Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibo - nie chciałem nic więcej po prostu, ale bez problemu można wyciągnąć więcej :)

 

@Przemek tak wszystkie 6 Canal+ przez 12 miesięcy i nsport też, bo w zasadzie tylko sport oglądam :)

 

Czyli dalej w APS jest oferta za 59, a pojawiały się plotki, źe juź niedostępna.

nie słuchaj co mówią konsultanci, bo oni ściemniają na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta: Platinium (czy to samo co universum?) + 6xCanal+ za 59. Odpawiadam, ze chcialbym do tego MR z dekoderem. Konsultant, ze nie ma problemu tylko teraz musze wycofac wypowiedzenie i podpisac nowa umowe a za pare dni pobrac w APS druga karte i sagemcoma a wtedy on doda mo to za free wchodzac na moje konto?

Czy moge ufac ze tak zrobi? W czytanej nowej umowie nie bedzie zadnej wzmianki o MR i dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

jestem na wypowiedzeniu do konca miecha. no I zaczelo sie jak coroczne dzwonienie. ale tam chyba jacys studenci pracuja to co mi oferuja to ... tutaj nie bede przeklinal :)

 

ale jeden z telefonow mnie zainteresowal

Pakiet GOLD z 6C+ I HBO I MR - tyle ze ( mam SD pace oraz PHP 250gb) za te dwa dadza mi jednego Pace 500gb- jesli chcialbym tez sotawic PHP to 20 zika drozej.

I otoz ten pakiet za 79 jesli z PHP to 99.

 

Hmm popiewsze - skad oni wyczarowali jakis Gold?- chcialbym miec pelen pakiet programow plus 6c+ I HBO I MR - jak mam z nimi startowac cena rozsadna mozecie pomoc?

 

No I jezcze jedno - CAM - czy jak kupie na allegro to bedzie mi dzialalo? czy jakos juz jest to poblokowane? oczywiscie w MR jakbym mial

 

bardzo prosze o pomoc czy dostal juz ktos podobo sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta: Platinium (czy to samo co universum?) + 6xCanal+ za 59. Odpawiadam, ze chcialbym do tego MR z dekoderem. Konsultant, ze nie ma problemu tylko teraz musze wycofac wypowiedzenie i podpisac nowa umowe a za pare dni pobrac w APS druga karte i sagemcoma a wtedy on doda mo to za free wchodzac na moje konto?

Czy moge ufac ze tak zrobi? W czytanej nowej umowie nie bedzie zadnej wzmianki o MR i dekoderze?

 

Platinum to nie to samo co Universe. Dostaleś ofertę Universe+opcja platinum. Nie jestem pewienco do wycofania wypowiedzenia i podpisania nowej umowy. Dziwnie Cię poinstruował. Kartę oczywiście możesz dobrać w APSie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta: Platinium (czy to samo co universum?) + 6xCanal+ za 59. Odpawiadam, ze chcialbym do tego MR z dekoderem. Konsultant, ze nie ma problemu tylko teraz musze wycofac wypowiedzenie i podpisac nowa umowe a za pare dni pobrac w APS druga karte i sagemcoma a wtedy on doda mo to za free wchodzac na moje konto?

Czy moge ufac ze tak zrobi? W czytanej nowej umowie nie bedzie zadnej wzmianki o MR i dekoderze?

Mozesz teraz dobrac MR i nie musisz wycofywac żadnej umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem umowę mam do końca listopada i pierwszy telefon miał miejsce kilka dni temu - podziękowałem miłej Pani za bajerowanie i nawet nie wysłuchałem "specjalnej oferty dla stałego klienta". Przed chwilą drugi telefon z identycznego numeru ( 500919809 ). Tym razem Pan i tym razem postanowiłem wysłuchać oferty. No i za to co mam w chwili obecnej (Kompakt+ HD, 3xHBO, MR Cameleon) w cenie 84,90 otrzymałem propozycje zmigrowania na abo w wysokości 129zł. :D Dobrze że zawczasu wygodnie się oparłem w fotelu, bo w przeciwnym wypadku walnąłbym o parkiet. Matko Boska... Jutro wysyłam wypowiedzenie, bo nie zamierzam odbierać co 3 dni telefonu z takimi ofertami. Swoją drogą chciałbym poznać statystyki tego całego migrowania. Jaki procent stanowią ludzie świadomi, a ilu płaci dodatkowo za tych pierwszych (z abo za 50-60zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...