Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Heban, to nie podlaska, ani jakakolwiek policja ustala, co jest w sieci dozwolone, a co nie, więc w sumie daruj sobie te wywody.

 

Jeśli już chcesz być legalny, to odwiedź strony EC3 (Europol) i tam poczytaj co według nich jest OK, a co niekoniecznie.

 

Tak jak jednak na wstępie ująłem, to nie policje, również i EC3 są tu regulatorami, ale koncerny medialne i olbrzymie korporacje, które lobbują za rozwiązaniami, chroniącymi ich interesy.

 

Projekty praw chroniących te interesy mnożą się jak króliki, więc trudno nawet za tym nadążyć i wszystkie przeczytać, ale zapewniam Cię, że przyszłość nie rysuje się w tym temacie różowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzcie, tylko jakąś w miarę pewną informację, dla abo Cyfry jaka obecnie jest najlepsza oferta na migrację z Optimum do Platinum koniecznie z MR na cameleonach i starym sprzęcie?

 

Urwię się 99 z MR czy może nawet 89 z MR?

 

Albo jeszcze inaczej. Na [beep]ie mi te ich vody i inne wynalazki.

 

Mogę im zaproponować Universe + paczka Canalów z MR, niech mi to dadzą za 79zł?

 

I jestem za[beep]iście zadowolony. Czy nie można na mniejszy jakby pakiet zejść?

 

MR kosztuje 10zł. Ile kosztuje paczka C+? Można ją osobno kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam:

-Optimum HD za 54 zł,

-HD Optimum promo za 0 zł,

-Exxxtra za 6 zł.

Umowa do 28 lutego 2014 ....jeszcze nie nawiązałem kontaktu w sprawie migracji do nc+ . Na jaką propozycję mogę liczyć , przy ewentualnym przejściu do nowej platformy. Zaznaczam, że z obecną ofertą chcę zostać możliwie najdłużej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kwietnia podobne listy mają otrzymywać abonenci Cyfry+ z pakietami premium, którzy na nową ofertę muszą zdecydować się w ciągu 14 dni od otrzymania listu, jednak wypowiedzenie będzie skutkowało dalszym korzystaniem z oferty do końca czerwca (Uwaga! Brak reakcji klienta na ofertę oznacza akceptację nowych, dłuższych umów z droższym abonamentem). Na samym końcu oferty migracyjne będą otrzymywać abonenci Cyfry+ i "n" z niższymi pakietami.

http://media2.pl/media/101608-Prezes-nc ... miare.html

 

Czy w takim razie rozsądnie byłoby po otrzymaniu listy wypowiedzieć umowę w ciągu 14 dni i spokojnie korzystać z dotychczasowej oferty do końca czerwca, a podpisać nową umowę z nc+ dopiero pod koniec czerwca (bo jest szansa, że do końca czerwca ceny spadną)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie oferta zmodyfikowana- tego można byc pewnym. Napewno nie zmienią nazw itp. Zejdą toszke z cenami (za pakiety i RR) + bardziej elastyczna oferta (dobóra opcji dodatkowych [c+ hbo cinemax vod itd] do wszystkich pakietów, może coś z tymi listami nieszczęsnymi z migracją jako zwykły list i wymuszenie migracji). W zasadzie to są główne postulaty wszystkich obecnych abonentów nki, cyfry, jak i potencjalnych nowych nc+ kórzy w Cyfrze i nce aktualnie nie są. trzeba tylko troszke poczekać, bo z dnia na dzien tego nie dokonają. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dostanie list z oferta migracyjna to niech się pochwali.Dzisiaj wysyłka już powinna pójść.

 

Dostałem no i co z tego;) Zaproponowali jakiś pakiet za 89pln. Brak wyszczególnionych kanałów - kpina jakaś. Maszpan kota w worze i się ciesz:) Do obsługi klienta poszły już dwa e-maile ale mają klienta gdzieś.

W tym tygodniu wyślę rezygnację. Nie wiem tylko, jak wyślę do nc+ to z automatu wypiszą mnie z N i C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie trafi szlag z tą śmierdząca nc+

Czy będzie ktoś tak miły i wyjaśni mi jak to w końcu jest?

Czy posiadając pakiet CANAL+ START HD mogę wysłać teraz wypowiedzenie które będzie skutkować na koniec czerwca? Bo jak rozumiem kiedy włączą nowe kanały to będę mógł z nich korzystać.

Chcę do końca czerwca płacić te moje 48zł miesięcznie, a potem się z nimi pożegnać.

Co im napisać w wypowiedzeniu?

Dodam, że żadnego e-maila nie dostałem. A mają mój adres bo dostaje ciągle od nich e-magazyn.

 

Mam ich już serdecznie dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dostanie list z oferta migracyjna to niech się pochwali.Dzisiaj wysyłka już powinna pójść.

 

Dostałem no i co z tego;) Zaproponowali jakiś pakiet za 89pln. Brak wyszczególnionych kanałów - kpina jakaś. Maszpan kota w worze i się ciesz:) Do obsługi klienta poszły już dwa e-maile ale mają klienta gdzieś.

W tym tygodniu wyślę rezygnację. Nie wiem tylko, jak wyślę do nc+ to z automatu wypiszą mnie z N i C+?

 

Cyfrę+ będziesz miał chyba do końca czerwca:

Od kwietnia podobne listy mają otrzymywać abonenci Cyfry+ z pakietami premium, którzy na nową ofertę muszą zdecydować się w ciągu 14 dni od otrzymania listu, jednak wypowiedzenie będzie skutkowało dalszym korzystaniem z oferty do końca czerwca (Uwaga! Brak reakcji klienta na ofertę oznacza akceptację nowych, dłuższych umów z droższym abonamentem). Na samym końcu oferty migracyjne będą otrzymywać abonenci Cyfry+ i "n" z niższymi pakietami.

http://media2.pl/media/101608-Prezes-nc ... miare.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila tel z nc+ i propozycja pakiet Comfort + z cala paczka Canal+ za 79 acha razem z MR (2 karty),narazie odmowilem ale mam pytanie podobno nie ma opcji dolaczenia calej paczki Canal+ do najnizszego pakietu,a tu taka propozycja. Nie sledze calego watku byc moze juz oferuja takowe,prosze o jakies podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadając pakiet CANAL+ START HD mogę wysłać teraz wypowiedzenie które będzie skutkować na koniec czerwca? Bo jak rozumiem kiedy włączą nowe kanały to będę mógł z nich korzystać.

Chcę do końca czerwca płacić te moje 48zł miesięcznie, a potem się z nimi pożegnać.

Co im napisać w wypowiedzeniu?

Póki co nie możesz napisać wypowiedzenia, chyba, że na Canal+ Start odbierałeś takie kanały jak 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD). Wówczas możesz napisać wypowiedzenie z powodu zmian w ofercie programowej, ale ono będzie skutkowało na koniec kwietnia a nie czerwca (te kanały zostały wyłączone 1 kwietnia).

 

Wygląda na to, że wszyscy abonenci Cyfry z Canal+ będą musieli zmigrować do 30 czerwca, lub wypowiedzieć umowę, ale trzeba czekać na jakieś oficjalne info lub list od nich.

W wypowiedzeniu piszesz adres, numer abonenta, wysyłasz listem poleconym na adres Canal+ Cyfrowy SA, Skrytka Pocztowa 8, 02-100 Warszawa treść może być następująca:

 

"Z powodu zmian w Państwa ofercie programowej proszę o rozwiązanie Umowy o abonament w terminie regulaminowym, tj. 30 czerwca 2013 r."

 

Pamiętaj o własnoręcznym podpisie.

 

emeth - nihil novi, cały czas za 109 ten pakiet można max wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...