Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Widzewiak28, na dobrą sprawę, to już możesz wysyłać, bo masz do tego prawo na trzy miesiące przed końcem umowy, a im wcześniej wejdziesz do gry, tym w sumie dla Ciebie lepiej, bo tym wcześniej zaczniesz dostawać propozycje z DUK, które są najbardziej interesujące.

 

To powiem szczerze nie wiedziałem że mogę już 3 miesiące wczesniej negocjować nową umowe albo wysłać wypowiedzenie...

Więc wypowiedzenie wysyłam jutro na adres Warszawa, skrzynka pocztowa itp z powodu zakończenia umowy która mija z dniem 30.06.2013r

i będe czekał co zaprponują bo na tą chwilę z cyfrowcami robią sobie jaja i te oferyy to jakaś kpina!!!

Dzieki za pomoc :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Widzewiak28, wysyłaj na sikorskiego 9, a nie na skrzynkę, szczególnie, gdy to list za potwierdzeniem odbioru (żółta kartka).

 

Mam wieloletnią praktykę w tym temacie i wygląda to korzystniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem na skrytkę 9 kwietnia. Umowę mam do końca czerwca i w poniedziałek już dostałem maila jak im przykro i że będą dzwonić z ofertą. Napisałem maila, że wezmę Silvera z pełną paczką c+ + multi, albo platynę z mr i hbo za 109zł ale po tym co dostają n-kowcy to zweryfikuję swoje oczekiwania co dopłatności w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon od Działu Utrzymania Klienta:

Obecnie posiadam: CANAL+OPTIMUM -84zł/m-c

Propozycja nc+: PLATINUM 99zł/m-c (albo na swoim sprzęcie, albo wymiana sprzętu po cenach regularnych).

Wypowiedzenie wysłane 02.04. - zarejestrowane 08.04.

Dzisiaj mamy już 17.04 i nic z negocjacji nie wynikło.

 

MÓJ CEL:

PLATINUM + MR Premium = 99zł.

 

Mają jeszcze dwa tygodnie. Czekam cierpliwie do 30.04, a jak nie będą chcieli mnie zatrzymać to zostaje mi DVB-T i w**b.tv dla sportu (18zł/m-c hehe).

Mam nadzieję, że się uda. Bo jak widzę, to abonentom n-ki proponują dużo lepsze oferty, a tym co żeby mieć dostęp do pełnego pakietu muszą wymienić sprzęt za spore pieniądze g ó w n o dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Widzewiak28, wysyłaj na sikorskiego 9, a nie na skrzynkę, szczególnie, gdy to list za potwierdzeniem odbioru (żółta kartka).

 

Mam wieloletnią praktykę w tym temacie i wygląda to korzystniej.

 

Rozumiem ta skrzynka pocztowa mi nie pasowała też

czyli sikorskiego warszawa a pamiętasz jeszcze kod pocztowy?

Oczywiście Canal + cyfrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Widzewiak28, wysyłaj na sikorskiego 9, a nie na skrzynkę, szczególnie, gdy to list za potwierdzeniem odbioru (żółta kartka).

 

Mam wieloletnią praktykę w tym temacie i wygląda to korzystniej.

 

Rozumiem ta skrzynka pocztowa mi nie pasowała też

czyli sikorskiego warszawa a pamiętasz jeszcze kod pocztowy?

Oczywiście Canal + cyfrowy

 

Bzdury, jak jesteś abonentem Cyfry to wysyłasz na :

CANAL + Cyfrowy

Skrytka pocztowa 8

02-100 Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury, jak jesteś abonentem Cyfry to wysyłasz na :

CANAL + Cyfrowy

Skrytka pocztowa 8

02-100 Warszawa

Nie tak ostro latawiec, bo to żadna metoda.

 

Adres:

 

Al.gen.Sikorskiego 9. 02-758 Warszawa

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wszystkich tych, którzy migrują na swoim sprzęcie i sprzęcie cyfry informuję, że nie uwzględniając w rozmowach negocjacyjnych braku dostępu do kilku kanałów gwarantowanych, strzelają nie tylko we własne stopy, ale i utrudniają życie wszystkim innym w podobnej sytuacji.

 

Trzeba ABSOLUTNIE o tym rozmawiać i traktować to jako kartę przetargową w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Widzewiak28, wysyłaj na sikorskiego 9, a nie na skrzynkę, szczególnie, gdy to list za potwierdzeniem odbioru (żółta kartka).

 

Mam wieloletnią praktykę w tym temacie i wygląda to korzystniej.

 

Rozumiem ta skrzynka pocztowa mi nie pasowała też

czyli sikorskiego warszawa a pamiętasz jeszcze kod pocztowy?

Oczywiście Canal + cyfrowy

 

Bzdury, jak jesteś abonentem Cyfry to wysyłasz na :

CANAL + Cyfrowy

Skrytka pocztowa 8

02-100 Warszawa

 

 

no to teraz już sam nie wiem na co wysyłać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Widzewiak28, wysyłaj na sikorskiego 9, a nie na skrzynkę, szczególnie, gdy to list za potwierdzeniem odbioru (żółta kartka).

 

Mam wieloletnią praktykę w tym temacie i wygląda to korzystniej.

Nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu konsultant z DUK Cyfry poradził, abym wysłał na skrzynkę z potwierdzeniem odbioru, bo bezpośrednio do siedziby czasem jakaś przesyłka krązy między działami zanim dotrze do właściwych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich tych, którzy migrują na swoim sprzęcie i sprzęcie cyfry informuję, że nie uwzględniając w rozmowach negocjacyjnych braku dostępu do kilku kanałów gwarantowanych, strzelają nie tylko we własne stopy, ale i utrudniają życie wszystkim innym w podobnej sytuacji.

 

Trzeba ABSOLUTNIE o tym rozmawiać i traktować to jako kartę przetargową w negocjacjach.

 

Żadna karta przetargowa.. Jak o tym wspomnisz to ci bedą chcieli wcisnąć conaxa..

 

Po wczorajszych ofertach tylko dla n, już wiem że chcą się pozbyć wszystkich z własnym sprzętem, zostaną zdesperowani co będą płacić 99 zł-119 zł.

 

Z własnym sprzętem o universe z c+ za 49 zł można zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Żadna karta przetargowa.. Jak o tym wspomnisz to ci bedą chcieli wcisnąć conaxa..

...

 

Próbowałeś, czy tylko tak sobie mówisz, żeby coś powiedzieć?

 

Jak być twardym, trzeba uczyć się od Norrisa. ;)

 

Skoro można migrować na swoim sprzęcie, a dekodery c+ są w ofercie sprzętowej nc+, to nie jest to żadna łaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet C+Optimum (w promocji 50% na 6m/100% na 6m)+ MR dobrany za 15zł w trakcie, pierwsza umowa, ważna do końca sierpnia 2013. Od marca rachunki 115zł.

Oferta z dziś, tel 22 310 45 45.

Już myślałem, że przystali na moje warunki z maila, bo mieli w tej sprawie dzwonić (zaproponowałem dobrowolną migrację za 99zł PLATINUM + MR + HBO na 12m).

Myliłem się. Propozycja - Platinum za 109zł + MR 10zł (2 karty) w umowie na 18 miesięcy. Pierwsza propozycja + HBO za 149zł.

Wróciłem do tematu maila - korzystam z wynajmowanego modułu CAM, na którym serwisy VOD nie działają i zaproponowałem zniżkę za Platinum do 99zł - brak zgody po konsultacji.

O inne pakiety nie pytałem bo mnie nie interesują. Grzecznie zaproponowałem telefon po akceptacji moich warunków. Spokojnie czekam na okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@widziewiak28 wypowiedzenie wysyłasz na skrytkę pocztową!! żadne Sikorskiego - zgadza się, tam prędzej czy później dojdzie...ale chyba wolisz by było prędzej? moje obecne wypowiedzenie wysłane 12 kwietnia poleconym priorytetem z potwierdzeniem odbioru - wczoraj pierwszy telefon od nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury, jak jesteś abonentem Cyfry to wysyłasz na :

CANAL + Cyfrowy

Skrytka pocztowa 8

02-100 Warszawa

Nie tak ostro latawiec, bo to żadna metoda.

 

Adres:

 

Al.gen.Sikorskiego 9. 02-758 Warszawa

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wszystkich tych, którzy migrują na swoim sprzęcie i sprzęcie cyfry informuję, że nie uwzględniając w rozmowach negocjacyjnych braku dostępu do kilku kanałów gwarantowanych, strzelają nie tylko we własne stopy, ale i utrudniają życie wszystkim innym w podobnej sytuacji.

 

Trzeba ABSOLUTNIE o tym rozmawiać i traktować to jako kartę przetargową w negocjacjach.

 

 

A ten dalej swoje z uporem maniaka :crazy:

Wysyłamy na skrytkę od dobrych kilku lat , dochodzą wypowiedzenia , ba nawet je rejestrują w systemie, a jeden będzie na przekór innym wysyłał na inny adres :brawo: niż większość.

 

[y?

 

no to teraz już sam nie wiem na co wysyłać :)

 

To posłuchaj się @Jego Cień , wszak on wie najlepiej

 

A tak na serio :

CANAL+ Cyfrowy S.A.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury, jak jesteś abonentem Cyfry to wysyłasz na :

CANAL + Cyfrowy

Skrytka pocztowa 8

02-100 Warszawa

Nie tak ostro latawiec, bo to żadna metoda.

 

Adres:

 

Al.gen.Sikorskiego 9. 02-758 Warszawa

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wszystkich tych, którzy migrują na swoim sprzęcie i sprzęcie cyfry informuję, że nie uwzględniając w rozmowach negocjacyjnych braku dostępu do kilku kanałów gwarantowanych, strzelają nie tylko we własne stopy, ale i utrudniają życie wszystkim innym w podobnej sytuacji.

 

 

 

Ok wysyłam na skrytkę pocztową ale jutro

Jak możecie podajcie mi telefon do DUK Cyfry + zadzwonie po raz pierwszy i zobaczę co zaproponują i dam znać

 

 

Trzeba ABSOLUTNIE o tym rozmawiać i traktować to jako kartę przetargową w negocjacjach.

 

 

A ten dalej swoje z uporem maniaka :crazy:

Wysyłamy na skrytkę od dobrych kilku lat , dochodzą wypowiedzenia , ba nawet je rejestrują w systemie, a jeden będzie na przekór innym wysyłał na inny adres :brawo: niż większość.

 

[y?

 

no to teraz już sam nie wiem na co wysyłać :)

 

To posłuchaj się @Jego Cień , wszak on wie najlepiej

 

A tak na serio :

CANAL+ Cyfrowy S.A.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ganz egal, gdzie kto wysyła, byle dochodziło.

 

Ja wysyłam na sikorskiego i to od zawsze.

 

Zresztą to temat zastępczy, więc nie mam zamiaru na ten temat prowadzić pustych dysput.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie przedwczoraj dzwonili i oferowali C+Platinium + MR (2 karty) + PACE za 99zł lub z HBO za 129zł - zdecydowanie za drogo, ale Pani powiedziała że na pewno zadzwoni z lepszą ofertą, więc nie wiem dlaczego niektórzy tak się napalają na c+platinium z MR za 99zł, przecież to do czasu zmiany nazwy firmy na nc+ było po około 70zł a z HBO po niecałe 100zł, wg mnie normalna cena za C+Platunium MR HBO to 109zł, w tej platformie praktycznie nic nie doszło extra poza kilkoma meczami LM na rok, także teraźniejsze ceny są niczym nie uzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś telefon z nc+. Moja umowa C+KompaktHD + opcja HD Kompakt do końca maja 2013, wypowiedzenie nie wysłane.

Dostałem migracyjną propozycję na:

1) C+Gold na 12 m. za 79 pln

2) C+Silver na 18 m. za 69 pln

3) Comfort+ + cała paczka C+ na 12 m. za 79 pln

4) C+Platimun na 12 m. za 99 pln

 

Czekam na lepsze i pisze wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...