Skocz do zawartości

Sumaryczny koszt pakietów ze sprzętem platformy CANAL+ i cennik


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakładam nowy watek, żeby bardziej lepiej "ogarnąć" temat cen w nc+

Prosiłbym abonentów nc+ już po migracji ( lub nowych) o wypisywanie swojego pakietu , wynegocjowanej ceny za niego plus inne koszty - dzierżawy dekodera-ów, aktywacji , multiroomu i dodatków.

Proszę o wpisywanie też długości kontraktu.

Pozwoli to na wyliczenie średniej miesięcznej i porównaniu jej do innych ofert rynkowych.

Prosiłbym o same wpisy z cenami w temacie bez komentarzy, bo te proponowałbym umieszczać w już rozpoczętych wątkach na forum.

Dziękuje za współpracę :)

 

 

edit

 

Aha znalazłem też oficjalny cennik encepence

 

Oficjalny Regulamin Świadczenia Usług

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 0uslug.pdf

 

Cennik pakietów:

Comfort+: 59 PLN

Universe+ 89 PLN

All Inclusive: 299 PLN

 

Cennik opcji dodatkowych:

C+ Platinum: 70 PLN

C+ Gold: 55 PLN

C+ Silver: 40 PLN

HBO: 25 PLN:

Cinemax: 15PLN

Filmbox: 15PLN

Sundance HD: 2,99 PLN

History HD: 1,99 PLN

Mezzo: 5 PLN

TV France: 10 PLN

Redlight HD: 15PLN

Noc: 25PLN

 

Multiroom Standard:

Aktywacja opcji: 150PLN do tego doliczamy:

Aktywacja pierwszego sprzętu: 150PLN

Aktywacja kolejnych sprzętów: 150PLN

Opłata miesięczna zam każdy sprzęt uzupłęniający: 20 PLN

 

Multiroom Premiium:

Aktywacja opcji: 150PLN do tego doliczamy:

Aktywacja każdego ze sprzętów uzupełniających: 150PLN

Opłata miesięczna zam każdy sprzęt uzupełniający: 20 PLN

 

Dodatkowe opłaty:

Aktywacja pakietowa: 59 PLN (czyli zmieniasz pakiet i płacisz tę kwotę)

Reaktywacja po przerwie w świadczeniu usług (rekatywacja): 20 PLN

Kaucja: 1000 PLN

Kara za nieterminowy zwrot: 100PLN

Kara ogólna za korzystanie niezgodne z regulaminem: 500 PLN

 

Wybrane opłaty za sprzęt:

Aktywacja mediabox+: 549PLN lub 149PLN w przypadku comiesięcznego czynszu 20 PLN plus zapis rabatu o 250 PLN w przypadku umów terminowych

Sprzęt SD - opłata aktywacyjna 99 PLN + miesięczny czynsz 10 PLN!!!

Cena pilota: 60 PLN !!!!

 

Własny sprzęt - oddzielne zapisy w regulaminie plus dostęp tylko w ramach specjalnych promocji (inna oferta niż na dedykowanym sprzęcie).

 

 

Cennik All Inclusive:

 

Tabela opłat promocyjnych:

 

Okres gwarantowanego korzystania z pakietu All Inclusive+:

Miesiąc aktywacji: 0 PLN

od 1 do końca 12 miesiąca: 199 PLN/mc

czas nieoznaczony Umowy / Okres Promocyjny: 249 PLN/mc

 

Rozdział III. Opłaty

 

Tabela opłat:

Opłata miesięczna: 299 PLN

Opłata uzupełniająca:

od 2 do 10: 249 PLN

od 11 do 20: 154 PLN

od 21 do 26: 74 PLN

od 27 do ostatniego: 24 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam tu dla podsumowania inne posty z ofertami - posty z dnia 1.04 i 2.04

 

powiem wam narzekałem tak jak wy ale dostałem fajną promocje 89 platyna +6 miesiecy hbo gratis myślę że taką promocje dają tylko tym co mieli wp +hbo+ npremium za 68 zł ,bo tak po analizach od każdego abonenta chcą 20 zł więcej ja jestem zadowolony trzeba do nich dzwonić i być upartym a nie czekać na telefon,pozdrawiam i powodzenia w negocjacjach

 

Ja właśnie rozmawiałem z konsultantką nc+, zaproponowałą mi migracje z n z full 99+20multiroom na canal+platinum +hbo + multiroom za 149zł i to tylko na 18miesięcy nie może zejść niżej, chyba że bez hbo to 139zł. Śmieszne jutro chyba wyślę wypowiedzenie...

 

Witam,

 

Jestem własnie po rozmowie z konsultantem (w tej chwili mam KOMPAKT HD + multiroom + Dekoder HD + Dekoder 250GB). Zaproponował mi albo Canal+ Silver za 79zł + 30zł (multiroom + dekodery) albo Canal+ Gold za 79zł + 30zł (ta sama cena co Silver!), albo Platinum za 99zł + 30zł. To są standardowe ceny czy jednak trochę za wysokie? Najbardziej dobija mnie 30zł za to żeby mieć multiroom w formie dwóch kart i dwa dekodery... :censored:

 

Obecną umowę mam do lipca przyszłego roku i w rozmowie wynikło, że mogę nie migrować do nC+ tylko zostać przy tym co mam - nie ma przymusu. Czy to prawda?

 

Dostałem platne na 12 miesięcy za 99 pln z dekoder pace pvr 500 Gb darmowe uzytkowanie. Bez mr. Piszę to poraz kolejny, tylko tu jest taki bur..l że trzeba by co stronę dodawać taka informacje czyli co parę minut. Przechodziłem z C+.

 

Ja przedłużyłem umowe i dostałem umowę na 12msc za 79zł- Pakiet Gold i HBO przez 7msc Gratis. Potem 20zł za pakiet HBO. Myślę, że taniej za bardzo nie będzie ale HBO na pewno się dostanie za darmo na cały okres umowy. Szału nie ma ale kończyła mi sie umowa z końcem marca więc jak dla mnie była to najlepsza opcja.

 

Ja miałem propozycję za 99 zeta Platynę z dekoderem, który już miałem po eNce (Turbodekoder 1 TB) bez MR.

 

Właśnie przedłużyłem z Univers+ na 12 miesiecy za 49,- (miałem WPT w N) i do tego 3 kanały HBO na 7 mies gratis.

 

Pakiet gold z dekoderem pace pvr hd i dwie karty cyfry - całość za 99 zł. Oferta na dziś. Do końca kwietnia umowa. Wypowiedzenie wysłane w lutym. Czekam na lepsz ofertę.

 

==================================

Z 3.04

Witam Kolezanki i Kolegow:) Od dlugiego czasu sledze to forum, jeszcze zanim wybuchla wojna z nc+ wiec postanowilem sie w koncu zarejestrowac i dorzucic swoje 3 grosze, moze komus to pomoze w negocjacjach korzystnej umowy.

Mam umowe z cyfra do konca kwietnia i wyslane na poczatku marca wypowiedzenie Czekalem cierpliwie na tel z ich strony i w koncu zadzwonili wczoraj Moj abonament to OPTIMUM HD z HBO, MR, PACE PVR i drugi dekoder moj Ich oferta to bez zbednej gadki PLATINUM z MR, dotychczasowym PVRem ale bez HBO 99 pln, moge wziac drugiego PACEa ale musialbym doplacic 20/mies Nie wiem co z nc go po tej ich niby promocji kwietniowej Na razie odmowilem, maja dzwonic pod koniec tygodnia, wtedy zadecyduje co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięli mnie z zaskoczenia 25 marca w poniedziałek, czas rozmowy i konsultacji 21 min. Mam nbox HDTV

- Miałem "n" za 54 zł z nPremium do czerwca - umowa do czerwca 2014,

- Wynik Canal+ Gould za 79 zł bez dodatków do września 2014.

 

- Dwa dni póżniej 27 marzec oferta pisemna - Silver 22 za 69 zł - list nadano 25 marca (data pisma 8 marca)

- Tego samego dnia co rozmowa. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam narzekałem tak jak wy ale dostałem fajną promocje 89 platyna +6 miesiecy hbo gratis myślę że taką promocje dają tylko tym co mieli wp +hbo+ npremium za 68 zł ,bo tak po analizach od każdego abonenta chcą 20 zł więcej ja jestem zadowolony trzeba do nich dzwonić i być upartym a nie czekać na telefon,pozdrawiam i powodzenia w negocjacjach

 

Dalej drogo jak ch..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed migracją

All Inclusive N

Turbodekoder 500Gb + 3 dekodery MR Standard HD

dodatkowo dokupione z netVOD: TVN Player, HBO OD, National geographic channel

Cena łączna poprzedniego abonamentu 198zł

+ aktywacje dekoderów na początku łącznie: 296zł

 

Nowa umowa

All Inclusive+ NC+

Turbodekoder 500Gb + 3 dekodery MR Standard HD

nic nie dokupione pełen netVOD

Nowa cena 199zł

aktywacje i inne koszta = 0 zł

 

 

Doszło / czego nie miałem w poprzednim abonamencie:

VOD: TVP Prapremiery

netVOD: BabyTV, dzieci, Sport+, kino świat, TVP Najlepsze nc+ go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wczoraj udało w końcu zmigrować do "NC+ (pakiet "Canal+ Platinium" za 99 złotych, na 18 miesięcy) z samą kartą (tą, którą miałem do tej pory), bez "multiroomu" :D .

 

Ja obecnie mam Canal+ Superpremium i HBO GO w promocji za 99 zł. [bez promocji 146 + 10zł.] Teraz oferują mi nC+ pakiet Platinum z HBO w promocji za129 zł. chyba się zdecyduję. Dodam że mam własny sprzęt i spliter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak będziesz przechodzil do nc+ to dzwoń na nr 22 3104546 / tu migracja obslugiwana/ i ty daj swoje propozycje , masz szanse jescze to obnizyć, jednoczesnie popros ze niechcesz zmieniac istniejacego sprzętu i pozostaniesz wtedy przy karcie c+, mozesz ze swej strony TY zapropnowac te 18 mcy.. POWODZENIA

ps. ja tak zrobilem i maqm taniej o 1/3 niz było w c+ i stary sprzęt z c+, oczywiscie możesz zastosowac sobie nowy rodzaj splitera w oparciu o dekodery nbox, kupując na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...