Skocz do zawartości

Jakie platformy i jakie pakiety z nich kupłbyś?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie platformy i jakie pakiety z nich kupłbyś, gdyby było cię na nie stać? Nie chodzi mi o odpowiedzi typu "WSZYSTKIE", tylko rozsądnie dobraną ofertę. Można wybierać zarówno platformy polskie jak i zagraniczne. Ja wybrałbym:

-Cyfrowy Polsat - Pakiet Familijny + Relax Mix + HBO

-Cyfra+ - Multipakiet Canal+ + Orange Sport

-Telewizja na Kartę

-Premiere - Sport

59,80+35+10+65+=169,80 zł

edit: rozbudowałem nieco swój pakiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak kupił:

Cyfra+ - Pakiet Prestiżowy + (National Geographic HD, Canal+ HD, MTVN HD) Philips HD PVR

Cyfrowy Polsat - Pakiet Familijny + Relax Mix + Kanały HD (BBC HD, Polsat Sport HD, Polsat HD) Samsung DSB H370G

n - Hity Filmowe, Sport i Motoryzacja, Kultura, Nauka i Świat + Picture Box, nScreen i Premiery VOD nBox HDTV Recorder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemy z góry zakladać, ze forumowicze są biedni i nie stać ich na takie pakiety jakie chcą mieć? Mam to co chcę i jakbym chciał to miałbym więcej :P

Bo pracujesz i masz takie a nie inne potrzeby...

Nie wiem czy masz dzieci ale, gdybyś miał podejrzewam ze pojawili by sie na forum i pisali ze chcą 500 kanałów a i tak oglądałoby raptem z 5...

Najwazniejsze to sie moc pochwalić, ze mam full pakiet we wszystkich platformach gdzie 3/4 kanałów sie powtarza a na pytanie ile mam lat?, muszę sie oburzyć bo ja jestem strasznie dorosły mam już 12 lub 14 lat ...

może to zgryźliwość ale meczą mnie takie durne pytania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemy z góry zakladać, ze forumowicze są biedni i nie stać ich na takie pakiety jakie chcą mieć? Mam to co chcę i jakbym chciał to miałbym więcej :P

Bo pracujesz i masz takie a nie inne potrzeby...

Nie wiem czy masz dzieci ale, gdybyś miał podejrzewam ze pojawili by sie na forum i pisali ze chcą 500 kanałów a i tak oglądałoby raptem z 5...

Najwazniejsze to sie moc pochwalić, ze mam full pakiet we wszystkich platformach gdzie 3/4 kanałów sie powtarza a na pytanie ile mam lat?, muszę sie oburzyć bo ja jestem strasznie dorosły mam już 12 lub 14 lat ...

może to zgryźliwość ale meczą mnie takie durne pytania ...

Mam dzieci i pojawiają się na forum, ale nie piszą, ze chcą 500 kanałow. Może są nienormalne, ale oglądają więcej niż 5 kanałów.

W twoim wieku faktycznie wszystko się generalizuje - a to co napisałeś to nie zgryźliwość tylko próba obrony. Pogadaj ze szkolnym pedagogiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wystarczyłoby nawet 10000 kanałów, oczywiście FTA...

Musiał byś znać ze 1000 języków :smile: chyba, że same muzyczne.

 

DjPeja Po pierwsze, trzeba było ten post napisać w wątku Hyde Park. Po drugie, mogłeś zrobić print screen'a z diabelską ilością postów, bo teraz to wyszło nie wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...