Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie do nich nie dzwonię niech nie myślą że mi zależy. To już nie te czasy co parę lat temu gdzie mieli wyłączność na HBO a w internecie nie było np. kinomaniaka. Polsat ma sport który mnie interesuje a dostępny jest tylko na ich platformie albo płatnej Ipli. Nie chcą moich pieniędzy trudno jakoś to przeżyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie do nich nie dzwonię niech nie myślą że mi zależy. To już nie te czasy co parę lat temu gdzie mieli wyłączność na HBO a w internecie nie było np. kinomaniaka. Polsat ma sport który mnie interesuje a dostępny jest tylko na ich platformie albo płatnej Ipli. Nie chcą moich pieniędzy trudno jakoś to przeżyję.

dokładnie, sport z polsatu na ipli można mieć za 40zł na trzy miesiące. 3 polsaty, 2 eurosporty i fightklub. Można odtwarzać na różnych urządzeniach, laptop, tablet, telefon nawet tv. Naprawdę fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - nie bądź taki skromny! ;) z moich obserwacji wynika, że masz wiedzę w naszym temacie wielokrotnie większą niż przeciętny uczestnik forum!

staram się czytać wszystko uważnie, chociaż mam świadomość, że po 1-m listopada mogę poznać świat bez NC+, gdyż się przeliczyłem z oczekiwaniami... (co też może na mnie pozytywnie wpłynąć w kontekście życia rodzinnego i zajęć dodatkowych nie związanych z popijaniem chłodnych acz miłych napojów herbatopodobnych zagryzanych niezdrowymi przekąskami) :>

 

edit:

irc - 11x12 = 131 zł co w przeliczeniu na... da całkiem niezły fundusz na herbatopodobne napoje... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila migracja. Wczesniej płaciłem 90 zł. Teraz silver+op platinum za 69zł + 10zł za multiroom(cyfry+) + 0 zł za dwa deki od nich sagemcom i pejs= 79zł

 

też wczoraj miałem pierwszą ofertę. Silver + 6c+ + HBO + pace - 69zł

 

I mówię konsulowi, że OK ale niech obniży z Silvera na Universe i biorę za 59zł. Bo teoretycznie mam płacić o 10zł więcej za coś czego i tak nie będę używał --> mam na myśli NC+GO bo przecież pod wzgledem kanałów w tej opcji jest równowaga. Mówi, że nie ma mozliwości.

 

Mówię mu daj Universe za 69zł ale dorzuć coś co warte byłoby tych 10zł np. MR z dodatkowym dekiem lub dodatkowe kanały. itp bo dla mnie NC+GO nie ma zadnej wartości.

 

Mówi, że wie o co mi chodzi ale nie może nic zaproponować :/

 

P.S. Rzeczywiście rozmowa zaczyna się od wyliczenia średniego rachunku za ostatnie 12-mcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się również, że da się przy wypowiedzeniu... poza tym - to chyba jeszcze za wcześnie się przejmować tym co będzie po wrześniu 2014? - chyba że chcesz to już teraz migrować? przeanalizuj, czy Ci się opłaca, bo obecną cenę masz przyzwoitą i programowo podobnie... (tylko/aż dla HBO?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście wydaje się mało prawdopodobnie abyś teraz uzyskał taką ofertę. Ludziom kończą się umowy za parę dni a oni nawet im nie chcą tego dać. Może gdybyś trafił na jakiegoś fajnegm konsula, to kto wie. Spróbować warto, oczywiście z wypowiedzeniem jak wcześniej pisano. Daj znać czy Ci się uda, bo sam jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś zaskoczenie 3 telefon i silver+, canal+, multiroom za 69zł + 10 multi.

Odmówiłem i przedstawiłem swoje oczekiwania tj universe+, 6c+, multi - całość za 59zł

Przełożony agenta się zgodził. Aha wypowiedzenia nie zdążyłem wysłać (umowa do konca pazdziernika). Hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtas777 w tym przypadku fajny znaczyłoby nieprzytomny ;-)

 

No właśnie coś w tym stylu :D

 

Witam. Dziś zaskoczenie 3 telefon i silver+, canal+, multiroom za 69zł + 10 multi.

Odmówiłem i przedstawiłem swoje oczekiwania tj universe+, 6c+, multi - całość za 59zł

Przełożony agenta się zgodził. Aha wypowiedzenia nie zdążyłem wysłać (umowa do konca pazdziernika). Hej

 

ten chyba właśnie był nieprzytomny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich satkurierowców!

Właśnie przedłużyłem umowę z nc+. Umowę miałem do końca września,wypowiedzenie wysłałem w sierpniu i tak przez cały sierpień miałem około 12 telefonów ze "śmiesznymi" ofertami,ale nie z tą którą oczekiwałem tj. universe+, 6c+, multi - całość za 59zł. Wstawiali kit,że takiej oferty nie ma i każdy zaklinał się,że MR nie ma szans dostać za 0 PLN :) Kiedy powoływałem się na to szanowne forum,to odpowiadali,że w necie różne bzdury piszą. Powiedziałem,że przedłużam umowę trzeci raz i zawsze udaje mi się ugrać to co opisują członkowie forum. Tydzień po wysłaniu wypowiedzenia otrzymałem sms o jego zatwierdzeniu i o możliwym kontakcie. Potem cisza.

Dzisiaj odebrałem telefon (numer prywatny) i usłyszałem głos konsultanta...Głos nonszalancki,taki jak mają kowboje na westernach :) Myślałem normalnie,że gościu jest wypity.Pan konsultant spytał mnie,co mogą zrobić żebym został w NC+. Powiedziałem,że chcę universe+, 6c+, multi - całość za 59zł i sprzęt,który już mam na wynajem (moduł CI) za 0 PLN. W odpowiedzi usłyszałem,że nie ma problemu,formalna regułka i do zobaczenia za rok. Jeżeli chodzi o HBO to myślę,że też by na to przystał,ale uczciwie mi nie zależało.Podsumowując:

Universe+

6 C+

MR

moduł CAM

umowa 12 m-cy

cena 59 PLN

Wszystkim forumowiczom bardzo dziękuję za cenne informację. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wydzwaniaja, ale na razie sie nie spiesze. Mam Canal+ Start za 48zl, umowa skonczy sie z koncem pazdziernika, pozniej bede placil 56zl i zobacze co zrobia. Na razie dostalem propozycje Komfort i 6x C+ za 54zl, czyli cale 2 zl taniej i jakies tam niby nowe kanaly sa, ktore i tak mnie nie interesuja.

Mysle zeby powiedziec, ze jesli mi dadza 49zl za ten Komfort i 6xC+, to sie zgodze. Myslalem tez czy nie warto sprobowac, ze zgodze sie na Universe i 6xC+ za 59zl. Kanalow troche wiecej (w tym Eurosport 2 z Bundesliga), a 10zl miesiecznie mnie nie zabije.

Co do dekodera, to teraz mam Sagecom, za ktory nie place najmu. Czy jest opcja wymiany na jakis ciut nowszy (lepszy), za ktory nie bede placil?

 

Powiedzcie mi czego sie spodziewac po roku od podpisania nowej umowy? Nie bedzie tak, ze te pakiety po uplywie 12 miesiecy nagle zrobia sie drozsze, a na nizszy nie bedzie mozna zejsc? Czy nie bezpieczniej mi zostac z tym co mam teraz na starej umowie i ciagnac to na czas nie okreslony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pogoniarz. A czemu się martwisz co będzie za rok. Będziesz na nowo negocjował warunki :). Osobiście nie ładowałbym się w Comfort. Za Universe zapłacisz ciut więcej a programowo wygląda to lepiej.

@Kibo,Czasami jest dobrze się wygadać przed znerwicowanymi negocjacjami ;)

Dobrze, że to już za nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...