Skocz do zawartości
  • 0

Cyfra Plus i TNK


Cracked
 Udostępnij

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Odświeżam temat - potrzebuję tunera do odbioru jednocześnie Cyfry+ i Telewizji na kartę a linki podane w temacie są już w większości nieaktualne. Poza tym mimo skorzystania z wyszukiwarki :google: nie udało mi się znaleźć żadnego tunera z wejściami na dwie karty UCAS który działałby tak jak należy... może dlatego, że jestem w tych sprawach laikiem? Proszę więc o pomoc w znalezieniu takiego sprzętu. Szukam czegoś taniego ale bezproblemowego i niezawodnego, czyli odpadają urządzenia które firmowo nie mają obsługi obu typów kart. Z góry dzięki :brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam

czy możecie podać jeszcze raz propozycje tunerów w których będzie pracować karta tnk i c+ razem bez wkładania i wyjmowania? Bo linki są już nieaktywne:-( Z góry dzięki! A czy są jakieś tunery na dwie karty w których nie trzeba zmieniać oprogramowania? I czy zmiana oprogramowania wiąże się ze stratą gwarancji?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szukam, szukam i mam już taki mętlik w głowie, że juz sam nie wiem co i jak... ;/ Chciałbym tuner do TNK i Multipakietu C+, zalezy mi zeby odbierał sygnał HD i żeby nie trzebabylo kart zmieniać, żeby działały naraz... (jesli taki tuner istnieje). Gdyby była możliwość to mógłby być przystosowany do platformy TVP, którą może włączą może nie... Pomożecie?! :) Mam jeszcze pytanko jak to jest z multipakietem C+? płace 22,50 i mam wszystkie Canal+ łącznie z HD?? Z góry dzięki! :) A może opłacałoby się wynająć jakiś tuner od C+ który działałby również z TNK???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najtańsze tunery to np. Ferguson Ariva lub właśnie wchodzący do sprzedaży Opticum X550, oba modele mają czytnik oraz gniazdo CI (czyli dodatkowo będzie potrzebny moduł dostępu dla którejś z "platform"). Możesz tez szukać droższych i wyższych modeli z większą ilością czytników i gniazd.

Multipakiet - są dwie opcje, z kanałami HD i bez... oczywiście różnica w cenie. Zerknij na stronę Canal+ i będzie wszystko jasne.

Wynajęcie tunera w tym przypadku w ogóle nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli kupuje Arive karte TNK wkładam w czytnik, kupuje multipakiet+moduł i moge ogladać tnk i c+ naraz??? i wystarczy jeden konwerter??? Zastanawiam się jeszcze czy warto kupować taki drogi tuner, czy na TNK będzie jakaś różnica w obrazie?? Bo myślalem jeszcze o zakupie tunera Linbox 7819 CRCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chcesz HD - musisz mieć tuner HD.

W przypadku kanałów SD różnicy nie będzie, nie ważne czy to będzie tuner HD czy SD.

Wśród tunerów SD jest zdecydowanie większy wybór, za niewielkie pieniądze możesz znaleźć z dwoma czytnikami i nie będzie potrzebny dodatkowy moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...