Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet Platinum-99 zł multiroom -10zł dekoder PVR -0 zł i do multiroomu 2 karty C+ :) Biorę bo warto ;)

 

Naprawdę NIE warto ! Poczekaj na lepszą ofertę !

 

Myślisz że będzie lepsza oferta dla Platinum??? Będzie raczej możliwość dołączenia pakietu Canal+ od najtańszego pakietu, ale nigdy nic nie wiadomo :smile:

 

do kolegi Racek hmmm 61 zł to raczej nie ale za 65 zł to miałem tylko nie miałem Ligi mistrzów i wszystkich wytwórni filmowych które były na nPremium no i do tego kilku kanałów HD z n-ki :) Tylko dawali takie mega promocje żeby ludzi zatrzymać do połączenia n-ki i C+ bo normala cena tego pakietu to 107 zł do tego doliczyć cene dekodera i multuroom i wychodziło 132 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na taki pakiet?

CANAL+ PLATINUM za 89 zł umowa na 12 miesięcy, + HBO

gratis przez 6 miesięcy, kolejne 6 miesięcy + 20 zł do ceny abonamentu lub

rezygnacja. Obecny dekoder Pace PVR HD w dzierżawie gratis.

 

Niedługo mi się umowa kończy i chciałbym przedłużyć na takich warunkach. Jak nie to przechodzę do kablówki w pakiecie z internetem i telefonem. Wychodzi lepiej niż nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co nie realna, za kilka dni powinna byc taka oferta możliwa do uzyskania. Nie ma sensu brać na 12 mcy umowy teraz- skonczy Ci sie w maju 2014, czyli martwy okres bez promocji. Wezmiesz na 18 i akurat skonczysz przed Świętami Bozego Narodzenia kiedy BANKOWO pojawią sie jakies fajne oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Wasz optymizm co do lepszych ofert, dotychczas doświadczenie wskazuje że ruchy są niemrawe, ba nawet można by powiedzieć znikome. Pewnie takie były od początku, tylko konsultanci chcieli jeszcze się wykazać, teraz kiedy widzą reakcje schodzą na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pakiet super premium płacę teraz 147zł ofertę mam z gadżetem myślę że do 145zł maksymalnie będzie chyba mozna coś utargować.

canal+ platinum - 79zl

hbo 20zl

multiroom 2 karty 10zl

dekoder(y) 0zl

tyle ten zestaw ktory posiadasz jest MAKSYMALNIE warty, wiec jakim sposobem chcesz placic 145zl? no chyba ze znow sprzedadza za 1zl ps3 lub tv. Jeszcze okolo miesiaca wstecz ten zestaw kosztowal okolo 95zl, a niektorzy chca za to placic 30-50% wiecej tylko dlatego ze zmienil sie znaczek na nc+? Czy ze do canal+ wrocilo kilka praw telewizyjnych, jak kilka lat temu tracili wytwornie filmowe czy ligi niemiecka i wloska to rabatow z tego tytulu nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę na 12 miesięcy, ale przecież 3 miesiące przed końcem umowy można wysłać wypowiedzenie i negocjować przed Świętami Wielkanocnymi. Dobrze mówię?

Próbować zawsze możesz, choć z autopsji wiem ze raczej te 3 miesiące przedłużają sie w negocjacjach do tego ostatniego i wtedy dopiero jest konstruktywna rozmowa nt przedłużenia. Ale zrobisz jak zechcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką zadzwoniła do mnie miła pani. Po wytrącaniu jej kolejnych argumentów przeszła do przedstawienia oferty. Obecnie mam optimum umowa na czas nieokreślony oraz pakiet HBO do końca 30 czerwca. Pani zaczęła od oferty łacznie z HBO więc ja mówię jej, że jest to paczka z której chcę przede wszystkim zrezygnować wraz z końcem okresu umowy a konsultantka na to, że na dzień dzisiejszy ma dla mnie wyłącznie ofertę platinum razem z paczką HBO. To jakiś terror. Gdy spytałem dlaczego nie potrafiła mi tego wytłumaczyć i kazała pytać kogoś bardziej decyzyjnego. Stwierdziła jedynie, że o pakiet platinum bez HBO będę mógł się starać, gdy wypowiem umowę na HBO. Zaraz w tej sprawię wyślę maila do Cyfry. I jeszcze jedno. Wraz z upływającą rozmową rosło jej poirytowanie. A mnie tą specjalnie dla mnie przygotową "ofertą" jak wkurzyła, że powiedziałem dziękuję i decyduje się na wypowiedzenie umowy wogóle, że nawet nie zapytałem za ile oferują mi pakiet po migracji. Zwariowali. Póki co mam jeszce wybór i zdecyduję się na UPC. Chyba, że zmiękną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ja zadzwoniłem:

Oferta Platinum 119zł do tego MR za 10zł i pakiet HBO za 10zł

razem 139zł chyba to jest coś niepoważnego...

umówiłem się,że jutro do mnie zadzwoni konsultantka bo dałem jej swój numer.

Chcę z tego wynegocjować ile się da... jak mi nie pójdzie na moje warunki to piszę wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ja zadzwoniłem:

Oferta Platinum 119zł do tego MR za 10zł i pakiet HBO za 10zł

razem 139zł chyba to jest coś niepoważnego...

umówiłem się,że jutro do mnie zadzwoni konsultantka bo dałem jej swój numer.

Chcę z tego wynegocjować ile się da... jak mi nie pójdzie na moje warunki to piszę wypowiedzenie.

Jakiś czas temu te warunki były po 129 wraz z dekoderem PVR. A Gold z tym samym za 119. Drożej się robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reniew: dużo ludzi pisze ,że wynegocjowali pakiet Platinum za 99zł

Tak. Platinum za 99. Do tego MR za 10. HBO za 20. I dekoder PVR za 10 jak miales wcześniej i masz 139. Mnie proponowali za 129. Wolalem wziac Golda i wyszlo 119. Do konca umowy z C+ mialem tydzien. Wypowiedzenie bylo tez zlozone. Wielu co bierze platinum maja bez HBO albo bez MR. Wtedy moze i 89 sie udaje. Ale z tego co widze zcwanili sie z wypowiedzeniami i jak zlozysz to nie oddzwaniaja. A wtedy stajesz sie nowym i jest drogo albo zostaje CP.

Generalnie nie wazne za ile składowe. Za platinum z mr i kameleonami i hbo i pvr nie widzialem mniej niz 129. Ale moge sie mylic. Dluuugi ten watek jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Super premium HBO+CinemaxHD+konsola Playstation-137zl+10zl Cinemax+0zl za wynajem dekodera Pace razem 147zl,umowa do 01.2014.

Tydzien temu oferta na migracje-Platinium HBO-149zl-umowa 18m.(Pace 0zl)

Dzis drugi tel.tym razem ja dzwonilem pytajac o szczegoly wypowiedzenia,bylem mily i staralem sie spokojnie rozmawiac o ewentualnie lepszej ofercie.

Konsultant po chwili namyslu zaproponowal mi; Platinium + HBO-129zl,0zl Pace-umowa 12m. lub Platinium bez HBO 99zl+Pace 10zl rowniez na 12m.

Stwierdzil,ze to jest bardzo korzystna dla mnie umowa poniewaz jestem w Cyfrze od 5lat poza tym mam wysoki abonament i jest to podstawa do nowej oferty.

Wstrzymalem sie od decyzji,co uwazacie? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ales cie sie ludzie napalili na to nc+

nie chodzi o napalanie się,chodzi o to,ze abonentem tam jestem ok 15lat i oglądam dużo piłki nożnej z Ekstraklasy i Hiszpańskiej i ANgelskiej.

A powiedz mi gdzie takie coś masz? W Polsyfie?? :jupi:

jestes abonentem cyfry? czy n? bo jak cyfry to tym bardziej twojego napalenia sie nie rozumiem

 

teraz sie napalacie a zaraz bedziecie plakac, ale coz madry czlowiek po szkodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ales cie sie ludzie napalili na to nc+

nie chodzi o napalanie się,chodzi o to,ze abonentem tam jestem ok 15lat i oglądam dużo piłki nożnej z Ekstraklasy i Hiszpańskiej i ANgelskiej.

A powiedz mi gdzie takie coś masz? W Polsyfie?? :jupi:

Byłem znacznie krócej abonentem n-ki i Cyfry+ jednocześnie niż ty, od lat mam abo w CP (nawet teraz chyba dwa), do tego od wielu lat kablówkę i nie mogę się z tobą jednak równać stażem :( . Fakt w "Polsyfie" jak delikatnie to ująłeś nie mam lig piłkarskich, które wymieniłeś, co nie oznacza, że po rezygnacji z n-ki i C+ nie będę ich systematycznie oglądał. Za mało jeszcze chyba kolego wiesz o tym gdzie, co i jak. To tak z dobroci serca, bez żadnej złośliwości napisałem. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monkin wiesz... chodzi o to że ja mieszkam w domu jednorodzinnym i nie mam opcji na kablówkę ;)

nie wyczułem tu nawet żadnej złośliwości. Chce mieć po prostu to co miałem.

Czyli HBO pakiet i multiroom za 110zł a oni mi to samo proponują za 139zł :lol2:

a te ligi ,które wymieniłem nie ma w Polsacie. Chcociaż Polsat mogę mieć też jak i NC +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thazek, bynajmniej wzmiankując dalsze oglądanie transmisji piłkarskich z ulubionych przez ciebie i mnie lig zawodowych, nie miałem na myśli posługiwania się sygnałem udostępnianym przez operatora sieci kablowej. A teraz bywaj, gdyż właśnie dają derby Manchesteru. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...