Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście, jako sprzedawca cp (sic), polecam dekoder samsunga hd. do tej pory jako jedyny model z cp nie sprawiał problemów klientom, którzy go u nas kupili. Innymi słowy nie psuje się wcale. kosztuje 199- 299 na wlasnosc, od 100 do 180zł (w zaleznosci od pakietu)+ (12x 14zł) spłacania co miesiąc lub 99 zl dzierzawa - w kazdej opcji bardziej sie oplaca niz stary i slaby e717. Nawet jesli nie planujesz doplacac po 6zl za kanal hd

 

w razie w popytaj sprzedawce co i jak. dzis mialem lola, bo gosc po ponad miesiacu od podpisania umowy przyszedl i pyta sie czemu nie ma w dekoderze mini mozliwosci ustawiania kanalow i czemu zabrali mu przy mini hbo z 1 miesiaca gratis. albo skleroza albo niewiedza albo glupota.

Nikt nie zabrania sie pytac o szczegoly. Ale jak ktos mi mowie "nie, nie mam pytan" to rozumiem, ze wszystko jasne.

szkoda czasami slow na takich delikwentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, jako użytkownik CP, także polecam dekoder Samsung HD. Nawet nie zamieniłbym go w ciemno na nowego Echostara HD. Może będzie lepszy a może gorszy. Ważne, że Samsung jest sprawdzony jako dobry dekoder (mimo tego, że mój był uszkodzony i odwiedził serwis). Stefan_Dziąsło powiedz mi jedno, czy Ty też zauważyłeś, że niektóre dekodery Samsung HD mają krzywe nóżki ? Już dwa takie widziałem (w tym mój :/ ) Może większość dekoderów tych tak ma. Ty jako sprzedawca powinieneś widzieć to, czy tak rzeczywiście jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

to moj pierwszy post na forum ,wiec grzecznie sie witam :jupi:

posiadam echostara 616 z ktorego jestem zadowolony.ma on jednak jedna wade-nie posiada wyjscia 5.1,a poniewaz mam wzmacniacz kina domowego to chcialbym to wykorzystac.

mysle wiec o zamianie na inny-jednak z pobieznej analizy postow na forum wynika,ze inne dekodery nie sa tak bezawaryjne jak 616.prosilbym o jakies przyblizenie wartosciowego dekodera majacego wyjscie 5.1[najlepiej cyfrowe-bo z kolei takie tylko mam w nagrywarce].nie interesuje mnie dekoder HD.

tak jak juz wspominalem najwazniejszym dla mnie priorytetem jest bezawaryjnosc-mieszkam w anglii,wiec serwisowanie sprzetu byloby utrudnione.obecny E 616 w ciagu 2 lat nie zawiodl mnie -tak wiec boje sie popsuc tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dzis jestem wlascicielem Samsunga 305 (SD) polecam. ciesze sie ze poczytalem fora wczesniej i wzialem go zamiast echostara....i pomyslec ze ludzie dealer mowil ze praktycznie sie nie roznia.....

dla mnie ten samsung to jak dotad najlepszy dekoder jakiego uzywalem.....nie myslalem ze nawet stopien przezroczystosci menu OSD mozna regulowac.....nie mowiac o porzadkowaniu kanalow, 8 listach ulubionych, naprawde szybkim zmianom kanalow

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już wszystkie cuda z tym dekoderem przywracałem ustawienia fabryczne,wyłanczałem z prądu,wznawiałem sygnał przez icok,dzwoniłem do CP wznawiali mi oni sygnał kazali włączyć na kanał 21 i czekać i nic nie pomogło. Na kanałach FTA mam czarny ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu mam tylko:

 

EchoNAV 3.1 POLSAT-123P

Wer.pr.startowego 102B

Sprzęt OHL

 

 

Więcej nic nie mam........czyszczenie karty nic nie daje.

 

A jak ktoś chce sprawdzić jakiego ma echoszajsa 717 czy 717A to na tylnej ściance jest nalepka z kodem kreskowym i nad tym kodem pisze jaki to model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne u mnie na nalepce pisze że DSB 717 bez A ale wiem że to A bo soft 123p

napisałeś że:

 

 

EchoNAV 3.1 POLSAT-123P

Wer.pr.startowego 102B

Sprzęt OHL (powinno być jeszcze S)

 

a po za tym powinno jeszcze pisać:

 

Numer modułu dostępu ...

wersja ...

Rewizja ...

Karta ...

oraz Wersja karty ...( u mnie pamiętam pisze RevG01) nie pisze ci w menu to co tu wymieniłem :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...