Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam panowie że w tej mieście to raczej dystrybutor nie miał jakiś większych kłopotów z natarczywymi abonentami z których 90% "słyszeli że podobno C+ łączy się z n" i na tym koniec,ludzie płacą tyle im wcisną że trzeba :lol2: Wracając do tematu moja ostatnia rozmowa z DUK to 129zł ewentualnie 149zł za ALL czyli tyle co było i cisza do konsultanta nie trafiają słowa że w opcji czyli ALL i kartami + Pacek nie ma technicznych możliwości skorzystania z pełnego pakietu + dodatków. Jak głową w mur ten dalej swoje i że oferta pełna etc... obiecałem sobie że ja nie zadzwonię już i tak też zrobię w końcu świat nie kręci się wokół nc+ i paczki C+ Platinum :lol2::lol2:

Brak wpływu na konto szybko zmobilizuje ich do rozmowy :D wtedy będzie można powiedzieć im coś od siebie, życie jest ciężkie i przekona się także o tym konsultant jak będzie dzwonił jak mu spartolę dzień to trudno. Czytam ten wątek i teraz wiem że 99zł za Platynę + HBO i MR to jednak za dużo wcześniej na to bym przystał teraz już na pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No i od samego początku była jazda - wynegocjowałem umowę w ostatnią sobotę, czyli dwa dni temu, a dziś włączam dekoder, a tam brak paczki c+ (hbo miało być od jutra więc tu akurat spokojnie to przyjąłem). Zaznaczę, że na kanwie poprzedniej umowy miałem paczkę c+, więc oni nawet dzień wcześniej wyłączyli mi to, co powinno być nawet bez przedłużenia umowy!!! Więc telefon, mówię co i jak (bo tu zaraz Zawisza gra a obraz czarny), a Pan że faktycznie nie ma takich danych, o jakich mówię i że to będzie reklamacja, a ja mówię, że przecież mają na to 30 dni i co teraz...więc on, że sprawdzi...3 minuty...i co ? włączył c+, nawet hbo mi włączyli, a miało być od 1 października. Ufff, trzeba ich sprawdzać, bo mają namieszne zdrowo w papierach. A przy okazji sprawdziłem, czy reszta ustaleń gra, więc dopiero od teraz jestem spokojny (bo przyzwyczaiłem się, że na ICA są inne ceny poszczególnych opcji, niż to co dostaję na 190 kanale).

Pozdrawiam

ps. acha, zapomniałbym - dostałem też smsa, że dziękują za współpracę i od jutra mogę zdawać sprzęt :shock: jaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli umowa kończy mi się 31.10.2013, kartę dodatkową odbiorę np. 10.10.2013 roku to pierwsza opłata za MR będzie już za październik? czy Październik będę miał gratis?

2. Czy dobierając drugą kartę w salonie wtedy jest opcja negocjacji opłaty za MR (np. nie 20 zł, a 10 zł) żeby później mieć jeszcze lepszą pozycje wyjściowa przy migracji?

 

Jeśli masz zarejestrowane wypowiedzenie umowy to drugiej karty już nie możesz dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli umowa kończy mi się 31.10.2013, kartę dodatkową odbiorę np. 10.10.2013 roku to pierwsza opłata za MR będzie już za październik? czy Październik będę miał gratis?

2. Czy dobierając drugą kartę w salonie wtedy jest opcja negocjacji opłaty za MR (np. nie 20 zł, a 10 zł) żeby później mieć jeszcze lepszą pozycje wyjściowa przy migracji?

 

Jeśli masz zarejestrowane wypowiedzenie umowy to drugiej karty już nie możesz dobrać.

Może, może i dobierze bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na :

 

Universe + MR + 2xPace + 6xC+ oraz HBO za 69 zł/msc umowa na rok .

 

:)

 

 

Jaki miałeś wcześniej abonament?

Sami zadzwonili?

 

 

Wcześniej miałem to co w podpisie :) Tak sami dzwonili gadam z nimi już od rana i byłem umówiony na dzisiaj na 20 na podpisanie umowy na universe + mr + 6xc+ oraz pace pvr i philpis pvr bez HBO ale zadzwoniła konkretna kobieta i powiedziałem czego dokładnie oczekuję i w jakiej cenie i udało się :) Wrr tylko to usypiające czytanie aneksu do umowy :P

 

Szczęścia w negocjacjach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli umowa kończy mi się 31.10.2013, kartę dodatkową odbiorę np. 10.10.2013 roku to pierwsza opłata za MR będzie już za październik? czy Październik będę miał gratis?

2. Czy dobierając drugą kartę w salonie wtedy jest opcja negocjacji opłaty za MR (np. nie 20 zł, a 10 zł) żeby później mieć jeszcze lepszą pozycje wyjściowa przy migracji?

 

Jeśli masz zarejestrowane wypowiedzenie umowy to drugiej karty już nie możesz dobrać.

Może, może i dobierze bez problemu

 

Dzięki pewnym osobom na tym forum sam odebrałem drugą kartę trzy dni przed planowanym zakończeniem umowy, a wypowiedzenie już dawno było wysłane i zarejestrowane, więc na pewno się da :)

 

@pawlinho, witaj w klubie znośnych cen za znośne pakiety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałam i zadzwoniłam. Trafiłam na bardzo miłą panią Kasię. Sukces połowiczny 59 zł/mies za comfort+ i 6C+. Nic innego przy mojej średniej abonamentu prawie 80 zł nie dało się ustalić. Mogłam mieć ewentualnie silver z 4 C+ HBO za 79 zł . Umowa na rok automatycznie przedłużana z abonamentem 109 zł! Jakoś nie czuję radości, nie mogę się przestawić wiele rzeczy mi się w nc+ nie podoba.

Dziękuję wszystkim za cenne rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 godziny żegnam się z nc+.

 

Byłem ciekaw ile zejdą w dół więc czekałem do ostatniego momentu, właściwie nie chcąc już korzystać z usług. Na mecz wybiorę się czasem do taty lub sąsiadów, filmów nie kocham ąz tak mocno a bajki mam w telewizorze podłączonym do internetu. Comfort+ i 6 canalow nie zaproponowali ponizej 54,90 (chociaż raz jedna z konsultantek obiecała rabat o 10zł). comfort+ z trzema kanałami z piłką nożna dawali za 34,90 - Nie chciałem wyższego pakietu bo lubię wychodzić z domu z żoną czego i Wam życzę :)

 

Nie zmarnujcie życia przed telewizorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...