Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku tak było, iż klienci byłej Cyfry dostawali gorsze oferty, ale to raczej ze względu,iż Cyfra nie chciała ich przestać doić jak dawniej-skoro zawsze płacili za dużo to wciąż mogą. Miałeś pecha trafić na [beep]ka po drugiej strony słuchawki, ale jak poczytasz forum to zobaczysz, iż oferta się wyrównała a nawet Cyfrowicze dostają lepsze oferty niż N-kowicze.

 

Chociaż prawda leży zapewne gdzieś po środku.

 

@regenwalde zatem przepraszam,nie doczytałem, iż chodzi o Fulla w jakimś wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kartę dobiorę dziś żeby już migrować z multiroom. teraz jeszcze kwestia abonamentu za "full" bez fikołków jak to ktoś wyżej napisał :brawo: za ile mogę to wyrwać wszystko?. na stronie nc+ widziałem dla nowych abo jakiś pakiet platinium z hbo ale tam tylko cinemaxy dają na 2m-c a później płatne. a jak sie nazywa taki pakiet pełny dla starych abonentów może być bez VODotryskow bo i tak mam pece :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzis trochę nerwa po tym co uslyszalem w sluchawce bo przyznam ze wczoraj konsultant podniosl mi cisnienie i jak cos sie jeszcze dzis skumuluje to pojade i rzuce tymi gratami na lade w [beep]ę. Liczylem na cos rozsadnego w kwocie do 100zl ale nie za 140zl, cos mi sie wydaje ze ostatnia faktura dłuższy czas sobie poczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuchnet ale tak to sobie tylko w perspektywie zrobisz na złość ;-) dopiero w kontaktach z DUK można otrzymać dobrą ofertę a każdy inny konsultant będzie chciał z Ciebie łosia zrobić bo za tu mu płacą.

 

Może trochę przesadzę,ale za 100 zeta dostaniesz prawie wszystko tylko musisz wykazać się cierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam numeru do DUK dla abonentów Cyfry+ ale na forum można go odszukać lub Koledzy przypomną-jeżeli ktoś chce sam zadzwonić.

 

@Przemek.c+

@zuchnet

 

Szukacie oferty migracyjnej w okolicach 100zł,ale musicie ją dopasować pod siebie i tu powinniście posłużyć się ofertą Full extra a zobaczycie co można dostać za 99zł by nie zostać wykiwanym(taki materiał poglądowy...i wiem,że dotyczy on sprzętu ADB,ale nie to chcę pokazać):

 

http://media2.pl/media/105431-Pakiet-Fu ... tow-n.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kibo no Hikari

Wszystko sie zgadza tylko jest jedno ale konsultant musi chcieć negocjowac bo jak na wstępie rozmowy od razu z miejsca mowi ci ze "skoro nie podobały sie panu wczesniejsze propozycje ([beep]nie drogie 129zl +10zl i 169zl) to nie mamy dla pana innych propozycji i prosze oddac sprzęt" to nie masz dużego pola do popisu.

Ogolnie ciężko mnie wyprowadzic z rownowagi ale temu sie wczoraj udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuchnet

Poczekaj do października i zadzwoń na numer 22 2200191 z pytaniem o adres gdzie możesz oddać sprzęt, wtedy dostaniesz lepszą ofertę, ewentualnie konsultant oddzwoni, bo inaczej dostanie z[beep]kę, że puścił za łatwo klienta. Tylko przedtem przygotuj się czego konkretnie oczekujesz i za ile, oczywiście w granicach rozsądku, a przedstawiając swoją propozycję wspomnij, że jesteś fanem tego forum i kumasz temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kurass

To co mnie interesuje to C+ Silver + 6xC+ + HBO + MR(2xcameleon) za cenę max 100zł. Oferty poprzednie to C+ Platyna za 129zł + 10zł za MR i All za 169zł a tą którą wymieniłem wziąć nie mogłem z przyczyn nieznanych, po prostu nie mogłem.

Wczoraj nie przedstawił mi żadnej oferty, dzwoniłem pod numer podany przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zdaje sobie z tego sprawę wiem też o kanałach których nie odbiorę a które są w pakiecie Platynowym, używam własnego odbiornika. Ogólnie chciałem aby odbyło się to "bezboleśnie" i szybko tak jak miało to miejsce do tej pory jak aneksowałem umowę z C+ ale widać że się nie da.

 

@Kibo no Hikari

W tym problem że dla nich jest to cena nie do przyjęcia i to za dużo za niska :smile: chcieli 139zł z MR na co ja nie zgodzę się nigdy w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej oferty nie przeglądałem w pierwszej kolejności myślałem o Pakiecie Platyna + MR za 99zł ale nie wiem czy na taką cenę by się zgodzili tak więc pomyślałem o pakiecie Silver + dodatki za cenę do 100zł

 

Silver ze wszystkimi C+, MR, HBO, Pace PVR za 64zł wyszarpiesz. Drugi dekoder PVR policzyli mi 20zł. Coś takiego mam. Do samego końca walczyłem o HBO na 12 miesięcy i ostatniego dnia po półgodzinnych negocjacjach udało się. Nie daj się zbajerować, że takiej oferty już nie ma, czy nie jest ona dostępna dla Ciebie ani też, że Twoja ostatnia faktura jest wysoka i teraz też musisz dużo płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...