Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś miesiąc temu złożyłem pisemne wypowiedzenie kończącej się umowy z faktu, że to co mi proponowali było niekorzystne (pakiet za ok. 110 zł). Teraz widać, że się ugieli, bo kobitka zaproponowała Multiroom za 0 zł + dekoder z nagrywarką PACE z dyskiem 500 GB za 0 zł + pakiet kanałów za 59 zł. Umowa na 12 miesięcy. Jest to dosyć korzystne (pytanie czy coś jeszcze można ugrać) ale mam jedno pytanie. Czy ten cały dekoder PACE z dyskiem twardym 500 GB można podłączyć do zewnętrznej nagrywarki, aby można było wypalić dane nagranie na płytę DVD? Oficjalnie kobitka mówiła, że takiej możliwości nie ma, ale podejrzewam, że jest inaczej. Mówiła, że podobnie jak z dekoderem SAGEMCOM takie nagrania będą nieczytelne po próbie odczytania płytki na komputerze, tyle, że ja mam ten dekoder i wszystkie moje nagrania nagrywane za jego pośrednictwem działają bez zarzutu. Byłbym wdzięczny za odpowiedź, bo jest to dla mnie istotne zanim podejmę ostateczną decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aź tak waźny jest nsport?

Na nsporcie jest teraz żużel i niektóre mecze ligowe a z tego co wyczytałem to na nsport mają przerzucić część meczów ligi angielskiej . A ja głównie oglądam sport i programy popularnonaukowe .

Udało mi się wywalczyc tylko tyle ; pakiet silver za 69 zł + 2 zł dopłaty za pakiet HISTORYHD i 5 zł za pakiet "premiery" czyli za wszystkie 6 C+ . Czyli wszystko za 76 zł . I do tego "w gratis filmboxy na 5 m-cy .

HBO za free mi się nie należy , bo nie kończy mi się umowa i mam za krótki staż :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie po migracji w ICA pojawiły się dużo wyższe kwoty za pakiet i opcje dodatkowe,(C+silver-109zł,HBO-25, 6xC+ -40zł) - całkowicie niezgodne z tym co czytał konsultant. Dlaczego tak się dzieje, jakiś błąd systemu?

Na fakturze pewnie kwota będzie już właściwa, ta w ICA nie uwzględnia rabatów.

U mnie widnieje kwota.. 194 zł :)

Poprzednio miałem tam 135 zł, a faktury przychodziły na 62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...