Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tydzien temu przedluzylem umowe na, jak to niektorzy pisal 'kosmicznych warunkach' (universe + 6c+ + hbo + pace hd calosc za 39zł/m-sc, bez mr) Poniewaz kwity jeszcze nie przyszly zalogowalem sie dzis do ica i w zakladce platnosci widnieje do zaplaty... 39 zł czyli tak jak mi zaproponowal konsultant, wałka nie było.

Zostalo praktycznie wszystko co mialem a dodatkowo abonament obniżony o 28 zł/msc plus dorzucili hbo

Ja jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100pkt.

Migrujac i chcac zachowac mozliwosc ogladania kanalu Mezzo, musze pozostac przy Pace PVR (ponoc ze wzgledu na sposob kodowania kanalu Mezzo). Czy moge poprosic o taki multiroom, zeby zachowac sobie Pace jako drugi dekoder (i w tym drugim pokoju moc ogladac Mezzo) i wziac Mediabox+ jako dekoder glowny ? Na stronie nc+ widze tylko mediaboxy przy multiroom.

Przy okazji zapytam tez czy propozycja: C+ Platinum z HBO, Mezzo i Pace za 99zl to dobra oferta na migracje, czy w tej cenie powinienem jeszcze otrzymac calosc tego multiroom (mediabox oraz oplate miesieczna za multiroom?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge poprosic o taki multiroom, zeby zachowac sobie Pace jako drugi dekoder (i w tym drugim pokoju moc ogladac Mezzo) i wziac Mediabox+ jako dekoder glowny ?

Nie. Można mieć albo multiroom na zasadach byłej N (mediabox/turbo jako główny i białasy/mydelniczki jako dodatkowe) albo multiroom na zasadach byłej C+ (2x Cameleon i dobierasz sobie do tego dekodery z obsługą Seca/Nagra MA). Nie można mieć obu naraz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@okechukwu jaką miałeś wcześniej ofertę i czy masz więcej niż jedna umowę

 

wczesniej mialem pakiet c+optimum za 67 zł m-sc, dekoder sd 0zł, mam tylko jedna umowe

 

 

@zuchnet

tak, sami dzwonili. Przebieg 'negocjacji' opisalem w dniu w ktorym zalozylem konto wiec mozesz cofnac sie pare stron do tylu. Ja im tylko zlozylem wypowiedzenie u autoryzowanego dystrybutora ;)

 

 

@dk67

gdzies czytalem ze 'blogoslawieni Ci co nie widzieli a uwierzyli...' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios: dawno to "wynegocjowales"? ja mam drugie podjescie, bo w pierwszym nc+ wykazala totalny brak kompetencji i migracja nie doszla do skutku - teraz jest realizowana reklamacja i stad moje z nimi rozmowy.

teraz znam pulap mozliwosci - czyli 99+10zl za multiroom (standard czy premium - domyslame sie ze u mnie tylko premium wchodzi w rachube jak nie chce przechodzic na nowy sprzet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajcie i nie używajcie pojęć MR Standard i MR Premium względem multiroomu na 2 cameleonach po byłej C+, bo się bajzel robi.

Jeśli 2x Pace to jedziesz na 2 kartach od Cyfry+ i 2 najmowanych odbiornikach za tyle, za ile sobie wynegocjujesz przy migracji.

 

MR Standard dotyczy TYLKO i wyłącznie multiroomu opartego na ADB, czyli żadnych Pace/Philipsów/Sagemcomów itd. tylko mediabox+/turbobox+ i podpięte pod niego (w ramach sieci LAN) dekodery dodatkowe marki ADB. MR Premium z kolei to mediabox+/turbobox+ i 1 (więcej się nie da) mydelniczka ADB.

 

Wzięcie MR Standard/MR Premium, a więc sprzętu ADB wiąże się ze zwrotem posiadanych kart Cyfry+ (Cameleonów) i najmowanego sprzętu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem w ICA zobaczy MR Standard (nawet przy Camelach)
Ale wtedy jak zobaczy MR Standard w ICA, a pod telewizorami będą nadal grały Cameleony po C+ to będzie już bezpieczny :)

 

Ogólnie jestem przeciwny stosowaniu tych nowych, głupkowatych nazw wymyślonych przez nc+, bo są dość mylące.

Widać inni też, bo jakoś nadal mówi się o Sagemie, a nie BOX+ HD albo Pejsatym/Philu, a nie PVR BOX+ HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios: dawno to "wynegocjowales"? ja mam drugie podjescie, bo w pierwszym nc+ wykazala totalny brak kompetencji i migracja nie doszla do skutku - teraz jest realizowana reklamacja i stad moje z nimi rozmowy.

teraz znam pulap mozliwosci - czyli 99+10zl za multiroom (standard czy premium - domyslame sie ze u mnie tylko premium wchodzi w rachube jak nie chce przechodzic na nowy sprzet)

30 lipca. Na 2 dni przed końcem umowy. @Grabar,masz rację co do tych nazw. Totalna pomyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po burzliwych negocjacjach umowa przedłużona.

Silver + brakujące 4xC+

MR

dekoder

całość na 12 miesięcy za 64 zł.

Na HBO mi nie zależało, więc nawet się nie targowałam.

 

Negocjacje bardzo zacięte - bez wypowiedzenia propozycja pakiet All za 179 zł. Wcześniej mieliśmy Superpremium HBO z MR za 129 zł, niestety przegapiliśmy moment wypowiedzenia, umowa przeszła na czas nieokreślony - całość za 177 zł.

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia ok. 15 telefonów z nc+.

1. propozycja - 129 zł Platinum z HBO

2. propozycja - 99 zł Platinum + HBO na 6 miesięcy.

 

Cały czas obstawałam przy tym, że interesuje mnie jakiś niższy pakiet + gratis brakujące Canal +. Według konsultantów nie było takiej opcji. Telefon z DUK - jedynie Platyna za 99zł i zapewnienie, że oferta jest dostosowywana cenowo do tej, jaką obecnie klient posiada. Zatem, jeśli jeleń płaci dużo, to nadal może płacić dużo i nie należy mu się Universe + 6xC+ za 59 zł.

Na dwa dni przed wygaśnięciem umowy od niechcenia zadzwoniłam pod nr z smsa, jakiego otrzymałam odnośnie wygaśnięcia umowy i zapytałam przemiłego pana, czy ma dla mnie jakąś niższą ofertę. Jakież było moje zdziwienie, gdy usłyszałam, że pan jest skłonny spełnić moje oczekiwania.

 

Wiem, że można było zejść jeszcze niżej - np. Universe + 6xC+, ale powiem szczerze, że już nie miałam sił.

Życzę bezstresowych negocjacji i wytrwałości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...