Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nc+ SILVER + 6xC+ + HBO na 6m + Pace 500GB za 64 PLN, umowa na 12 miesięcy. Sami zadzwonili dzisiaj po 10 dniach od wysłania wypowiedzenia, które było dopiero na 30-11, i dogadałem się za pierwszym razem :jupi:

 

Może i te 5 PLN można było jeszcze ugrać, ale nie mam czasu na negocjacje. A tak w 18 minut (łącznie z przeczytaniem umowy) mam na rok spokój, do tej pory płaciłem 62 PLN. Uff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem zrobic tak:

zadzwonic do nich i zapytac czy dotarlo moje wypowiedzenie ( oczywiscie nawet go nie wyslalem). Ciekawe czy wtedy przedstawili by mi jakas naprawde dobra umowe(tak jak wiekszosci Wam)??? Oni wala scieme, to czemu ja nie moge :)

 

jak nie zobacza w systemie zarejestrowanego wypowiedzenia to nic senswonego ci nie dadza. Pogadasz z dzialem promocji i tyle, a dobre oferty daje DUK. A oni dzwonia, gdy widza zarejestrowane wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylal ktos wypowiedzenie np 3 miesiace albo 4 przed zakonczeniem umowy??? Jest sens tak robic??

 

Ja złożyłem na 3 miesiące przed rozwiązaniem. Konkretne oferty pojawiły sie na 2 tygodnie przed końcem. Jedyny plus wcześniejszego wysłania to to,że później nie zapomnisz na ostatnią chwilę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...