Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Wczoraj zmigrowałem:..............................

 

a ty dalej (były już)abonencie z n piszesz nie wtym temacie.już wszyscy wiedzą jaka dostałeś ofertę wczoraj od swojego operatora.oferta super,ale pisz to w odpowiednim dziale :>

Oki ,postaram sie poprawić :D,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam migrowałem w tamtym tygodniu do nc+ z cyfry plus konsultant mówił że umowa obowiązuje od dnia 01.05.2013 ale programy zostaną włączone 30.04 ale jeszcze nie mam nic w ica+ widniej tylko nowy dekoder wynajem 20zł PVR a mam za 0zł wynajęty.

Dzwonić do nich czy dać im czas do wieczora??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i snooker teraz leci, ale dla Bundesligi to warto zeby Eurosport byl nadal, w koncu dwie druzyny sa w 4 najlepszych druzyn w Europie :) konsultant jednak nie gwarantowal mi w 100% tych kanalow po 31 sierpnia, wiec zobaczymy - prawdopodobnie zabezpieczaja sie ta formulka, ze jak czesc kanalow zniknie to nie beda miec uzytkownicy podstawki pod wypowiedzenie umow, tak ja to widze... szkoda ze nie moge odstapic od umowy, ale co zrobic wizja Ligi Mistrzow jest dla mnie priorytetem

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzewiak masz rację jeżeli nc+ zrezygnuje z transmisji polskiej ligi angielskiej etc. ( kibicem jestem od 45 lat) To nawet gdy ogłoszą super promocje platyna 200 razy złocona nie wezmę nawet za darmo ...

 

 

Szczerze mnie tylko mecze interesują reszta programów dodatki c+ film i główny też dodatek jak chcę fil to kino albo internet...

Więc jak kiedyś stracą Polską angielską i hiszpańską będzie polsat za 40zł i to mi wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie byłem w ica i zuważyłem,że przy reaktywacji napisali wybrać tvp1 hd,to jest transponder n(nc+).wcześniej było tvp1 sd,transponder cyfry.pisał już ktoś o tym gzieś?

 

widzewiak już myślałem,że okulary będziesz musiał wydzierżawić od nc+ i to w 3D :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam..przed chwila tel. o DUK. Wypowiedzenie zarejestrowane. Chce wziasc gold z 6xc oraz hbo za 79 plus tubrodekoder albo mediabox. Pani oferuje mi silver + 6xC + hbO na 6msc za 64 zł. Jak przejde na dekoder adb to pani twierdzi ze nie moge skorzystac z promycyjnych ofert i moge wziasc golda za 79 ale 4xC + 10 mediabox ? Czy tak jest faktycznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...