Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mówisz o oszukiwaniu klientów to mnie wczoraj zdenerwowali przy samym aktywowaniu drugiej karty bo musiałem zadzwonić do biura obsługi, a oni mówią mi że się nie da aktywować bez przedłużenia umowy??!! Oczywiście Pani z obsługi usłyszała parę odpowiednich słów po czym za 15 min miałem już działający MR. Nie czytałem tematu wcześniej także nie wiem kicur ile masz jeszcze do końca umowy ale walcz z nimi i argumentuj że ewentualne pozostanie wiąże się pierwsze ze sprawdzeniem działania MR u ciebie. Ja im tak cały czas powtarzałem choć jak pisałem wcześniej gość w APS nie miał żadnych problemów żeby mi ją wydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówisz o oszukiwaniu klientów to mnie wczoraj zdenerwowali przy samym aktywowaniu drugiej karty bo musiałem zadzwonić do biura obsługi, a oni mówią mi że się nie da aktywować bez przedłużenia umowy??!! Oczywiście Pani z obsługi usłyszała parę odpowiednich słów po czym za 15 min miałem już działający MR. Nie czytałem tematu wcześniej także nie wiem kicur ile masz jeszcze do końca umowy ale walcz z nimi i argumentuj że ewentualne pozostanie wiąże się pierwsze ze sprawdzeniem działania MR u ciebie. Ja im tak cały czas powtarzałem choć jak pisałem wcześniej gość w APS nie miał żadnych problemów żeby mi ją wydać

Po co dzwoniłeś? aktywować kartę można również przez ICA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@balecmistrz to jeszcze zależy od tego co i za ile masz teraz?

 

Teraz mam prestiż hd płacę 149 zł, do tego dekoder z nagrywarką, którego z miłą chęcią oddam.

Czyli wszystkie programy z universe + 6c+ 3 hbo - jest możliwość wynegocjowania poniżej 90zł??

Mi to daja za 64 zl i sie zastanawiam ale 69 - 74-79 bezproblemu cos z tych 3 jak uparty i duzo telefonow przeczekasz to dadza taniej jak niemasz urazu gadac gadac odbierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że wygląda mi na to, biorąc po uwagę, co Kolega napisał, że aktywacja MR 99 zł jest i będzie póki co, tyle że nie każdy punkt o tym wie. I jak nie wie, to da, a potem jęczą na klienta itp.

W każdym razie wnerwiło mnie to wielce i zadzwoniłem, ale NIE DO DUK, a do zwykłego konsula. I co? I Pani była na tyle rozgarnięta, że po 90 minutach rozmowy... przedłużyłem umowę:

Pakiet Silver+6C+3xHBO za 69 zł (czyli jak kto woli Universe+6C+, jak zwał tak zwał) - z tym że HBO na CAŁY 12 m-czny OKRES UMOWY. Do tego Pace 500GB gratis.

Nie ma co sikać z radości, ale IMHO oferta niezgorsza, tym bardziej że płaciłem więcej, tj. 78 zł za OptimumHD+6C+, a HBO miałem tylko na 6 m-cy na początku umowy.

Nie będę Was już więcej męczył - ze swojej strony jedno wielkie: DZIĘKUJĘ! :)

 

P.S. Umowa tylko na 12 m-cy (na 18 dało się, ale HBO tylko na 6 m-cy), więc... ja tutaj wrócę! Jak zwykle - w grudniu :);):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedłużyłem umowę:

Pakiet Silver+6C+3xHBO za 69 zł (czyli jak kto woli Universe+6C+, jak zwał tak zwał) - z tym że HBO na CAŁY 12 m-czny OKRES UMOWY. Do tego Pace 500GB gratis.

Nie ma co sikać z radości, ale IMHO oferta niezgorsza, tym bardziej że płaciłem więcej, tj. 78 zł za OptimumHD+6C+, a HBO miałem tylko na 6 m-cy na początku umowy.

Nie będę Was już więcej męczył - ze swojej strony jedno wielkie: DZIĘKUJĘ! :)

 

P.S. Umowa tylko na 12 m-cy (na 18 dało się, ale HBO tylko na 6 m-cy), więc... ja tutaj wrócę! Jak zwykle - w grudniu :);):)

 

Wiele m-cy nie byłem na tym forum i nie jestem na bieżąco. Kończy mi się umowa w marcu (wypowiedzenie wysłane). Miałem w Cyfrze pakiet Optimum HD + wszystkie programy C+ za 71 PLN. Do tego Sagem HD oczywiście darmowy. Było już chyba z 20 prób kontaktu ze mną ze strony przedstawicieli nc+ (3 rozmowy).Za porównywalny pakiet jaki mam teraz (silver razem z 6 c+?) najpierw proponowali abonament na 18 m-cy, 89 zł + wynajem za 199 zl za mediaboxa (pani niechętnie przyznała w trakcie rozmowy, że można zamiast tego co miesiąc płacić 5 zł). Na moje argumenty, że ludzie dostają dużo lepsze oferty, kierowała mnie na strony internetowe, gdzie wg niej stoi jak byk co ile kosztuje. Efekt - szybkie "do widzenia" :lol2:

Ostatnia rozmowa, to już 74 zł i umowa na 12 m-cy (tak wolę), ale dalej bez dekodera. Pan twierdził, że muszę się dogadać z lokalnym dystrybutorem w punkcie. Nie chcę płacić za mediaboxa i pytałem o Pace'a 500, a on twierdzi że w nc+ już Pace'ów nie ma. Dodam, że muszę zmienić Sagema, bo już nie mogę wytrzymać jego ślamazarności.

Pytanie do Was, 74 zł to dobra cena, czy można coś urwać? Chciałbym max 70 razem z mediaboxem albo jeśli mnie okłamano, to Pace500. Da się tyle wyciągnąć? Nie chcę żadnych HBO czy multiroomów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem wcześniej ale nikt nie odpowiedział... ;) Tak się zastanawiam, czy jest możliwość dobrania (wynegocjowania :) drugiego Pace? Obecnie jako drugi dekoder posiadam wcześniej wykupiony na własność Sagecom DSI87.

 

Co do ofert to nadal czekam. Umowa do końca miesiąca miesiąca. Wypowiedzenie wysłane.

Do tej pory dwie propozycje (odrzucone przeze mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o Pace 500gb przy przedłużaniu umowy spytałem "dla zasady", bo go nie potrzebuję - powiedziano mi, że przy przedłużaniu dają gratis na cały okres umowy, to samo z SagemHD PVR Ready. Nie miałem go wcześniej, ale dostałem za friko - ściślej: dostanę, jak znajdę gdzieś w punkcie, bo ponoć nie wszędzie mają od ręki.

Ale gadałem półtorej godziny... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem wcześniej ale nikt nie odpowiedział... ;) Tak się zastanawiam, czy jest możliwość dobrania (wynegocjowania :) drugiego Pace? Obecnie jako drugi dekoder posiadam wcześniej wykupiony na własność Sagecom DSI87.

 

Co do ofert to nadal czekam. Umowa do końca miesiąca miesiąca. Wypowiedzenie wysłane.

Do tej pory dwie propozycje (odrzucone przeze mnie)

Nie negocjuj,tylko w aps weź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cyfrę i kończy mi się na początku lutego, nie chce zmieniać dekodera, mam packa, nie wypowiedziałem umowy, co mogę dostać ? płacę teraz 107zł, chce zachować programowo ten pakiet i moze hbo ale jeśli nie będzie drożej, co można ugrać ?

Wysylaj wypowiedzienie i ugrasz U+ 6xC+ + HBO za 64 -69 bez to 74-84 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem w cyfrze od 2009 roku, ostatnia moja podpisana umowa została w styczniu 2013 za czasów jeszcze cyfry+ i kończy się pod koniec lutego. W ofercie tej mam pakiet kompakt+opcja hd i płacę za to 38 zł natomiast po zakończeniu umowy cena ta wynosić będzie 63zł. Dodatkowo dostałem od cyfry na początku umowy tuner sagemcom ds183, który mnie rozczarował i nie współpracuje ze splitterami. Na chwile obecną chciałbym zostać w cyfrze i płacić +- 40 zl za miesiąc. Chcialbym zapytać na co mogę liczyć, wynegocjować, nie ukrywam że zależało by mi na wymianie tunera na taki który współpracuje ze splitterem czyli np Pvr Pace. Czy jest to wykonalne tak aby nie płacić za dzierżawę itp? Co mogę próbować wynegocjować? Dodam że wypowiedzenia nie składałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...