Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj telefon do DUK. Teraz mam Optimum w Cyfrze z HD Promo i Philips PVR 250G do końca kwietnia za 64 zł . Wypowiedzenie wysłane .

Propozycja Universe plus 6xC+ i wymiana na pace 500, też za 64 zł. Nie zgodziłem się bo chce dostać dekoder ADB.

Ten Philips to porażka albo nawet katastrofa.

I nic pani konsultant uparcie że nie może bo ADB tylko od Golda.

Nie rozumiem tego bo od paru dni dla nowych abo są nawet ADB od pakietu najniższego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dekodery ADB to np przykład BOX + taki biały mały który jest za 0zł???

Jest on lepszy niż sagecom HD z dawnej Cyfry + taki mały czarny co kartę z boku wkłada ???

 

Też chciał bym wymienić dekoder ale nie wiem jaki jest za 0zł albo tylko 5 zł miesięcznie do silvera żadnej katywacji 49 lub 149zł nie chcę płacić wie ktoś może co i jak dają do Silvera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba wysłac wypowiedzenie albo jeszcze lepiej iść DO APS i tam złożyć będzie szybciej zarejestrowane i wprowadzone i masz potwierdzenie

Ci co mają zarejestrowane dostają Silver 59/64zł plus coś gratis na pół roku i umowę na 12 miesięcy i oczywiście paczkę C+ na cały okres bez wypowiedzenie tylko platyna 99zł

 

 

Nie do końca, mam wysłane wypowiedzenie i jedynie co dla mnie mają to comfort z paczką C+ i MR za 79 zł :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nic pani konsultant uparcie że nie może bo ADB tylko od Golda.

Nie rozumiem tego bo od paru dni dla nowych abo są nawet ADB od pakietu najniższego.

Bo za nową jakość rozrywki trzeba zapłacić więcej :). Mnie też nie chciał dać ADB uparcie wymieniając mojego Pace na Philipsa, po to aby tego Pace wymienić innym za Philipsa. [beep]a szukał :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba wysłac wypowiedzenie albo jeszcze lepiej iść DO APS i tam złożyć będzie szybciej zarejestrowane i wprowadzone i masz potwierdzenie

Ci co mają zarejestrowane dostają Silver 59/64zł plus coś gratis na pół roku i umowę na 12 miesięcy i oczywiście paczkę C+ na cały okres bez wypowiedzenie tylko platyna 99zł

 

 

Nie do końca, mam wysłane wypowiedzenie i jedynie co dla mnie mają to comfort z paczką C+ i MR za 79 zł :?

 

Comfort to średnio ale jak by Ci dali Uniwerse plus paczka C+ i MR za 79zł to bierz i tak cięzko bedzie lepszą wytargować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W temacie Universe i paczka 6xC+ bardzo dziękuję pshem899 za post z poprzedniej strony. Wczoraj migrowałem z C+Optimum na Universe+ 6xC+ (pisałem kilka stron wcześniej). I mimo iż chciałem, aby mi pakiet zmienili dopiero od 1 maja to chwilę po akceptacji oferty już nie miałem C+ i HBO. Trochę się zdenerwowałem, bo raz że za te kanały płacę w starym pakiecie, a dwa że dziś LM :) Po ponownej rozmowie z linią przedłużeniową (na normalną nawet nie ma po co dzwonić, bo babka się upierała, że nie ma oferty Universe + 6xC+) konsultant po rozmowie z kierownikiem obiecał dla nowej oferty w ciągu godziny włączyć brakujące kanały, bo w końcu są opłacone. Wszystko się pojawiło nawet razem z Cinemax i Filmbox, ale nadal bez całej paczki C+. Ponowny telefon, ponownie wysłali uprawnienia i nadal nie ma paczki C+. Dziś rano dzwonię na dział techniczny, czyli 223104747 i 4, konsultant już świadomy problemu kazał mi podyktować numery dwóch kart z MR i ponownie przesłał uprawnienia - w efekcie w ICA pojawiła się pozycja "CANAL+ PLATINUM OP" i wszystkie C+ działają. Morał z tego taki, że jeżeli nie świeci Wam paczka C+ to nie ma szans, aby włączyli ją na infolinii czy nawet na przedłużeniowej, bo podejrzewam, że nie mają uprawnień, aby tego dokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Comfort to średnio ale jak by Ci dali Uniwerse plus paczka C+ i MR za 79zł to bierz i tak cięzko bedzie lepszą wytargować

 

 

Dla mnie może być i ten comfort bo więcej kanałów i tak nie oglądam tylko nie chcą mi dać dwóch dekoderów za 0 zł więc i tak na razie nie biorę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam już nie wiem co robić czy migrowac czy nie . Obecnie mam c+optimum , mr. Pace pvr . Hbo cienemax filmboxy do lipca za 70 zl a umowa kończy się w sierpniu 2014 . Wzialbym tego silvera z paczka 6xC+ .hbo. Mr. Pace za 69 zł jak ktoś tu pisał bo zależy mi na bajkach dla dziecka i wtedy mógłbym pozbyć się polsatu cyfrowego oraz chcialbym mieć już ta migracje z głowy tylko ta dawana paczka c+ nie daje mi spokoju bo boję się że ją później z cZasem wyłącza . Wypowiedzenie złożyłem mam czas do kwietnia by zobacZyć jak sytuacja się rozwinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam już nie wiem co robić czy migrowac czy nie . Obecnie mam c+optimum , mr. Pace pvr . Hbo cienemax filmboxy do lipca za 70 zl a umowa kończy się w sierpniu 2014 . Wzialbym tego silvera z paczka 6xC+ .hbo. Mr. Pace za 69 zł jak ktoś tu pisał bo zależy mi na bajkach dla dziecka i wtedy mógłbym pozbyć się polsatu cyfrowego oraz chcialbym mieć już ta migracje z głowy tylko ta dawana paczka c+ nie daje mi spokoju bo boję się że ją później z cZasem wyłącza . Wypowiedzenie złożyłem mam czas do kwietnia by zobacZyć jak sytuacja się rozwinie

Jak zależy ci na bajkach dla dzieci to zastanowiłbym się nad pozbywaniem się CP. W NC+ wiele kanałów dla dzieci jest niegwarantowanych i niedługo mogą zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaakceptowałem Platyna 99+0MR+2xPace 0zl.Na 6mies hbo ,cinemax,filmbox.

Dosłownie to samo co miałem wcześniej tj.Superpremium z dodatkami jak wyżej.Wypowiedzenie mieli zarejestrowane.Kartami się dziele wiec mi pasuje.Wiem że niektórzy mają taniej ale mi oferta pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...