Skocz do zawartości

Wasze przeboje z sieciami kablowymi


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pecha mam z moją kablówką. Co jakiś czas zwiecha tunera albo brak dźwięku. Kanał informacyjny nieaktualny.

Gdy zapytałem o teletekst na ITV, dostałem odpowiedź, że nie będzie (a to kwestia tylko zamiany miejscami tunerów).

Co jakiś czas walczę z operatorem. Za 30 kanałów bierze 7,50 zł miesięcznie.

A jakie są Wasze przygody z kablówkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

U mnie kiedys (2 lata temu) na koniec roku w grudniu robili czystki tzw. z tych co maja zaleglosci w oplacaniu abonamentu i mimo ze mialem oplacone wszystko wylaczyli mi sygnal na 2 tygodnie zanim znalezli moje wplaty. Ale niestety nawet przepraszam nie uslyszalem, nie mowiac juz o zwrocie abonamentu za te pol miesiaca. Ogolnie nie narzekam choc na Polsacie Sport Extra czesto mam zwiechy tunera i pojawia sie logo Polsat :roll: Do tego kodowany sygnal HBO maja tak slaby, ze znika w czasie deszczu (wspolczuje tym co maja wykupiony abo w mojej kablowce na ten kanal).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra Bełchatów najciekawsza historia pod słońcem :) dotyczyła wymiany kabla w domku jednorodzinnym:) kabel położony jakieś 9lat temu:) i okazało się iż jest potrzeba wymiany kabla na nowy z powodu zaśnieżonego obrazu:)

Zgłoszona sprawa dnia 1 lipca 2006 miał być kontakt od nich do dnia 12 lipca br. nic cisza dzwonie 16stego pani z bou uprzejmie poinformowała mnie iż decyzje w tej sprawie maja zapaść w siedzibie w Sieradzu.No trudno decyzja miała zapaść do 1 sierpnia br. zadzwoniłem dnia 5sierpnia i okazuje się że nie ma decyzji w tej sprawie.Pomyślałem maja zajęcie więc czekałem na kontakt od techników aby umówić się na wymianie kabla. dnia 1września otrzymałem info iż wymiana będzie w dniu 22września br tego dnia czekałem na pojawienie się techników.Nie dotarli po kontakcie z bou dowiedziałem się że kabel wymieniony zostanie za 5 miesięcy:( taki był finał walki o dobry obraz:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś ciekawą historię w swojej Vectrze. Choć to się działo dawno temu to do dzisiaj pamiętam (nawet dokładną datę :lol: ), te zdarzenie było 31 grudnia 2000 roku. Mianowicie tego dnia z niewiadomych przyczyn (bo pogoda była ok) około godziny 16.00 zaczęły sie zacinać prawie wszystkie programy cyfrowe (analogowe dobrze były odbierane). I tak nie wiem co to była za przyczyna ale pamiętam też jak w radiu wtedy podawali informacje o przepowiedni Nostradamusa (wiadomo, ostatni dzień XX wieku i początek XXI wieku). Hehe, miło to wspominam, tym bardziej że niektóre kanały odzyskałem dopiero po świętach 2 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wręcz przeciwnie! Mamy DWIE CAłKIEM RóżNIąCE SIę OFERTY! U nas jest DROGO a u nich TANIO i wogóle inne programy. Dobrze wiedzą, że istnieje taka miejscowość. Same się pytają koło jakiej większej miejscowości leży Niewiadów.

 

Edycja RafiX: Skasowałem zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój przebój z UPC miał miejsce na początku podpisania umowy. Po miesiącu przyszło rozliczenie na kwotę (uwaga) 208 zł! A podpisywałem umowę promocyjną, czyli 1 zł. za podłączenie. Zadzwoniłem na 9480 i pomijając fakt czekania 5 minut aż ktoś się odezwie dostałem odpowiedź "tak tu jest błąd, skorygujemy to". Czekam sobie, aż przyjdzie nowe rozliczenie i doczekać się nie mogę.

 

28 kwietnia (czyli 2 dni przed płatnością) wybrałem się do lubelskiego biura UPC przy ul. Zana (dobrze, że mi się chciało, bo to parę metrów od mojej pracy). Tłumaczę osobie w biurze, że była rozmowa, mają skorygować itp. A ona do mnie "Ale nie ma takiej rozmowy zarejestrowanej". Ja myślę "nie, nie odpuszczę". Wytłumaczyłem 5 razy i skorygowały. Ale, że nie mogłem sobie darować, że zmarnowałem kilka minut z komórki na gadkę, która nic nie dała.

 

Opłaciłem 108 zł. (dwa abonamenty i podłączenie) i od tej pory wszystko jest w porządku. Zastanawiam się tylko ilu naiwnych zapłaciłoby te 208 zł. i wzbogaciło tym samym kasę UPC Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj przeboj z UPC byl inny. Po zerwaniu umowy zostal wylaczony sygnal. Po miesiacu gdy nie bylem ich abonentem przyslali mi rachunek na 48,50 (za m-ac w ktorym sygnal mialem juz wylaczony). nieoplacilem go do dnia dzisiejszego gdyz sasiadka miala tak samo i poinformowali ja ze oplaty nie nalezy wnosic. Pamietam tez czeste zwiechy tunerow na roznych kanalach. Najlepsza byla na kanale info. Przez 5 dni leciala sama muzyka i byl wyswietlany pulpit Windows'a 98 z jakims bledem krytycznym. Ostatnio tez jak pregladalem moj zbior VHS znalazlem stara oferte GOsat'a (pierwsza kablowka na moim osiedlu przejeta pozniej przez PTK - Polska Telewizja Kablowa a nastepnie UPC) Kiedyś znalazł sie też rachunek na 12,85 za ok 40 kanałów.

 

Od kiedy jestem abonentem CP niemam zamiaru wracac do TV Kablowej ze wzgledu na ilosc kanalow i jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...