Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzwonili z DUK 22 310 45 00, krótka piłka, 10 minut rozmowy. początkowo zaproponował pan Igor C+Silver za 79, bo płacę 82zł obecnie. Wyjasniłem ze za drogo, a średnio mam 51zł/mc (promka 9x50% + 3x100%) i akurat teraz płacę pełną kwote. Sprawdził, obliczył- przyznał mi racje. Zapytał więc jaką kwotę jestem w stanie płacić- podałem ze przeglądając tutaj na forum oferty, to Universe+ z C+Platinum OP najlepsze wyjście, za kwotę 59zł i takie mi pasuje. MR (2x Camel) i 1 dek w dzierżawie (dsi87) pozostają w cenie pakietu. Jestem zadowolony. Umowa na 12 mcy, na 18 nie chciał dać. Przeczytał warunki, dopytałem czy na pewno 6C+, czy MR i Dek w cenie, potwierdził, jak równiez to że przyjdzie umowa listownie. Pytałem o HBO (choć średnio mi zależało na nim, bo naprawde ostatnio nie mam czasu tv oglądać)- stwierdził ze nie ma dla mnie tego, bo nigdy tej opcji nie mialem uruchomionej ale gdybym odpalił sobie w ostatnim miesiacu obecnej umowy z Cyfrą pakiet HBO, to dostałbym na pewno przynajmniej na 6 mcy gratis w przedłużeniu. Ale jak mówie- nie zależało mi szczególnie ;) jest ok, rozdział "migracja" zakończony pozytywnie. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię dziś do działu reklamacji i tłumaczę kobicie że mam deka dsi87 , nie mogę oglądać Polsatu i history w HD a mam pakiet Silver i proszę aby mi w ramach rekompensaty włączyli HBO . A ona na to że konsultant podczas rozmowy w czasie której zdecydowałem o migracji , przeczytał mi głośno komunikat o tym że na tym sprzęcie który mam nie będę odbierał Polsatu i history w HD .

Rzeczywiście - konsultant mówił mi o tym . Więc jeśli mi się nie podoba to mogę wyłączyć kanał history SD i płacić o 2 zł mniej . A HBO mi się wg konsultantki nie należy Kanałów popularnonaukowych na których sporo pokazują i mówią o historii jest sporo , więc chyba zrezygnuję z tego 1 kanału za 2 zł . Czy jeszcze dalej walczyć o te HBO czy dać sobie spokój , bo się nie da :read:

Powiedziałem konsultantce co pisze tutaj na forum - to ona na to że opinie na forach są różne i ją nie interesują :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam!

Dziś przedłużyłem umowę. Wypowiedzenie wysłane, a umowa do końca września. Wcześniej trzy telefony z najlepszą ofertą za 69PLN, pakiet Silver + 4 canal + dekoder PACE PVR HD + multiroom. MR to dwie niezależne karty. Powiedziałem wcześniej, że nie, chcę to za 59. Dziś dzwonił konsultant i od razu szybka piłka. To co chciałem za 59. Mówi, że na 12 miesięcy, a ja do niego, że chciałbym na 18. On do mnie nie ma sprawy i przedłużyłem na 18 miesięcy. Mam univers+, 6 canal+, MR, PACE PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę można czasem trafić na ludzkiego konsula. Tylko mam takie wrażenie, że zależy to od jednej rzeczy. Jeżeli konsul wcześniej pracował w Cyfrze to będzie bardzo pomocny dla abo migrujących z Cyfry (w moim przypadku tak było). Nie wiem jak to wygląda od strony N. Zakładam, że Kibo zabierze głos w tej sprawie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...