Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wam się te negocjacje udają. Mi się kończy umowa z końcem kwietnia, wczoraj próbowałem coś ugrać nie udało się, dzisiaj dzwonię i mówię na wstępie, że finansowo chcę zostać przy tym co mam czyli 65 zł i muszę mieć wszystkie Canal, zaznaczam, że jestem obeznany w temacie, czytam fora i doskonale wiem, że ona może mi zaproponować korzystną ofertę a ona jak katarynka nawija, że tylko Platinium za 100 zł i za 10 zł MR. Jedyne co mi zaproponowała to złożyć wypowiedzenie na czas nieokreślony i czekać aż się odezwą z jakąś PROMOCJĄ, wtedy przez 3 miesiące będą dawać mi sygnał i zostanę na obecnych warunkach. Co radzicie?

Pozwoliłem się zacytować bo mam jeszcze jedno pytanie.

Na czym polega wypowiedzenie na czas nieokreślony? Macie może jakiś wzór takiego wypowiedzenia? Jeśli wyślę takie normalne wypowiedzenie to kiedy mi odetną sygnał? Nie ukrywam, że z mojej strony to tylko taka gra na czas bo jak mi się nie uda to wezmę nawet tę platynę za stówkę ale wiadomo. Trochę zielony jestem w tych sprawach i ogólnie męczą mnie już te negocjacje z nimi i te całe kombinacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak lubicie sport to nawet nie przeglądajcie innych ofert bo szkoda czasu! Cyfrze(dla mnie to zawsze bedzie cyfra) nic nawet do piet nie dorasta! Mamy wszystko puchary najlepsze ligi nba speedway i inne...poprostu tylko cierpliwosci w negocjacjach ja wczoraj ugralem pelny pakiet (chodzi mi o c+ poniewaz hbo na 6 mies.) ale glownie chodzi mi o sport mam za 79 w multiroomie czyli place 39,50 i ojciec tyle samo. Za 39,50 nic ale to NIC nie znajde z tak ciekawą ofertą sportową! a cyfrowy polsat...heh jak ktos lubi sport to nawet niech nie porównuje tych dwóch platform bo szkoda zawracać sobie tym głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak lubicie sport to nawet nie przeglądajcie innych ofert bo szkoda czasu! Cyfrze(dla mnie to zawsze bedzie cyfra) nic nawet do piet nie dorasta! Mamy wszystko puchary najlepsze ligi nba speedway i inne...poprostu tylko cierpliwosci w negocjacjach ja wczoraj ugralem pelny pakiet (chodzi mi o c+ poniewaz hbo na 6 mies.) ale glownie chodzi mi o sport mam za 79 w multiroomie czyli place 39,50 i ojciec tyle samo. Za 39,50 nic ale to NIC nie znajde z tak ciekawą ofertą sportową! a cyfrowy polsat...heh jak ktos lubi sport to nawet niech nie porównuje tych dwóch platform bo szkoda zawracać sobie tym głowy...

Właśnie brałem to pod uwage jak przyjmowałem oferte nc+ ze względu na sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dzwonić rano mają lepsze oferty :lol:

dziś przedłużyłem umowę bez zbytnich negocjacji otrzymałem:

 

pakiet universe + 6C+ na cały okres umowy za 59 zł

dekoder pace pvr 0 zł

muliroom 0 zł

plus i tu niespodzianka, chciałem hbo gratis na 6 m-cy, konsultantka nie wiedziała czy może dołączyć hbo do

takiej konfiguracji, po konsultacji z przełożonym hbo za 0zł na cały okres umowy :brawo:

Podsumowując całość za 59zł na 12 m-cy

 

Jak jest naprawdę okaże się na fakturze, jakby co to reklamacja.

Wcześniej posiadałem MR i HBO w pakiecie za 134zł.

 

Na jaki numer dzwoniłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie-czy mogę wydzierżawić jeszcze drugi dekoder do multiroomu Cyfry+ za 20zł np. tylko na 1 miesiąc(maj) czy w obecnej sytuacji już tylko po migracji do nc+ da się wydzierżawić drugi dekoder?

Pozdrawiam

idź do aps,a dostaniesz bez problemu,ale minimalny okres to 3 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziki. tych opowiadan o ofertach za 49 pln za prawie wszystko nie traktuj powaznie !!bo takich ofert nie ma i nie bylo. Tym bardziej dla abonentow cyfry!!!!

jesli bym migrował na takich warunkach jak ty też bym sobie tak wmawiał :lol2:

 

otóż to...

pewnie też bym sobie pluł w brodę że wziąłem platinum i pace co jest delikatnie mówiąc trochę bez sensu.. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ponawiam pytanie bo zależy mi na odp :P Jeśli jutro pójdę na pocztę i wyślę poleconym wypowiedzenie to kiedy odetną mi sygnał? Z tego co czytam to rozumiem, że kiedy to zrobię to mogę liczyć na telefony i chęć zatrzymania mnie w platformie na lepszych dla mnie warunkach, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ponawiam pytanie bo zależy mi na odp :P Jeśli jutro pójdę na pocztę i wyślę poleconym wypowiedzenie to kiedy odetną mi sygnał? Z tego co czytam to rozumiem, że kiedy to zrobię to mogę liczyć na telefony i chęć zatrzymania mnie w platformie na lepszych dla mnie warunkach, tak?

Może tak może nie. Prawdopodobnie pod koniec maja jeśli tak napiszesz w wypowiedzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ponawiam pytanie bo zależy mi na odp :P Jeśli jutro pójdę na pocztę i wyślę poleconym wypowiedzenie to kiedy odetną mi sygnał? Z tego co czytam to rozumiem, że kiedy to zrobię to mogę liczyć na telefony i chęć zatrzymania mnie w platformie na lepszych dla mnie warunkach, tak?

Może tak może nie. Prawdopodobnie pod koniec maja jeśli tak napiszesz w wypowiedzeniu

Pani na infolinii po tym jak nie zgodziłem się na jej warunki czyli 110 zł za platinium plus MR i powiedziałem, że w takim razie będę musiał złożyć wypowiedzenie chyba, że coś dla mnie przygotują poradziła mi napisać WYPOWIEDZENIE NA CZAS NIEOKREŚLONY i wtedy przez 3 miesiące będę na tych samych warunkach. Czyli co, mam zawrzeć w wypowiedzeniu formułkę typu "proszę o wypowiedzenie mojej umowy na czas nieokreślony". Trochę bezsens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mervel mi tam 20 zeta do przodu czy do tylu nie ma znaczenia..A Pace ...karta cameleon i wszystko jasne .A stara umowa konczy mi sie 30 kwietnia ... a tak tez bym czekal!!! z migracja

 

ok, ale cameleon też zostaje dla ludzi co wzięli pakiety po 59/69zł i mają to samo co Ty...

to jest pewne info, bo jak konsultant proponował 'miłe' ceny to od razu mówiłem że inni mają znacznie tańsze oferty i nagle dla mnie też były takie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...