Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie ma C+ HBO SUPERPREMIUM za 168zł z PS3 co mogą mi zaproponować ? czy ktoś już z takim abonamentem otrzymał propozycję ? o co mogę się ubiegać ? czy jest możliwość przejścia na GOLD+HBO lub PLATINUM+HBO w jakiejś dobrej cenie ?

 

pozdrawiam

 

Mialem C+ HBO + TV 3D za 157zł umowa do marca 2014 dostalem platinium + HBO + HISTORY HD za 139 zl na 12 miechow czyli taniej o 18zl i miesiac dluzsza umowa. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacek_m_11 mnie wczoraj próbowali straszyć, że mają moją rezygnację i potwierdzają zakończenie umowy z dniem 30.04., ale zapłacę karę za telewizor. Ja na to Panu zwróciłem uwagę, iż aneks dotyczący sprzedaży tv wyraźnie mówi, iż żadnych kar ode mnie nie mogą się Państwo domagać jeśli wypowiadam umowę w trybie Art.7 par.1 Regulaminu Umowy o Abonament (usunięcie gwarantowanych kanałów). Pan nadal się upierał i powtarzał w kółko, że kara się im należy ale zaproponował mi ofertę nie do odrzucenia - All Inclusive za 179 PLN. Na to ja stwierdziłem, że niech Pan lepiej się zapozna z umowami, które sprzedają a ja podtrzymuję swoje wypowiedzenie. Byłem na tyle miły, że zaproponowałem Panu ponowny kontakt jak będzie miał lepszą ofertę :brawo: 2 godz. później dostałem SMSa, iż mam zadzwonić pod specjalny numer telefonu gdzie będę mógł przedłużyć umowę na specjalnych warunkach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna powinna być za 99 zł dla nowych klientów, dla przedłużających za 89 zł i każdy byłby szczęśliwy.

 

Ja i wiekszosc osob ktore byly na C+optimum HD nie bylaby zadowolona. Za kanaly ktore teraz sa w platinium (moze z wyjatkiem nsport ktorego i tak nie ogladam) placilem ok 60zl) Do tego mialem dwie karty w multiroomie. Powiedz mi dlaczego mialbym byc zadowolony z 89zl czyli 50% podwyzki ? Do tego chca min 10zl za druga karte. Dla mnie max to 70zl / miesiac czyli 10zl podwyzki za ten ich nsport ktorego i tak nie potrzebuje. LM sie konczy a nic tam wiecej nie ma. Chocby co czwarta osoba ktora miala najpopularniejszy pakiet czyli c+optimum tak pomyslala to i tak straca setki tysiecy abonentow. Ale to ich decyzja. Dla wielu osob podwyzka jest do zaakceptowania ale max te 10-15% a nie taka jak byla czyli 50-70%. Przeciez to kpina. Dziwi mnie ze ktokolwiek przedluza te umowy na takich warunkach. Ale wiekszosc Polakow jednak spoglada do portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja dla tych co wysłali wypowiedzenia umów ze sprzeciwem do przetwarzania danych do celów marketingowych:

 

Zapis taki oznacza wskazanie art.32.1.8 GIODO, który mówi o prawie do sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych osobowych w celach marketingowych, co automatycznie odbiera prawo do kontaktowania się w celu przedstawienia oferty utrzymaniowej przez nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacek_m_11 mnie wczoraj próbowali straszyć, że mają moją rezygnację i potwierdzają zakończenie umowy z dniem 30.04., ale zapłacę karę za telewizor. Ja na to Panu zwróciłem uwagę, iż aneks dotyczący sprzedaży tv wyraźnie mówi, iż żadnych kar ode mnie nie mogą się Państwo domagać jeśli wypowiadam umowę w trybie Art.7 par.1 Regulaminu Umowy o Abonament (usunięcie gwarantowanych kanałów). Pan nadal się upierał i powtarzał w kółko, że kara się im należy ale zaproponował mi ofertę nie do odrzucenia - All Inclusive za 179 PLN. Na to ja stwierdziłem, że niech Pan lepiej się zapozna z umowami, które sprzedają a ja podtrzymuję swoje wypowiedzenie. Byłem na tyle miły, że zaproponowałem Panu ponowny kontakt jak będzie miał lepszą ofertę :brawo: 2 godz. później dostałem SMSa, iż mam zadzwonić pod specjalny numer telefonu gdzie będę mógł przedłużyć umowę na specjalnych warunkach :lol2:

 

 

sorry ale nie myśl ,że cyfra zrobi tylu tys. ludzi prezent i nie będzie chciała dostać kasy za graty (tv, konsole itp.),możesz wypowiedzieć umowę o brakujące kanały ,lecz w miesięcznej cenie jeszcze masz zawartą ratę za tv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij wypowiedzenie to dostaniesz od razu Platinum z Multiroom na 18msc za 99 zł

 

Wypowiedzenie wysłałem 02.04.2013r. Do dnia dzisiejszego nie zarejestrowali go i nie wiem kiedy zarejestrują. Najważniejsze, że mam datę stempla pocztowego na 02.04. i mam spokój.

Do tej pory proponowali mi:

PLATINUM 99zł/m-c + MR Premium 20zł/m-c.

Sprzęt AKTYWACJE:

mediaBOX+ (199zł), BOX+ (do MR) 49zł

 

Wypowiedzenie z dniem 30.04. Jeśli do tego czasu nie zaproponują PLATYNKI z MR Premium za max. 99zł oraz chociaż aktywację MR za 0zł to przechodzę na najtańszą telewizję w Polsce i streamy:) Po prostu naziemna cyfrowa będzie musiało wystarczyć.

Mam nadzieję, że Panowie i Panie z działu UTRZYMANIA KLIENTA pozwolą sobie na małe szaleństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zapis taki oznacza wskazanie art.32.1.8 GIODO, który mówi o prawie do sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych osobowych w celach marketingowych, co automatycznie odbiera prawo do kontaktowania się w celu przedstawienia oferty utrzymaniowej przez nc+"

 

Do czasu zakończenia umowy NC+ może korzystać jak najbardziej z danych osobowych.

Po definitywnym zakończeniu umowy - w myśl KC, powinna usunąć dane, gdyż dalsze ich korzystanie jest wtedy karalne.

 

Problemem jest data, od 1 maja czy po rozliczeniu się i zdaniu sprzętu następuje koniec wzajemnych zobowiązań.

 

--------------------

 

Jeżeli jest inaczej to jest tylko złośliwe działanie Platformy. Pewnie czują się obrażeni - ale to inny temat.

Muszą przetwarzać do zakończenia zobowiązań - wysyłka upomnień, windykacja i td.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dareczko30 ja nie myślę, że Cyfra nie będzie chociaż próbowała w jakiś sposób odzyskać kasy za gadżety, ale:

- nikt im nie kazał majstrować przy umowach i usuwać jakichkolwiek kanałów z listy kanałów gwarantowanych w umowie (pewnie wyliczyli, że taniej im będzie wycofać kanały gwarantowane i liczyć się później z ewentualnymi wypowiedzeniami w trybie Art.7 par.1)

- UOKiK ostatnio się wypowiedział co do praktyk telemarketerów wprowadzających celowo klientów w błąd w celu sprzedania produktów - inaczej tego nie można nazwać kiedy aneks sprzedaży gadżetu zawiera czarno na białym zapis, iż kara nie przysługuje Operatorowi jeśli abonent wypowiada umowę w kilku przypadkach, w tym m.in. z powodu usunięcia kanałów gwarantowanych (Art.7 par.1) a konsultant kilkukrotnie próbował mnie zastraszyć i zasugerować, że muszę migrować bo inaczej zapłacę karę. Grzecznie wytłumaczyłem, że jest w błędzie i podałem zapisy w umowie, on upierał się przy swoim.. jego sprawa. Ja nie dałem się nabrać, ale widocznie inni muszą dawać się zastraszyć skoro nadal tego próbują mimo oczywistych zapisów w umowie.

 

Szczerze mówiąc jest mi obojętne czy będę miał dalej nc+ czy też nie, gdyby nie ten cały szum i próba robienia z Abonentów jeleni to bym został siłą przyzwyczajenia i zmigrował, ale:

- nie lubię kupować kota w worku - nie ma nigdzie w umowach zapisu jakie kanały/usługi dokładnie dostaje się kupując konkretny pakiet za konkretną cenę

- nie podobają mi się zapisy w umowach/regulaminach, wg których nc+ może wszystko (zmieniać ofertę, wycofywać kanały) a abonent może nic, a przepraszam może.. tylko grzecznie płacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opieram się na umowie, jak byk mam napisane, że mogę wypowiedzieć umowę na podstawie art.7par1. Jak chcą coś ode mnie zapraszam do sądu. Tam przegrają w cuglach. Jak mogą żądać jakiś kar, odszkodowań, jak cyfra+ sprzedała mi ps3 za 1zł (mam na to fakturę). Temat uważam za wyczerpany.

ps. Już nie mogę się doczekać rozmowy z konsultantem jak mnie straszy jakimiś karami. Na początku rozmowy poinformuję go, że rozmowę nagrywam i ciekawy jestem jego reakacji. Jestem przekonany, że zanim coś powie 5 razy się zastanowi, a jak tylko powie o karach to odpowiem mu, że idę do prokuratury i zgłaszam doniesienie o próbie wyłudzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Optimum HD z Multiroomem i tunerem PACE za 116 zł. Listu nie dostałem. Jeśli dobrze myślę to mi nic się nie zmieni po 1 maja i do końca umowy obowiązuje wszystko po staremu tak ?

Z wypowiedzi wyżej widzę, że nie opłaca się do nich dzwonić. Ale czy pisać rezygnację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacek_m_11 mnie wczoraj próbowali straszyć, że mają moją rezygnację i potwierdzają zakończenie umowy z dniem 30.04., ale zapłacę karę za telewizor. Ja na to Panu zwróciłem uwagę, iż aneks dotyczący sprzedaży tv wyraźnie mówi, iż żadnych kar ode mnie nie mogą się Państwo domagać jeśli wypowiadam umowę w trybie Art.7 par.1 Regulaminu Umowy o Abonament (usunięcie gwarantowanych kanałów). Pan nadal się upierał i powtarzał w kółko, że kara się im należy ale zaproponował mi ofertę nie do odrzucenia - All Inclusive za 179 PLN. Na to ja stwierdziłem, że niech Pan lepiej się zapozna z umowami, które sprzedają a ja podtrzymuję swoje wypowiedzenie. Byłem na tyle miły, że zaproponowałem Panu ponowny kontakt jak będzie miał lepszą ofertę :brawo: 2 godz. później dostałem SMSa, iż mam zadzwonić pod specjalny numer telefonu gdzie będę mógł przedłużyć umowę na specjalnych warunkach :lol2:

 

 

sorry ale nie myśl ,że cyfra zrobi tylu tys. ludzi prezent i nie będzie chciała dostać kasy za graty (tv, konsole itp.),możesz wypowiedzieć umowę o brakujące kanały ,lecz w miesięcznej cenie jeszcze masz zawartą ratę za tv...

nie wprowadzaj ludzi w blad. Biorac c+ z gadzetem placilo sie standardowa cene z cennika, biorac bez - abonament ze znizka. Podobnie zreszta jak w telefonii komorkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebool, nie musisz składać rezygnacji. Jak sam zauważyłeś na dzień dzisiejszy masz prawo dociągnąć do końca obecną umowę. Nie piszesz tylko do kiedy jest ważna ale rozumiem, że to jeszcze nie końcówka. Tak więc jeśli nie śni ci się po nocach nowa wspaniała oferta nc+, to oglądaj to co masz i tylko się ciesz. Natomiast jeśli z jakiś powodów chciałbyś migrować i w tym celu wypowiedzieć umowę by skłonić ich do większej elastyczności to też wstrzymaj się jeszcze, bo wszyscy czekają na jakiś wygibas ze strony nc+ w najbliższych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Optimum HD z Multiroomem i tunerem PACE za 116 zł. Listu nie dostałem. Jeśli dobrze myślę to mi nic się nie zmieni po 1 maja i do końca umowy obowiązuje wszystko po staremu tak ?

Z wypowiedzi wyżej widzę, że nie opłaca się do nich dzwonić. Ale czy pisać rezygnację ?

Jeżeli płacisz za Optimum HD 116 zł :shock: to migracja może być dla Ciebie wybawieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w skrzynce znalazłem nowa umowę z Cyfra która podpisałem , a raczej zawarłem przez telefon na Superpremium o ile pamiętam 18 marca , data na umowie 22 marca , a wysyłka nadana 8 kwietnia , wynika z tego , że musieli coś myśleć na temat migracji do nc+ i nie trzymali by listu 2,5 tygodnia. Póki co, daję sobie na wstrzymanie , zobaczymy co będzie dalej , szkoda nerwów , jak nic nie zmienią w nowej ofercie nie przejdę do nc+ , rozwiązłe umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz5891 Dlatego chciałem zapytać co lepiej zrobić. Jak czytam, że możliwe są oferty Platyny za 99 zł a Multi i Tuner za darmo to jednak bym chciał to zmienić.

 

@melania ja mam umowę do grudnia. Także może lepszym wyjściem jest wstrzymanie się ten miesiąc lub dwa a może nc+ zaproponuje coś lepszego. W końcu możliwa jest jakaś zmiana oferty z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebool zgadzam się z mariusz5891 (nie wczytałam się dokładnie w twój post jeśli chodzi o to, co masz aktualnie). Nie masz najlepszej umowy i powinieneś pomyśleć o zmianie. Ale to nie zmienia faktu, że jeśli zależy ci na nc+ to warto się jeszcze wstrzymać. Poza tym są jeszcze inne opcje niż nc+. Wszystko zależy od tego, na co jesteś zorintowany, co cię kręci w tv. Jeśli jestem kibicem to z tego co tu czytam dla ciebie jest canal+ i to cała paczka. Ale tu można by może pomyśleć o kablówkach, jest trochę taniej. A jeśli nie sport tylko film to może, jeśli nie potrzebujesz filmów z canal+ to usatysfakcjonuje cię dużo tanszy i wypasiony w ofercie filmowej cp. Dla wielu oferty nie kończą się na nc+. Niestety ja jestem takim przypadkiem, który do szczęścia potrzebuje w przyszłości nc+ :evil: (bo na razie mam przyzwoitą umowę z cyfrą do 01.2014) Jestem kionomaniaczką, muszę mieć canal+ (choć bardzo cieszyłaby mnie możliwość wybrania tylko jednego kanału głównego bo tylko on się liczy jeśli chodzi o film). Więc nie dla mnie oferta cp, a inne rzeczy też mnie do niego zniechęcają. Nie mogę skorzystać z kablówki (domek w dzikich chaszczach) a i internet mnie nie ratuje bo mam do [beep] przepustowość.

 

Ale na razie spokojnie czekam. Co i tobie polecam 8)

 

Właśnie znalazłam coś takiego: http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,137 ... asnia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesowałby sport także jestem jakby skazany na nc+, a dostępu do kablówek niestety nie mam.

Jeśli mogę dalej być na tym co mam to zostanę, a za jakiś czas zobaczę co mają do zaoferowania.

Pakiet Platinium za 99 zł z darmowym multiroomem i tunerem jak najbardziej by mi pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesowałby sport także jestem jakby skazany na nc+, a dostępu do kablówek niestety nie mam.

Jeśli mogę dalej być na tym co mam to zostanę, a za jakiś czas zobaczę co mają do zaoferowania.

Pakiet Platinium za 99 zł z darmowym multiroomem i tunerem jak najbardziej by mi pasował.

 

Podejrzewam że jest na więcej...nie mam kablówki, CP odpada mało HD plus piłki nożnej nie mają :read:

Platyna żeby zeszła do 85-89zł goła bez niczego i biorę w ciemno ją nawet na 18 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...