Pray To God

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem na VIVA-TV.PL ich program. Dnia 24.04 pojawi się... VIVA POWER DANCE! Pasmo rozpoczyna się o godzinie 20, zaraz po klasycznym VIVA DANCE i trwa do godziny 2 w nocy, gdzie kolejnym pasmem jest VIVA DANCE MIX. Czyli VIVA tego dnia stanie się kanałem wyłącznie muzycznym :brawo: (oby już na stałe).

 

Wraz z nowym pasmem liczę na nowy trójkącik i chyba wreszcie czas na nowe identy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem na VIVA-TV.PL ich program. Dnia 24.04 pojawi się... VIVA POWER DANCE! Pasmo rozpoczyna się o godzinie 20, zaraz po klasycznym VIVA DANCE i trwa do godziny 2 w nocy, gdzie kolejnym pasmem jest VIVA DANCE MIX. Czyli VIVA tego dnia stanie się kanałem wyłącznie muzycznym :brawo: (oby już na stałe).

 

Wraz z nowym pasmem liczę na nowy trójkącik i chyba wreszcie czas na nowe identy :lol2:

 

A w soboty też muzyka przez cały dzień. Pasmo muzyczne od godziny 20:00 będzie miało nazwę Viva Party (w każdą sobotę). Powoli przygotowują się do 15 urodzin Vivy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że zrobili cały dzień muzyki w piątek i w sobotę. Mam nadzieję, że niedługo jeszcze będzie od niedzieli do czwartku i wtedy Viva będzie w 100 % muzyczna :) Mamy lepszą ramówkę od Vivy niemieckiej. Viva Germany ściąga niektóre piosenki EDM od nas, np. Axwell ^ Ingrosso - On My Way czy Calvin Harris - Pray To God.

 

Za tydzień w poniedziałek doczekamy się ramówki na 15 urodziny Vivy (10 czerwiec) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w końcu. Tylko nie wiem po co "VIVA Power Dance", skoro można było dać "VIVA Party" i w piątek, i w sobotę. Playlista na 100% taka, jak w VIVA Dance, nie liczyłbym na więcej klasyków.

 

Viva Germany ściąga niektóre piosenki EDM od nas, np. Axwell ^ Ingrosso - On My Way czy Calvin Harris - Pray To God.

 

Obecnie to są piosenki na topie, także to nic dziwnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że te 2 nowe pasma będą się różnić od pozostałych. Na pewno nie powinno być piosenek Bridgit Mendler, Ariana Grande, One Direction czy Justin Bieber, bo się trafiały w Viva Dance. Niech grają dużo piosenek z Spinnin' Records czy Kontor Records - tam są prawdziwe piosenki EDM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu VIVA idzie w coraz lepszym kierunku ;) Wielkie plusy i niech ciągle zmienia się na lepsze, bez żadnych dennych programów. Bardzo się cieszę, po takim wielkim narzekaniu przeze mnie (i nie tylko) tutaj na forum, jesteśmy świadkami pewnej rewolucji ;) Kto by pomyślał, że VIVA wróci do muzyki? Ja rok temu jeszcze bym o tym nie pomyślał, raczej o tym, że VIVA zmieni się w takie tańsze MTV.

Także radujmy się, bo może być tylko lepiej :) Oczywiście swój post kieruje głównie do osób, które bardzo cenią telewizję VIVA i są z nią od dzieciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLUB CHART, @VIVA Polska, 18/04/2015:

#12 Dmitri Vegas & Like Mike vs Tujamo & Felguk - Nova

#11 Axwell/Ingrosso - Something New

#10 Charli XCX feat. Rita Ora - Doing It

#9 Hardwell feat. Chris Young - Young Again

#8 Calvin Harris feat. Haim - Pray to God

#7 Scooter - Can't Stop the Hardcore

#6 Avicii - The Nights

#5 Tungevaag & Raaban - Samsara

#4 Zedd feat. Selena Gomez - I Want You to Know

#3 Cascada - Reason

#2 AronChupa - I'm an Albatraoz

#1 Philip George - Wish You Were Mine

=================================================

Także radujmy się, bo może być tylko lepiej :) Oczywiście swój post kieruje głównie do osób, które bardzo cenią telewizję VIVA i są z nią od dzieciaka.

To taką osobą jestem ja :D Od malucha prawie że nie rozstaję się z VIVĄ i cenię sobie bardzo tą stację. Były może i słabsze momenty, ale wynikały one głównie z głupich decyzji kierownictwa stacji. Teraz, gdy w piątki i soboty ma być muzyka 24 h, utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że VIVA wraca na dobry kurs - czyli na muzykę. I oby tej starszej, której mają od groma będzie jak najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VIVA Polska już leci polska nowość: Glassesboys & Snoop Dogg feat. Mandy Ventrice - Carbon Copy

:-)

Polskie chłopaki do tej pory nie docenieni w Polsce. Niektórzy mogą znać ich z tego kawałka Glassesboys - Move On ft. Craig Smart https://www.youtube.com/watch?v=2vUQXDwD0RI.

Szkoda że tego VIVA nie gra :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...