Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z najciekawiej zapowiadających się seriali tej zimy, "The Alienist" od TNT, w kwietniu pojawi się w Netflixie (od razu cały sezon). Umowa dotyczy wszystkich krajów za wyjątkiem USA i Francji.

Świetna wiadomość, choć trochę szkoda, że dopiero po wyemitowaniu całego sezonu w Stanach.

 

@kingofsouth, jest trochę dobrych filmów pod szyldem "Netflix Original". Co prawda nie wszystkie z nich są stricte wyprodukowane na zlecenie Netflixa, ale śmiało można polecić takie tytuły jak "Beast of No Nation", "Oblężenie Jadotville", "Okja", "Opowieści o rodzinie Meyerowitz", "Najpierw zabili mojego ojca" czy "Mudbound".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość, choć trochę szkoda, że dopiero po wyemitowaniu całego sezonu w Stanach.

 

 

Będzie wtedy dostępny cały sezon od razu, ja już się tak przyzwyczaiłem do standardów Netflixa z wypuszczaniem całego sezonu, że nawet jeśli serial jest emitowany co tydzień to czekam na jego zakończenie by obejrzeć sezon wg swoich upodobań (tak teraz muszę robić z "Counterpart" z HBO GO).

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Polecasz? Jak gra Mary J.Blige to trzeba obejrzeć. Kawałek z Method Man- All I Need to już klasyka rapu. :D

1995 rok to były złote czasy dla tej muzyki. :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje dopiero obejrzeć, o filmie tak naprawdę dowiedziałem się przy okazji Złotego Globu dla Mary J. Blige, Netflix wolał mi pokazywać "Bright" w polecanych :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Oglądał ktoś z was już ten serial?

 

image.jpg

 

@bugmenot. o filmie "Mudbound" wspominałem żonie i napewno zostanie obejrzany. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy news. Być może kolejny dosyć głośny tytuł nie trafi do dystrybucji kinowej.

https://naekranie.pl/aktualnosci/netflix-moze-przejac-prawa-do-filmu-cloverfield-3-2845548

 

Przypomnę, że Netflix kupił już od Paramountu prawa do najnowszego filmu mistrza Scorsese z Alem Pacino i Robertem De Niro, który zadebiutuje prawdopodobnie w 2019 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ciekawy news. Być może kolejny dosyć głośny tytuł nie trafi do dystrybucji kinowej.

https://naekranie.pl/aktualnosci/netflix-moze-przejac-prawa-do-filmu-cloverfield-3-2845548

 

Przypomnę, że Netflix kupił już od Paramountu prawa do najnowszego filmu mistrza Scorsese z Alem Pacino i Robertem De Niro, który zadebiutuje prawdopodobnie w 2019 roku.

Netflix ma najlepszą jakość obarazu więc mi to nie przeszkadza. @umek, HBO z usługą GO musi wiele poprawić bo konkurencja jej ucieka. Same hitowe produkcje to niedługo będzie zamało. Gra o Tron kiedyś się skończy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@breaking, ja również lubię ich produkcję. Czekam na "Altered Carbon" , oj będzie się działo. :D

Tak na marginesie, to nadal uważam Netflixa za dodatek do stacjonarnej telewziji. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Emil.1603, produkcja TVN w 4K dopiero będzie a dokładnie  "Kruk, szepty słychać po zmroku" . Netflixa to raczej nie ruszy. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603, produkcja TVN w 4K dopiero będzie a dokładnie  "Kruk, szepty słychać po zmroku" . Netflixa to raczej nie ruszy. :P

TVN tutaj jest producentem wykonawczym. Chodzi o mi produkcje zrobione dla TVN. To, co podał bart18. Nie myl pojęć.

 

To samo Belfer. To jest serial CANAL+, a nie TVN. Oni tylko dla nich to nakręcili, zlepili, zmontowali, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wiem, o tym że Belfer to Canal+. Nie musisz mi tego tłumaczyć. Tak na marginesie wracamy do tematu Netlixa a nie innych kanałów lub produkcji nie związanych z tym tematem. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...