Skocz do zawartości

RMF TV / RMF MaxxX TV


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam z niecierpliwością na ten kanał,ponieważ mimo,iż mam już swoje lata,to lubię słuchać muzyki puszczanej w RMF Maxxx,tak więc miejmy nadzieję,że uda im się wystartować.Pomysł uważam za trafiony...

Chociaż kiedyś miał wystartować kanał RMF TV,ale jak wiadomo nic z tego nie wyszło,więc pozostaje nam tylko czekać i mieć nadzieję,ze tym razem się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu na RMF w niedziele po 20 leciał taki fajny prog.rozrywkowy

(nie pamiętam tytułu) jeśli by go zrobili w wersji tv było by ciekawie,

sam pomysł własnego kanału może wypalić,wszystko zależy od formy i

od wzorców jakie zaczerpną,sam osobiście mam może ze 20 stacji muz.

a oglądam jeśli już,ale raczej żadko,tylko VIVE,VH-1 PL,VH-1 ANG,no i

kiedyś MCM,ciekawe z drugiej strony czy jeśli im się uda powstanie

RMF MAXXX CLASSIC? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu na RMF w niedziele po 20 leciał taki fajny prog.rozrywkowy

(nie pamiętam tytułu) jeśli by go zrobili w wersji tv było by ciekawie,

sam pomysł własnego kanału może wypalić,wszystko zależy od formy i

od wzorców jakie zaczerpną,sam osobiście mam może ze 20 stacji muz.

a oglądam jeśli już,ale raczej żadko,tylko VIVE,VH-1 PL,VH-1 ANG,no i

kiedyś MCM,ciekawe z drugiej strony czy jeśli im się uda powstanie

RMF MAXXX CLASSIC? 8)

 

Ten program to JW23, tez bardzo czesto lubilem go sluchac ale on byl nie kilka a chyba 10 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wystartuja - już pare lat temu w Alwerni pod Krakowem postawili duże nowoczesne ( prawie kosmiczne ) studio. A zakodować pewnie też zakodują. Chyba że będa myśleć podobnie jak Viva Polska! czy 4Fun TV, które jednak docieraja do większej liczby odbiorców potencjalnych co powinno się przełozyć na wyższe wpływy z reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że skoro bedą nadawać przez Internet,to pewnie będą FTA,ale np. Deejay TV-włoski kanał muzyczny nadaje w internecie,ale na satelicie jest kodowany w NDS- Videoguard (kiedyś był FTA,ale zakodowali),także wszystko jest możliwe: jednak okazuje się,że można nadawać na żywo w Internecie,a na satelicie być kodowanym.A przypominam,że w artykule był ojasno napisane,że najpierw będą nadawać przez Internet,póżniej wejdą na jakąś satelitę(oby na Hot Bird,albo na Astrę),do sieci kablowych i platform cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak RMF Maxxx TV będzie miał dużą oglądalność,wtedy pewnie wprowadzą go na HB,a jak nie będzie miał satysfakcjonującej oglądalności to pozostanie tylko w Internecie....,ale to są na razie tylko domysły.

Zobaczymy,co będzie jak wystartuje.Może być tak jak z RMF TV: na zapowiedziach się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak RMF Maxxx TV będzie miał dużą oglądalność,wtedy pewnie wprowadzą go na HB,a jak nie będzie miał satysfakcjonującej oglądalności to pozostanie tylko w Internecie....,ale to są na razie tylko domysły.

Zobaczymy,co będzie jak wystartuje.Może być tak jak z RMF TV: na zapowiedziach się skończyło.

tak moze byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...