Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie dla mnie 5zł miesięcznie więc będę się kłócił za 0zł żeby mi dali i muszą dać jak dają za 0zł

jak za darmo to go wezmę chyba i tyle...więc 64zł za platynę plus dekoder to dobra oferta

 

A powiedźcie mi za ile moge wywalczyć te dekodery turbo box albo prv box do platyny ile się płaci za nie przy migracji ???

 

dziwi mnie jeszcze jedno że do Platyny nie dają Box + za 0zł taki mały biały chyba od ADB szkoda pytałem nie ma takiej możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow, ochłoń chłopie.pisałem o wypowiedzeniu z powodu wycofania kanałów,a jak komuś umowa sie kończy, to nie wie,że 30 kwietania ma koniec?obudził się teraz?to już inna bajka.bo czy wysle dziś czy 30 to bedzie tak jak ty piszesz.

Pytanie istotne co facet robił że nie wysłał wypowiedzenia do tego czasu..???

Wysłanie 30 kwietnia wypowiedzenia z tytułu utraty gwarantowanych programów mija się z celem. Ponieważ wypowiedzenie do operatora dotrze po 1 maja 2013 roku czyli po czasie ..Jedynie operator może okazać dobrą wole i uznać wypowiedzenie

Nie ma zapisu w żadnym z regulaminów że decyduje stempel pocztowy ...

Skoro nie ma w regulaminie ma zastosowanie kodeks cywilny i inne ustawy.. Skoro programy gwarantowane zostają przykładowo wyłączone z dniem 1 kwietnia to w praktyce pozostaje 15 dni na wysłanie wypowiedzenia by potem mieć pewność ,że wypowiedzenie było skuteczne.. Bo tak będziemy gdybać swawolić etc.. :jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki czyli Pace za 0zł wywalczę mam nadzieję i mała Platynę bez szaleństw za 59/64zł i będzie ok czeka mnie pewnie długa rozmowa żeby wywalczyć to wszystko ale pewnie się uda jak sami dali platynę cała za 69zł

 

Ultraboxa z cyfry nie bierz bo to philipsy chyba. Jesli to faktycznie platyna to mozesz powalczyc o tuboboxa a nawet mediaboxa. Te dekodery daja cyfrowicza w wyzszych pakietach za 149 i 199 jednorazowo.

 

 

Tak tylko własnie nie chcę płacic na dzień dobry 199zł wole 5zł miesięcznie więc tylko na to idę lub pace za 0zł albo zostaję przy swoim sagecomie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dekoderze zależy mi ale max 5 zł miesięcznie albo jak się da pace za 0zł bo za niego nie dam 5zł bo dostaja go za 0zł ponoć wszyscy...

 

Kojarzycie numer 223104500 ? Wczoraj z tego numeru miałem dwa połączenia, ale nie zdążyłem odebrać, umowa kończy mi się z końcem kwietnia.

 

Tak nc+ pewnie z propozycją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki czyli Pace za 0zł wywalczę mam nadzieję i mała Platynę bez szaleństw za 59/64zł i będzie ok czeka mnie pewnie długa rozmowa żeby wywalczyć to wszystko ale pewnie się uda jak sami dali platynę cała za 69zł

A ja czekam na skany numery umów numery abonenta co to podostawali platynę za 54 i mnie złociszy.!! ( dotyczy abonentów cyfry )

Mija dwa tygodnie żadnego namacalnego dowodu tylko bujanie w obłokach że nc+ sam daje platynę za 59 i jeszcze co niektórzy krzywią nosem że za drogo..!!

I opowiadanie jedna baba drugiej babie..!! ....

Jeszcze z tydzień to do niektórych userów dowiemy że nc+ dopłaca po 20 złotych by tylko wziąć tuner Media i platynę.. Na tym forum wszytko możliwe..

No to panowie bujajcie dalej... :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie numer 223104500 ? Wczoraj z tego numeru miałem dwa połączenia, ale nie zdążyłem odebrać, umowa kończy mi się z końcem kwietnia.

Windykacja bankowa :wink:

 

Ultra box to tez philips i sagemcom :)

 

Nie. Ultraboxy to sprzęt C+ z nagrywarką.

 

@godunow

niektórzy za 49zł maja platynę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To dobra wiadomość. Mam mydelniczkę poenkową i dwa dekodery pocyfrowe (philips własny)

weź pod uwagę,że tuner po n nie bedzie ci śmigać przy MR cyfry

 

Wiem. Jednak jakoś Ci co wydzwaniają, usilnie chcą mi wcisnąć nowy MR, jednak dopiero od golda - do silvera "się nie da"

O zatrzymaniu pocyfrowego nie ma mowy. Nie wiem - jeszcze trochę i zmięknę i wycofam wypowiedzenie z C+:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Widzewiak28 - weż sobie usiądź spokojnie, odsuń się od klawiszy i zamiast klepać co chwilę posta, przypomnij sobie oferty o jakich czytałeś, zastanów się przez chwilę co jest co i na czym ci zależy, zdecyduj się WRESZCIE i zapisz, bo się pogubisz jak zadzwonią. Widzę cię na forum co chwilę od przynajmniej dwóch tygodni, już miałeś mieć umowę w weekend jeśli pamiętam (gdyby cię konsultant nie puścił kantem). A ty jeszcze nie wiesz jaki chcesz dek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mnie się jakoś nie chcę wierzyć, że dają Universe+ z opcją C+ za 49 zł. Sam by, chciał taką propozycję dostać z tym, że teraz płacę 99 zł to pewnie mi nie dadzą, ale nie mam ciśnienia mam CP.

 

Wczoraj dostałem taką propozycję z MR Cyfry. Do tego chcieli doliczyć opłatę za wynajem drugiego dekodera PVR 20zł, ale sam konsultant powiedział, że lepiej zwrócić a za 240zł (czyli tyle ile bym płacił za wynajem przez rok) można sobie już kupić na własność niezły dekoder.

Wczoraj jeszcze nie zawarliśmy umowy ponieważ nie na mnie jest zarejestrowana.

 

Jeśli oferta się nie zmieni to wkleje tu skan pierwszego rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas pisze

@godunow

niektórzy za 49zł maja platynę...

Może nie tak do końca platyne ale 6 x canal ..Ale abonenci cyfry np. mając start + dawniej paczka canal.. W całe nie muszą migrować.. bo i poco do końca trwania umowy mój przykładowo sąsiad ma coś takiego do lipaca 2014.. To po jakiego grzyba miałby migrowac..??Te wszelkie bajery NC+ wielu ludzi nie interesują.

Tyle tylko że nie dotyczy to abonentów cyfry.

.! Inna sprawa z nkowiczami tam rzeczywiście można było dostać platynę za podobna cenę

..Ale nkowicze podostawali pisma Po 10 kwietnia (ci co nie z migrowali) od nc+ ci wszyscy co mieli npremium ,że spokojnie mogą pozostać do końca swych umów pozostać z tym co mają i dostają 6 x canal ..

To po kiego grzyba by mieli migrować do platyny.. Dlatego te opowieści platyna za 50 są wyssane z palca . Nie mają żadnego przełożenia na rzeczywistość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...