Skocz do zawartości

Disney Channel - epg


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Funkcja EPG dla kanału Disney Channel

nie działa.

 

To samo tyczy sie Jetix Play,Boomerang,Cartoon Network,Eurosport oraz Eurosport 2.

 

Dzwoniąc na infolinie , słyszę "nie wiemy, kiedy nastąpi , wlączenie tej funkcji" i tak od dwóch tygodni.

 

Mało tego , niektorzy z pracowników są na tyle beszczelni, że potrafia rozłączyć rozmowe !

 

Komentarz jednego z pracowników infolini -" Niech Pan sobie zakupi , program tv w kiosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja EPG dla kanału Disney Channel

nie działa.

 

To samo tyczy sie Jetix Play,Boomerang,Cartoon Network,Eurosport oraz Eurosport 2.

 

Dzwoniąc na infolinie , słyszę "nie wiemy, kiedy nastąpi , wlączenie tej funkcji" i tak od dwóch tygodni.

 

Mało tego , niektorzy z pracowników są na tyle beszczelni, że potrafia rozłączyć rozmowe !

 

Komentarz jednego z pracowników infolini -" Niech Pan sobie zakupi , program tv w kiosku.

 

Tyle szumu o głupie EPG ... Ja od dawna "korzystam" z programów w gazetach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa EPG na kanałach Boomerang i Jetix Play (czy to jest funkcja dla wybranych na te kanały :wink: ), a jeśli chodzi o kanały Disney Channel i Cartoon Network/TCM to wystarczy przełączyć na kanał z tp CP i wtedy jest EPG, ale to chyba nie na tym polega, bo to trochę jest męczące, ale jak to czasami się mówi, "czas przywyknąć przecie" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z EPG to norma na kanałach emitowanych nie z transpondera Cyfrowego Polsatu i niestety wina nie leży po żadnej ze stron. Przykładowo przy Cartoon Network nadawcą jest GlobeCast UK. Obecność polskiego EPG go nie interesuje. W związku z tym EPG musi słać od siebie Cyfrowy Polsat i śle je ze swojej częstotliwości. Dlatego jeśli z biegu włączy się CN, to EPG nie będzie, ale jeśli poogląda się trochę któryś z kanałów z 12.188V to tuner po paru chwilach pobierze EPG także dla Cartoon Network. Poniżej screen dla jakich kanałów leci EPG z 12.188V - te wszystkie kanały mają EPG emitowane od CP.

 

epgcpxu8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że EPG dla np. Disney Channel czy Cartoon Network/TCM można złapać tylko z TP CP to wiem, ale powiedz mi czemu nie mam jakoś od pół roku EPG na Jetix Play czy Boomerang (a wcześniej miałem na tych kanałach). Bo w/g twego spisu dla tych kanałów leci EPG z TP Cyfrowego Polsatu.

Powiem że mam Thomsona DSI30PO i że jego restarty itp. nic nie pomogły w tej kwestii.

A jeśli chodzi o program w Portalu ITV to mam tam na liście te dwa kanały z pełną ramówką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przyczyna nieznana... EPG leci na 100% - bez problemu można podejrzeć pełen program (akurat tu test przeprowadziłem na karcie DVB - całość EPG dla tych wszystkich kanałów - łącznie 2910 pozycji z opisami AltDVB pobrał w ok. 15 - 20 sekund.

 

Jedyna myśl jaka przychodzi mi do głowy - fabryczne + instalacja od nowa wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki:

 

U mnie proces znikania EPG na Samsungu jest nastepujacy:

najpierw ginie na TVN-ach

po jakims czasie na pozostalych kanalach

 

Rozwiazanie: wyjecie wtyczki z kontaktu.

 

Pisalem do CP maila a oni twierdza ze to calkiem prawidlowo i nic w tym nie ma dziwnego. Ekstra, codziennie sie bede wtyczka bawil. A myslalem ze to wina softu i to naprawia w koncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

NA DISNEY CHANNEL JEST EPG ALE TYLKO CZASEM CZASEM NA KANALE 9 I NA 39 I CZESEM NA OBYDWÓCH.

_____________________________________________________________

DISNEY CHANNEL MOŻNA OGLĄDAĆ NA KANALE(PROGRAMIE) 9 LUB 39.

_____________________________________________________________

INFO:

PROGRAM TV cyfra plus: http://www.cyfraplus.pl/cgi-bin/cyf/index

PROGRAM TV cyfrowy polsat: http://www.cyfrowypolsat.pl/index.php?id=program

ORGINALANA STRONA: http://www.disneychannel.pl lub http://www.disneychannel.tv

-------------------------------------------------------------------------------------

disney-channel.gif

disney1.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Edycja pitter: nie pisz dużymi literami, to oznacza krzyk. Polecam lekturę Regulaminu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na samsungu zniknal EPG kilka dni temu. Zawsze to cos tam pomagalo przy przerzucaniu programow, ale jak dzis zniknal calkowicie program to sie wkurzylem. Nic nie chcial pokazac i pomogl poprostu wlacz/wylacz z kontaktu. Nie wiem o co chodzi... powrocila TV i EPG jednoczesnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, u mnie najpierw znika z tvn-ow i paru innych programow a pozniej reszta. pisalem do polsatu nie raz i to olewaja. a mnie denerwuje ze musze wylaczac z kontaktu tuner powiedzmy codziennie. Jezeli ktos ma podobny problem, proponuje dzwonic i pisac do nich, moze w koncu cos z tym zrobia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...