Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze. Jeżeli mam do końca listopada umowę, to musi dotrzeć do końca października wypowiedzenie, tak?

Tak! Do końca października! I polecam list polecony ;) Za potwierdzeniem odbioru. (Chociaż zwykły też wystarczy) Mnie dziś już pożegnali. W sumie 3 raz. Te rozstania są naprawdę długie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to złożona przeze mnie rezygnacja w salonie jest w jakim celu? Tak dla zabicia czasu kobity tam pracującej? ;D

 

I taki mały myk,,, bo umowa podpisana kiedyś kiedyś dawno dawno temu, później przez telefon przedłużana. To skąd ja moge wiedzieć kiedy była podpisana dokładnie? Bo przecież trzeba to podać w wypowiedzeniu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze honorują datę stempla.

 

Czy ktoś mi powie jak to jest z Cyfrowiczami..czy mogą w APS wypowiadać umowy?

Tylko i wyłącznie list polecony

 

A tu masz zapis z regulaminu

 

cyt

W wypadku gdy w okresie minimalnym na który została zawarta umowa abonent nie zawiadomi operatora cyfry+ na piśmie listem poleconym ze nie zamierza kontynuować umowy wówczas umowę zawarta na okres minimalny uważa się za zawarta na czas nieokreslony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Q77. Dzięki w imieniu swoim i cyfrowiczów! To bardzo ważna informacja jest.

W wypadku gdy w okresie minimalnym na który została zawarta umowa abonent nie zawiadomił operatora cyfry+ na piśmie listem poleconym ze nie zamierza kontynuować umowy wówczas umowę zawarta na okres minimalny uważa się za zawarta na czas nieokreslony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pikoz11 - a ja wypowiedziałem umowę w punkcie dawnej Cyfry gdzie podpisywałem kiedyś umowę. Zapytałem o adres dostarczenia wypowiedzenia, pani zaproponowała, że mogę zrobić to u niej. Wypełniłem gotowy formularz, zrobiła ksero, ostemplowała i przyjęła wypowiedzenie. Po około 10 dniach dostałem pierwszy telefon z DUK z pytaniem dlaczego złożyłem wypowiedzenie i zaczęły się negocjacje. Tak więc takie wypowiedzenie tez ma moc prawna jak widać. Nie tylko listownie. Od piątku nikt nie zadzwonił, pewnie zaczną się znów telefony od poniedziałku bo pewnie w soboty nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skr. pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

 

@Sheyk20 kluczowe jest potwierdzenie które powinieneś dostać w APS.

 

Gdybym poszedł ze swoim pismem w 2 egzemplarzach, to pewnie by mi podbiła jeden, a tak to dbają o środowisko i nie dała nic. A konsul z ofertą nie da mi info czy mają moją rezygnację? A może akurat następny telefon rozpocznie od zapytania DLACZEGO?? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pamiętać żeby zadbać o swój interes, bo nikt tego za Ciebie nie zrobi ;-) z abonentami N-ki nie ma problemu, bo tu jestem pewny, że w APS można wypowiedzieć,ale głosy wcześniej co do Cyfrowiczów są podzielone,natomiast pozostaje niezmienne, iż potrzebujesz potwierdzenia złożenia pisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pikoz11 - a ja wypowiedziałem umowę w punkcie dawnej Cyfry gdzie podpisywałem kiedyś umowę. Zapytałem o adres dostarczenia wypowiedzenia, pani zaproponowała, że mogę zrobić to u niej. Wypełniłem gotowy formularz, zrobiła ksero, ostemplowała i przyjęła wypowiedzenie. Po około 10 dniach dostałem pierwszy telefon z DUK z pytaniem dlaczego złożyłem wypowiedzenie i zaczęły się negocjacje. Tak więc takie wypowiedzenie tez ma moc prawna jak widać. Nie tylko listownie. Od piątku nikt nie zadzwonił, pewnie zaczną się znów telefony od poniedziałku bo pewnie w soboty nie robią.

 

To tez zależy od apsu bo regulaminowe nie powinni przyjmować

A z racji tego ze ten ktoś obsługuje c+ i n to tak ci powiedziała bo n to standard wypowiedzenie w aps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sheyk20 wiesz na jakich zasadach działa MR od N-ki?

 

Universe+/6xCanal+/3xHBO +-59zł

 

Będą chcieli policzyć Ci za mediaboxa aktywację bądź miesięczny najem plus MR standard/premium-10/20zł.

Nie wiem czy można negocjować zwolnienie z opłat z MR.

 

Jedno jest pewne-taniej wyjdzie Cię pozostać na sprzęcie Cyfry a tylko wymienić go na nowszy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sheyk20 wiesz na jakich zasadach działa MR od N-ki?

 

Universe+/6xCanal+/3xHBO +-59zł

 

Noo w sumie nie :) a czymś się różni od tego co mam obecnie?? nie bardzo jestem widać na czasie...

 

hmmm 59,,, ale ja nie chce i canal i hbo razem, tylko albo to, albo to. i taka cena mozliwa z tym mr, który nie wiem na jakiej zasadzie działa? :)

 

aha, dopiero doczytalem reszte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie umowa przedłużona: Do tej pory C+Optimum+ Optimum promo HD oraz PACE PVR 500 GB. Całość za 62 zł. Dzisiaj przystałem na nowe warunki:

Universe+

6x Canal+

3 x HBO

6x Filmbox

Multiroom (wcześniej nie miałem, dobieram jedynie kartę)

 

Całość za 64 zł na 12 miesięcy.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...