Skocz do zawartości

ASTRA2Connect


kuba.nowak16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A jakieś ceny są wiadome? Taka prędkość jak A2C oferuje jest trochę wolna jak dla mnie, a teraz mam 1Mb/s download a wysyłanie 32 kb/s i mi nie starcza to co dopiero mniejsze wysyłanie, a ono jest mi bardzo potrzebne, bo dość często coś wysyłam. Takie coś to przejdzie tylko na głębokiej wsi gdzie na prawdę nie ma żadnego dostępu do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego e-maila.No i nic z tego za drogie

 

Szanowny Panie!

 

 

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Przepraszamy za brak odpowiedzi na pierwszego maila, ale zawiodła nas technologia.

 

Usługa Astra2Connect będzie istnieć na naszym rynku pod nazwą X3MConnect.

 

Oczekujemy w tej chwili na dostawę sprzętu i omawiamy ostatnie szczegóły z kontrahentami. W drugiej połowie miesiąca wszystko powinno być już gotowe; proszę składać zamówienie. Można to uczynić drogą e-mailową – info@skysatplus.pl, lub faksową (22)3233339.

 

 

 

 

 

Cennik X3MConnect:

 

 

 

 

 

Netto(PLN)

 

Brutto(PLN)

 

Aktywacja:

 

75,00

 

91,50

 

 

 

 

 

Miesięczny abonament:

 

 

 

256 Kb x 64 122,50 149,45

 

512 Kb X 96 187,50 228,75

 

1024 Kb x 128 245,00 298,90

 

 

 

Cena zestawu satelitarnego:

 

modem

 

antena satelitarna

 

30 m kabla

 

 

 

Umowa roczna 1875,00 2287,50

 

Umowa dwuletnia 1475,00 1799,50

 

Umowa trzyletnia jak przy umowie dwuletniej lub

 

rozłożone na 36 rat po 49,97(brutto) miesięcznie

 

 

 

 

 

Z poważaniem

 

Marek Mikołajczak

 

Euro Marketing Group Sp. z o.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało to być coś taniego dostępnego dla zwykłego Kowalskiego a tu lipa :!:

Ceny zestawów są cenami praktycznie rynkowymi. A abonament tez to tanich nie należy Za łącze 256 150 zł, To już chyba lepiej blueconnecta z limitem 10GB sobie kupić niż to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Zapowiadane jest także wzmocnienie pozycji Astra2Connect w Polsce. Trwają rozmowy z dużym polskim operatorem telekomunikacyjnym (nie ujawniono którym!), który byłby w stanie marketingowo i finansowo wesprzeć projekt Astra2Connect w naszym kraju, bo dotychczasowy operator działający pod nazwą X3MConnect nie potrafił zainteresować większej liczby użytkowników, a działaniu Astra2Connect w Polsce nie wiedziały nawet uznane media. żródło https://satkurier.pl/news/46426/astra2co ... wacji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...