Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kurrubi

Teraz to jak słyszysz takie ceny, po prostu się rozłączaj, bo kontynuacja takiej rozmowy nie ma sensu!

 

Tylko niech zadzwonią!!!

Liczę się z wyłączeniem sygnału na weekend i negocjacjami w przyszłym tygodniu, przynajmniej nadrobię różne rzeczy (gorzej z rodzicami ale jeszcze mnie nie biją ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym sie przejmujecie jest NTC jeszcze CePe czy kablówka !!! Świat na ''nc+'' sie nie kończy ludzie także nie panikujcie korzystajcie z spacerów bo jak Wladimir Wladimirowicz podeśle nam '''DIEDUSZKE MAROZA'' to wtedy zasiądziecie przed TV ;-)

 

Powiem tak w Pierwszej Stolicy Polski piękna słoneczna pogoda choć meczę Was swoimi postami to tylko do godz. 14 mam dyżur ''psioczenia'' bo pózniej znikam na 4 dni na łono natury ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ''Szmart HD+'' ;-) No chyba ze się jest uzależnionym od ''polskiej kopanej'' lub innej piłki no to rodzi sie duży problem ;-)

 

Ale pamiętajcie o jednym prawa do transmisji sportowych są z reguły na trzy sezony a właściciel CP ma ważniejsze sprawy niz CP a mianowicie Polkomtel SA a gwarantuje wam ze powalczy o prawa juz niedługo z ''nc+''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ARPU uważam, iż liczba kibiców piłkarskich jest przez Was przeszacowana. Jakiś procent abonentów napaleńców którzy bez podziwiania 22 modeli biegających za jedną piłeczką obyć się nie może ;-) ale chyba nie tylko to się liczy...

 

@pikoz11 nie sądzę by po rozłączeniu ktoś miał się odezwać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdy rodzaj sportu można spojrzeć tak jak @Kibo. Policzyć zawodników, sprowadzić piłkę do skórzanego balona, a zawodników odróżniać po fryzurach. To bardzo płytkie i uproszczone. Żeby było jasne, lubię sport, choć z praktyką różnie bywa. Czasu brak. I fanatykiem też nie jestem. Ale @Kibo trochę przesadziłeś. Czemu pijesz ;) do fanów futbolu? Oni też utrzymują póki co Waszą NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcelnorbert zapewniam Cię, że z tego numeru aż tak psychologicznie nie podchodzą :P

 

Wydaje mi sie ze to ''dział należności i windykacji '' bo kiedyś tam dzwoniłem :mrgreen:

 

@Kibo przyznaj sie w końcu ze pracujesz w call center ''nc+'' będzie nam fajnie mieć wtyczkę w ''nc+'' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie pisz mi o DJ ANTOINE z P I S -u bo zaraza mi jednego super usera z Foarum NC+ mi takie wpisy pasują co tez tak do mnie ''zalatywał i podrywał'' mnie na głupie porównania ;-) bo mnie to ani ziębi ani parzy kto co o mnie myśli i do kogo porównuje lub przypisuje sie mnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo

Gdy dzwonią i się nie odzywają, wtedy trza odczekać bo ktoś tam się czai po drugiej stronie, ale w światłowodach się zaplątał...

Gdybym nie wiedział, że jesteś twardy zawodnik a nie miętki, to bym Ci uwierzył ;) Trochę tych fanów futbolu tu jest, tu w NC+ więc stanąłem tam, gdzie stoi piłka, a Ty stoisz tam, gdzie... Stoisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...