Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki szunaj za link tylko mi rozchodz

i się o to samo tylko z nc+

 

W NC+ zadzwonią, a jak nie, to dobrą ofertę można tez dostać po zakończeniu umowy.Wtedy proponuję zadzwonić i zapytać "gdzie i kiedy zdać sprzęt", a na pewno zaproponują coś dobrego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Irek22-Imperabe sibi maximum est imperium!

panuje nad sobą to tylko ekspresja wypowiedzi

Nie dajcie sobie wciskać tych ich mies. za 0 a potem np. 69 , 79 .to się równa dla tych co płacą 49 ,59 podwyżką za 15/24 m. i z tego będzie ciężko zejść. Plan mają dobry .

i tu kolega dobrze mówi przy kolejnej umowie zaproponują jeszcze 10 zł więcej

no i niech proponują nawet 30 zł podwyżki.....mam ich głęboko w "poważaniu" nie zgodzę się i tyle....są inne opcje oglądania TV, ja też chciałbym jak najmniej płacić ale jak nie chcą się dogadać to kij im w d...przecież to oni tracą klientów ja nie tracę TV - ja tylko zmieniam operatora.

jak czytam to mam wrażenie że dla niektórych TV to cel życia a nie dodatek......nie wiem może jestem za stary i nie kumam :D

@jurek1 tak, zakładając, że każdy abonent to [beep]. To co oni proponują na początku a to na co ja finalnie się godzę to dwa różne światy-tak było, jest i będzie a obawy o stałą, średnią itp. są wyssane z palca, bo ostateczna wycena i tak zawsze należy do mnie-abonenta.

najmądrzejsze słowa jakie padły na tym forum, postawie Ci kiedyś beczkę piwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze mi ktoś za ile można wyrwać taką ofertę:

- comfort+

- Extra+

- Superpremium+

- pakiet Filmbox

- History HD

- Sundance HD

- HBO GO

- dzierżawa tunera Pace PVR box+ 500Gb

- multiroom (2 karty)

Teraz za coś takiego płacę około 130zł, umowa się kończy i zaczynają dzwonić. Dodam, że w Cyfrze od początku i rok w nc+. Wypowiedzenie w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aqq. Nie spodziewaj się dużej zmiany w cenie , u nich im dłuźej się jest tym gorzej.

Postanowiłem, źe jeśli przedł. umowę ze średnią do 59 (tyle płecę) z ich finalną kwotą 69 czy 79 , na 24mies., to będzie ostatni aneks do umowy, ale 2 lata spoko . Z drugiej strony przez ten okres zapewne dużo się zmieni , może w lepszą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam silver + 6c + mr na 2 karty za 79zł. Niedługo kończy mi się umowa, wypowiedzenie wysłane, z tego co wyczytałem dość realną propozycją będzie przedłużenie tego co mam obecnie + HBO za tą samą cenę lub zjechanie z abonamentem do 69zł. Jak myślicie, coś więcej mogę ugrać?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej rozmowie, wypowiedzenie jeszcze niezarejestrowane, za: comfort+, Extra+, Superpremium+, pakiet Filmbox, History HD, Sundance HD, HBO GO, tuner Pace PVR box+ 500Gb, multiroom (2 karty) 145zł, umowa na 15 miesięcy, podziękowałem, czekam na kolejne telefony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od kilku już lat byłem abonentem C+, po połączeniu platform w NC+ przedłużyłem umowę, która mi się już kończy i stale wydzwaniają z nowymi propozycjami, szczerze mówiąc przeciętnymi. Chciałem zasięgnąć porady, co w obecnej chwili można u nich teraz wynegocjować.

Mam w cenie 97zł (przez pierwsze 6 m-cy płaciłem zdaje się poniżej 70zł -umowa na 18 m-cy):

Na sprzęcie C+ PVR Pace 500Gb

Multiroom 2 karty

obecnie zdaje się pakiet Silver z HBO

 

Proponują:

Superpremium+ z tym samym sprzętem i MR za 99,90 (pierwsze 6 m-cy) i kolejne 18 m-cy 109,9

lub Superfilm+ z jakimiś dodatkowymi kanałami (m.in. AXNy i jakieś inne których się nie ogląda) też z tym samym sprzętem i MR za 89,9 (5 m-cy ) i 99,9 (19 m-cy)

jak na mój gust to bardzo słaba oferta. Może ktoś miał podobne doświadczenia i poradzi w jakiej cenie można wytargać od nich np. superpremium+ z PVR i MR (chciałbym zachować swój dotychczasowy sprzęt ze względu na spliter), lub podobny pakiet do tego co mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...