Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ odrzuca wypowiedzenia!!


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytalem na "Anty NC+" ze nc+ zaczyna bawic sie w amnezje i odrzuca wypowiedzenia z racji ze skoro nie ma przymusowej migracji to wyslane w zwiazku z tym nie sa wazne!!!

MA KTOS POTWIERDZENIE TAKIEGO STANU RZECZY? BO PONOC NIE MAJA W PLANACH O TYM INFORMOWAC!!!! Wiele osob moze sie niemile przejechac jak zda sprzet w maju a oni dalej beda liczc abonament!!!

 

Oczywiscie nie maja racji, bo cokolwiek oglosili potem to poprzednie nie staje sie niebyle z tego powodu, wiec mimo ze ma juz przymusowej migracji ciagle mozna na tej podstawie wypowiadac umowe, prawda? Jesli ja bede sie teraz musial bujac bo sukinkotami zaczna sobie decydowac jeszcze co sa laskawi uznac a co nie, TO TRZEBA CHYBA POSLAC KOLEJNE SKARGI DO UOKiK!!!!!!!

 

Miejcie sie na bacznosci! Mnie podejscie tej firmy juz tak mierzi w tej swojej obludzie ze po prostu chce jak najszypciej zapomniec ze mialem z nia cokolwiek wspolnego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga. Żadna firma nie może nie przyjąć Twojego wypowiedzenia. Jest to Twoje święte prawo i każdą umowę można rozwiązać po złożeniu odpowiedniego oświadczenia drugiej stronie, przy zachowaniu warunków określonych tą umową, takich jak termin, forma. Każda ze stron może zastrzec w umowie, że jej przedwczesne rozwiązanie (mowa o umowie na czas oznaczony) będzie skutkowało karami umownymi lub innymi sankcjami. Generalnie, nikt nie może Ci odebrać prawa do rozwiązania umowy, bo o ile dobrze pamiętam, jest to niedozwolona klauzula (musiałbym sprawdzić w kodeksie cywilnym). Z natury rzeczy umowy na czas oznaczony powinny wygasać z chwilą upływu czasu na jaki zostały zawarty, ale nawet je można rozwiązać, z tym, że trzeba liczyć się z karami. Jednakże skuteczność oświadczenia o rozwiązaniu umowy za wypowiedzeniem nie jest zależna od oświadczenia drugiej strony o jego przyjęciu bądź nie. Liczy się dowód jego doręczenia drugiej stronie, stąd jak wysyłamy wypowiedzenie lub inny dokument, który ma wywołać jakiekolwiek skutki prawne, to dobrze jest to uczynić za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak wydaje, wypowidzenie to wypowiedzenie, ale nc+ chce chyba wykreowac nowa interpretacje prawa, ze sobie nie uzna twojego wypowiedzenia bo zmienili zdanie. I co z tego ze masz racje, jak ty nawet nie dowiesz sie o tym bo nie uznaja za stosowne cie o tym poinformowac! Bo tak sobie zdecydowali jak wczesniej z migracja ze jesli nie zaprzeczysz to cie zmigruja. Teraz pewnie trzeba bedzie jeszcze potwierdzac wypowiedzenie, pewnie pismnie z potwierdzeniem notarialny!!! UOKiK powinien im przetrzepac tylek!!!! W kazdym razie sporo nerwow sie zapowiada i dodatkowych kosztow w wiszeniu na telefonie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do centrum abonenta, moje wypowiedzenie jest zarejestrowanie i pani nic nie wiedziała o ewentualnym odrzuceniu.

W rezygnacji powoływałem się na otrzymany list, nie zgodziłem się na zaproponowane warunki i zmiany programowe (ogólnikowo).

 

Ta infolinia to porażka. "proponuję platinium za 109 zł", NIE, "to proponuję platinium za 99 zł", NIE, "to może gold za 89 zł" ... i tak ciągle w dół o 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem wypowiedzenie Nki w APS i napisane było - z powodu wycofania kanałów.

kanały nie powróciły - nie interesuje mnie nic więcej. W maju dostarczę im sprzęt - i koniec.

Co ma to wspólnego z możliwością powrotu na starą umowę? Wojna I Pokój powróci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wypowiedzenie ma uzasadnienie np. przez wyłąaczenie zagwarantowanych umową kanałów, i jest zgodne z regulaminem - to nie ma takiej mozliwosci aby nie zostało zaakceptowane.

Problem z brakiem akceptacji wypowiedzenia/rezygnacji operatora może być po stronie samej treści takiego oświadczenia.

Przeglądając forum na jednej stronie mozna było wyczytać kilka innych wzorów rezygnacji, a dotyczących tej samej zmiany programnowej.

Co ciekawe, niektórzy dodtakowo tak się rozpisywali nie na temat, że o mało nie podawali w pismie rozmiaru swoich butów.

Jedna zasada krótko i na temat, oprzeć się tylko i wyłącznie na regulaminie, umowie lub na treści otrzymanego pisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam - wrócimy do sprawy, jeśli ktokolwiek coś takiego potwierdzi, przy czym IMHO nie jest to prawda z prostego powodu - nc+ umożliwia wycofanie się z wypowiedzeń, co oznacza zarazem, że musi je uznawać, bo jakby nie uznawali, to by nie było by i nie mieliby czego wycofywać - logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...