Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

moja propozycja, nie myśl za długo tylko idź i kup sobie po prostu kartę (viaccess raczej, irdeto wyciekały ostatnio klucze i jest niepewne, może być szybciej wycofanie tych kart), kup sobie Arivę combo 150 bo w miarę tania a dość dobra, i masz co najmniej rok oglądania, nic więcej nie wiemy... araby lubią zaskakiwać... dlatego śpiesz się póki jeszcze można..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem zainteresowany kupne tej karty od dłuższego czasu, teraz chyba się na nią zdecyduję, mam jednak kilka pytań, proszę cierpliwe osoby o odpowiedzi w miarę możliwości.

1. http://www.jsc-cards.com/order/buy-al-j ... hd-ch.html czy ta opcja jest dostępna u nas w Polsce? Tzn czy bez problemu dam rade odbierać wszystkie 10+2HD bez problemu?

2.Czy ktoś kupował z tej stronki? Paczka szybko dochodzi?

3.Jak wygląda aktywacja tej karty?

4.Czy mój dekoder Ferguson 102e jest w porządku do tej karty?

Proszę kogoś cierpliwego o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, opcja 10xSD i 2xHD u nas działa. Możesz sobie sprawdzić na http://pl.kingofsat.net/pos-13E.php częstotliwości: 11.013 H i 11.296 H. Kanały bein sport NIE wchodzą w skład oferty AJS i nie można ich dokupić,

2. Tak, ja i paru innych tu userów kupowało. Ostatnia osoba, która kupowała czekała niecały tydzień (chyba 6 dni). W każdym razie nastaw się na doręczenie w max 2 tygodnie. Przy zamówieniu nic nie zmieniasz na DHL czy kuriera, tylko zostawiasz Free Registered Express Mail czy jakoś tak (list polecony priorytetowy) to masz wysyłkę za darmo. Kup kartę Viaccess, a nie Irdeto!

3. Po otrzymaniu karty wkładasz ją (upewnij się, że właściwą stroną - sprawdź w ustawieniach czytnika czy widzi kartę) do dekodera i zostawiasz odpalony jakiś kanał SD AJS. Piszesz później maila do sprzedawcy, że otrzymałeś kartę i prosisz o aktywację - dostaniesz później odpowiedź potwierdzającą aktywację. Po aktywacji ważność karty skoczy z tygodnia do 1 roku. Jeśli nie dokonasz aktywacji to karta dość szybko zgaśnie i i tak będziesz musiał kontaktować się ze sprzedawcą,

4. Działa bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info@jsc-cards.com

 

Co do maila to normalnie po angielsku do nich piszesz, że otrzymałeś przesyłkę i prosisz o aktywację karty Viaccess o danym numerze. Napisz po polsku i sobie przetłumacz: http://translate.google.com

Oczywiście musisz podać numer karty, którą otrzymałeś.

 

Z tego co teraz tam doczytałem, aktywacji dokonuje się na włączonym kanale +2 SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... bo jest taki myk że można wyłączyć komentatorów, gdzieś słyszałem, nie sprawdzałem, wystarczy wyłączyć front i po ględzeniu komentatorów :-) ciekawszy stadion :-)

Tak można tylko w przypadku transmisji audio w 5.1 (np. mecze Ligi Mistrzów) i tylko jeśli komentarz idzie w jednym kanale (centralnym).

Można tego dokonać odłączając fizycznie kabel od głośnika centralnego lub programowo w amplitunerze lub na komputerze.

 

Ostatnio tak właśnie oglądałem mecz Ligi Mistrzów w TVP1 HD i pozbyłem się Macieja Iwańskiego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że prawa do Premiere League ma AJS od nowego sezonu 2013/2014 i trzeba spokojnie poczekać do sierpnia aż przedstawią jak będą pokazywać PL czyli jaka pozycja satelitarna, czy dodatkowe kanały i jak będzie można je dokupić. Mam nadzieje że będzie można dokupić nowe kanały nazwijmy je AJS 11, 12 do pakietu 1-8 a nie tylko i wyłącznie do pakietu 1-10 2xHD bo nie każdy potrzebuje HD i 9,10 a każdy będzie chciał mieć PL.

 

No to czekam do sierpnia jak to będzie i wtedy zdecyduje czy kupić kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie kanalow niekodowanych AJS 1 i 2 (tych bez plusow) - nie ma ich na HB 13E, a moja instalacja jest wlasnie ustawiona na tego satelite. Czego bede potrzebowac, by moc odbierac te kanaly i w jaki sposob mam sie zajac instalacja antenowa? Wiem, ze musze miec drugi konwerter, czytalem troche o tym w sieci, ale kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac i to poustawiac. Dodam, ze mam dekoder Ferguson Ariva 120 Combo, posiada on chyba opcję przestawiania ustawienia anteny z pilota, ale moja instalacja jest tak stara, ze tego nie umozliwia. Da sie cos z tym zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zauwazylem, ze AJS 2 jest z 7.0W - no coz, to pozostaje mi tylko odbior AJS 1 z 20E (najblizej jest 13E). Mam antene 60cm z Cyfry+ (wczesniej byla 90cm, ale stara i zniszczona, sciagnalem ją), wiec na pewno nie odbiore 7.0W. Bez problemu zakupie jakas wieksza, pozniej sie bede tym bawic. Prosilbym o pomoc co i jak - najwazniejsze, jak to zrobic, zebym przypadkiem nie przestawil anteny, bo docelowo mam 13E, domownicy by mnie zni[beep]i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wysłania kasy, musisz chyba jeszcze potwierdzić w PayPalu przy tym kontrahencie z jsc-cards.com, że otrzymałeś usługę za którą zapłaciłeś (czy jakoś tak).

 

Później wysyłasz mu maila z potwierdzeniem, że ustawiłeś w PayPalu co trzeba i prosisz o aktywację. Zostawiasz włączone na +2 i czekasz na potwierdzenie od gościa, o ile samo wcześniej nie wskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...