Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dzwoniłem sam. Oferta Platyna +hbo = 124 zł, a MR nie ma opcji bo to tylko dla tych co mieli wcześniej :crazy:

Dziś lecę złożyć wypowiedzenie gotowe wzorce do podpisu w APS :brawo: . Może jeszcze z czymś ciekawszym zadzwonią jak nie to żegnam .Najbardziej wkurzające jest to ,iż jedni dostają taniej a drudzy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniłem pod magiczny numer 22-2200191 i rozmawiałem w imieniu taty. Sympatyczny konsultant potwierdził, że wpłynęło wypowiedzenie i zapytał czy może coś zaoferować, żeby jednak zostać w ich platformie. No dobrze, niech oferuje, ale od razu zaznaczyłem, że wiem co dostają byli abo platformy N. Pana konsultanta nie zbiło to z tropu i spytał się czego oczekuję. Odparłem, że interesuje mnie

CANAL+ Silver z Paczką CANAL+ Platinum i MR. Pan sprawdził ofertę i stwierdził, że istnieje takowa w cenie 64 zł + 10 zł MR. Niestety MR tylko na starej Cyfrze, a my nie braliśmy go bo latanie co 6 godzin po uprawnienia nam nie pasowało. Pan poradził, żeby zgłosić się do APS Cyfry+ zapytać czy wydadzą drugą kartę do MR. Na pytanie co z kodowaniem odparł, że w najbliższej przyszłości nie mają zamiaru przechodzić na wyłącznie kodowanie Conax.

Niestety MR na dekoderach ADB tylko i wyłącznie w standardowych pakietach jest oferowany, czyli CANAL+ Platinum 99 zł + 10 zł MR.

 

I tu pojawia się problem. Czy brać to co oferują zaopatrując się w drugą kartę do MR i wynajmując od nich dekodery HD (mamy Strongi SD po splitterach) czy jednak czekać na coś lepszego, czyli ofertę MRS do tego CANAL+ Silver?

 

brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem sam. Oferta Platyna +hbo = 124 zł, a MR nie ma opcji bo to tylko dla tych co mieli wcześniej :crazy:

Dziś lecę złożyć wypowiedzenie gotowe wzorce do podpisu w APS :brawo: . Może jeszcze z czymś ciekawszym zadzwonią jak nie to żegnam .Najbardziej wkurzające jest to ,iż jedni dostają taniej a drudzy nie.

 

 

a do kiedy masz umowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem sam. Oferta Platyna +hbo = 124 zł, a MR nie ma opcji bo to tylko dla tych co mieli wcześniej :crazy:

Dziś lecę złożyć wypowiedzenie gotowe wzorce do podpisu w APS :brawo: . Może jeszcze z czymś ciekawszym zadzwonią jak nie to żegnam .Najbardziej wkurzające jest to ,iż jedni dostają taniej a drudzy nie.

 

Ja usłyszałem dzisiaj coś innego. Tylko dla tych co biorą Silver z bonusem C+ Platinum nie ma możliwości wzięcia MR, chyba że na MR ze starej Cyfry. Jak chcę MR od nich to wtedy Platinum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do was pytanie. Jeżeli są oferty typu Universe z pełną paczką canal+ za 49-59zł / mies. lub C+Silver z pełną paczką canali za 64zł/mies. to chętnie zmigruję. Obecnie posiadam C+Optimum za 65zł/mies. z HD Promo i HBO,cinemax i Filmbox do końca sierpnia za free. Umowę przedłużałem w ostatnich dniach stycznia. I teraz pytanie - jaką treść powinno zawierać wypowiedzenie, bo to normalne to spoko wiem, ale nie wiem czy mam zaznaczać, że jest to związane z chęcią migracji. Czy po prostu wysłać zwykłe wypowiedzenie, gdzie wzór jest podany na necie? :) . Umowe mam do końca lipca 2014r. Proszę zorientowanych o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zachowa się operator jeśli odbierze wypowiedzenie w maju?

Wyślę dziś, ale zanim dotrze to do właściwej osoby pewnie trochę potrwa.

Czy operator wyłączy sygnał na początku maja bez wystawiania faktury, a może wystawi fakturę za maj, czy raczej będzie się kontaktował z klientem w celu przedłużenia umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem propozycję:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, proponuję Panu zawarcie Umowy z nc+ na

następujących warunkach:

 

- pakiet CANAL+ GOLD w cenie 79 zł przez 18 pełnych miesięcy,

- opcja Multiroom Standard za 10 zł przez 18 pełnych miesięcy,

- dekoder UltraBox+ (HD PVR PACE) za 0 zł przez 18 pełnych miesięcy,

- 18 miesięczny Okres Oznaczony.

 

Ww. oferta jest dostępna do odwołania.

 

Jeśli jest Pan nią zainteresowany, proszę o informację lub kontakt pod

numerem telefonu 22 310 45 60. Infolinia czynna jest od poniedziałku do

niedzieli, w godzinach 7.00-22.00.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Z wyrazami szacunku,

 

xxxxxxxxxxxxxxxx

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

Nic tylko brać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku kwietnia wysłałam takie wypowiedzenie, zarejestrowane. Od tego czasu miałam już kilka telefonów w sprawie migracji do NC+

 

Miejscowość, data

Imię i nazwisko abonenta

Adres

Telefon kom.: XXX-XX-XX-XX

Nr. Abonenta: XXXXXXX-XX

Pesel: XXXXXXXXXX

 

CANAL+ Cyfrowy S.A.

02-100 Warszawa

Skrytka pocztowa 8

 

Rezygnacja z umowy o abonament

 

Ja, niżej podpisany (-a) XXXX XXXX niniejszym oświadczam, iż w związku z ograniczeniem ilości programów w ofercie, które nastąpiły dn. 1 kwietnia 2013 r. i braku akceptacji przeze mnie niniejszych zmian, oświadczam iż korzystając z przysługującego mi prawa zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dn. XX-XX-XXXX i wnoszę o jej rozwiązanie.

 

Z poważaniem

 

Własnoręczny podpis

…………………

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem sam. Oferta Platyna +hbo = 124 zł, a MR nie ma opcji bo to tylko dla tych co mieli wcześniej :crazy:

Dziś lecę złożyć wypowiedzenie gotowe wzorce do podpisu w APS :brawo: . Może jeszcze z czymś ciekawszym zadzwonią jak nie to żegnam .Najbardziej wkurzające jest to ,iż jedni dostają taniej a drudzy nie.

 

To jakaś bzdura. Mi zaproponowali Platynę + MRS za 99 zł/12m (na dekoderach mediabox i tym białym 5900) a nie miałem wcześniej MR. Tzn. miałem ale na spliterze. Do tego zadzwoniłem tydzień później i jeszcze dostałem paczkę HBO do końca roku za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważajcie bo mnie nabili w butelkę

dostałem C+ silver filmbox 12msc z niby całą paczka C+

a tu się dziś okazuję że że paczka 6xC+ do końca czerwca 2013 w gratisie

 

zaraz skladam reklamację i nie chce mieć z nimi więcej nic wspólnego za oszustwa

a dwa razy sie dopytywałem o tą paczke canal+ bo tylko na niej mi zależy bo oglądam sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Moj pierwszy post, choc konto mam od dluzszego czasu...

Dostalem propozycje nie do odrzucenia:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na email, proponuję Panu zawarcie Umowy z nc+ na następujących warunkach:

 

- pakiet CANAL+ Platinium + HBO w cenie 149 zł miesięcznie przez 18 pełnych miesięcy,

- usługa Multiroom w cenie 10 zł miesięcznie prze okres 18 miesięcy,

- 18 miesięczny okres oznaczony.

 

Ww. oferta jest dostępna do odwołania.

 

Jeśli jest Pan nią zainteresowany, proszę o informację lub kontakt pod numerem telefonu 22 310 45 60. Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00-22.00.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Krzysztof S

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

 

Jak myslicie?

Brac?

Obecnie mam Prestiz HD za 149 PLN.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bigosiak, na Duchy Przodków, Ty pytasz poważnie, czy się tylko natrząsasz?

 

Toż Platynę za 119 masz na start jako nowy + HBO za 25 (bez HBO-Go), a gdzie Cinemaxy i Filmboxy, w lesie brykają, jak zające podczas parkotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...