Skocz do zawartości

CANAL+ Kuchnia


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, co mi tam. Wydam się. Baaardzooo lubię gotować i pitrasić. Przy takich zajęciach , to nawet odpoczywam. A jakie są efekty :lol: - miam :lol: .

Jak dla mnie, to będzie interesujący i super program. Wiele będzie można podpatrzyć, tylko, że ja nie mam Cyferki. :(

-samacznie pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak daleko Cyfra+ posunie się w tym programie. Będzie o napojach alkoholowych?. Jak zrobić różne likiery, nalewki owocowe, krupnik, wódki na prędce (szybko), kminkówki i wszelakie wina białe i czerwone. Hm, ciekawe ?. Przecież, to też kuchnia. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to dowcip, to fajny. :D:lol: Nie miałem namyśli

"bimdrownika" a raczej Jasia wędrowniczka (niebieski, bo najlepszy i najdroższy) :!::lol: . Kontynułując temat kuchnia tv. informuję Koleżanki i Kolegów, że jest to moje zajęcie czysto hobbystyczne. Cały czas mowa o gotowaniu i przyrządzaniu - alkoholi też.

- pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia.tv otrzymała koncesję na nadawanie od KRRiT:

 

Koncesja dla kanału tematycznego Kuchnia TV

 

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wydała spółce Canal+ Cyfrowy koncesję na nadawanie kanału tematycznego Kuchnia TV.

 

Kuchnia TV - pierwszy w Polsce kanał kulinarny - ma wystartować na przełomie września i października tego roku.

 

Żródło: press.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy polski kulinarny program telewizyjny Kuchnia.TV zapełni lukę w ofercie telewizji kablowej Aster, po zaprzestaniu reemisji kobiecego kanału TVN Style.

 

Kanał Kuchnia.tv rozpocznie nadawanie już 30 września 2006 roku, pojawi się w ofercie Cyfry+ oraz w wybranych sieciach kablowych. Włascicielem koncesji kanału jest Canal+.

 

Program kierowany jest przede wszystkim do smakoszy, widzów poszukujących nowych smaków, dla których jedzenie jest przyjemnością, a gotowanie sztuką i rozrywką. W ofercie programu znajdą się programy o tematyce kulinarnej porudkcji polskiej jak i zagranicznej z udziałem znanych na całym świecie szefów kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 września spółka Canal+ Cyfrowy otrzymała od KRRiT dwie koncesje na rozpowszechnianie przez satelitę tematycznych kanałów telewizyjnych - kulinarnego pod nazwą Kuchnia.tv oraz sportowego pod nazwą Canal+ Sport 2. Cyfra+ włączy je jeszcze we wrześniu.Ciegawe gdzie bedzie dostebny na jakim kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info + ma się dobrze - jest przerzucone na Canal + Sport 2 - plansze się wymieniają :D Tak więc super rewelacyjny kanał jakim jest niewątpliwie Info + nadal jest dostępny :lol:

To znaczy Info+ dzieli czas antenowy z Canal+ Sport 2? Nie mam wykupionej opcji Canal+, więc jak C+S2 nadaje, to nie zobaczę nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...