Skocz do zawartości

TV SAT TEOFILÓW C ŁÓDŹ


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i zapraszam do dyskusji o naszej TV kablowej.

 

No może ja zacznę. Mam taki problem że przy kanałach nadawanych w DVB-T nie pokazuje mi się informacja odnośnie aktualnie nadawanego sygnału tz. tytuł programu czas nadawania itd. Czy problem tkwi u mnie czy może w ogóle sygnał jest nienadawany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie, to nie u ciebie. EPG (bo o tym piszesz) jest tylko na kanałach 4.fun tv, Tele 5, Polonia 1, Edusat, Canal+, C+ Sport i C+ Film. Na pozostałych nie ma. I chyba nikt nie wie dlaczego :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Najprędzej włączą Viasat Nature. Za kilka dni ten kanał startuje w Polsce, zapewne będzie tak samo lipny, jak pozostałe kanały Viasatu, które już są w naszej kablówce (TV1000, Explorer, History). Pewnie nadawcy będzie bardzo zależało, żeby upchnąć go do jak największej liczby kablówek, za jakąś symboliczną opłatą. Tak więc zostaniemy uszczęśliwieni kolejnym śmieciowym kanałem dla nikogo.

 

Ja tam bym wolał Superstację :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W erze TV LCD z HD podejrzewam że spora część mieszkańców posiada takowe i jest głodna sygnału w dvb-t no może w HD ;) Fajnie by było gdyby ktoś z pracowników naszej sieci wypowiedział się w wątku o planach na najbliższy czas. Bo serwowanie kolejnych stacji radiowych chyba mało kogo interesuje ;) Jak coś się nie ruszy to podejrzewam że nasze piękne balkony zamiast zarastać kwiatami będą upiększane talerzami z magicznym ,,N" ...

Chyba że jestem sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1) Obawiam się, że jednak jesteś sam...

2) Amigi już nie ma, teraz prezentacje robione są w PowerPoincie, na normalnym pececie :)

 

3) A co jest w końcu z tym HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od dzisiaj zamiast Jim Jamu-u jest nadawany jakiś Nick :smile:

 

Czy to nie jest czasem ten samo, co dawniej Nickelodeon?

Kiedyś mieliśmy taki kanał w naszej kablówce, ale to była wersja niemiecka.

No i to było bardzo dawno temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Może dostali jakąś promocję na ten kanał i dlatego go włączyli. Albo nadawca sam im zamienił?

Nie dalej jak w zeszłym tygodniu mówili, że żadnych nowych kanałów nie będzie, bo nie mogą teraz podpisywać nowych umów z nadawcami :woot:

 

Ale mogę Cię uspokoić, Jetix już nie wróci, bo już po prostu nie istnieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy w naszej kablówce na którymś z cyfrowych kanałów są dostępne jakieś inne wersje językowe oprócz polskiej, albo napisy?

Na przykład Discovery, Eurosport, National Geographic...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tylko na tym jednym i akurat węgierski? :D

 

U mnie z kanałów które odbieram (bo nie mam wszystkich) można jeszcze wybrać język na Canal+, Canal+ Film i Canal+ Sport (polski i oryginalny=angielski), ale one i tak są kodowane, więc to nic nie daje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...