Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka: na nSport+ właśnie leci Live Ekstraklasa (pierwszy raz od chyba dwóch lat). :)

Wiele razy była w nSport+ Czasem w weekendy, zawsze jak była grana kolejka o tej samej porze, zawsze gdy kolejka była w środku tygodnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj o 10:30 w nSport Кубок России (Puchar Rosji)

 

10:30 (18:30 czasu lokalnego) - Stadion im. Lenina, mecz: SKA Chabarowsk - Dynamo SPB

Drużyna Dynamo w drodze na mecz przebyła "tylko" 8 800 km

 

"Zapinamy pasy", przenosimy się prawie 10 000 km od Warszawy i oglądamy Кубок России :D

Edytowane przez dj sat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na antenach sportowych, czy tylko na tym jednym kanale? To jest zasadnicza różnica, bo nSport+ nie jest kanałem premium, tak jak Eurosport i mogą sobie pozwolić na tego typu transmisje. Lepiej chyba, że jest różnorodnie, niż wiecznie to samo (piłka nożna + żużel).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Z tego, co widzę w ramówce na antenach sportowych nc+, będziemy mieli nowy hit! Od 21 grudnia w nSport+ Mistrzostwa Rosji w łyżwiarstwie figurowym! Już się nie mogę doczekać, a Wy?

 

Co w tym dziwnego? Dobrze napisał kolega @Emil.1603, że nSport+ to nie kanał premium i wszystko może tam lecieć. Mi to wcale nie przeszkadza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]  nSport+ powinien być wchłonięty do paczki Eleven lub do C+.

.

Po co nc+ miałby zlikwidować nSport+? Ten kanał to stały element oferty prepaid. Gdyby go zabrali to musieliby coś dać w zamian. Obecny podział jest operatorowi na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...