Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam C+ Superpremium HD + HBO. Bez MR. Deck własny. Płacę 108 pln.

Umowa do końca X 2013. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

Oferta migracyjna:

Platinium + HBO + MR dwa Kameleony + Pace 500 + umowa 12 miesięcy = 99 pln.

 

Migrować czy czekać na lepszą ofertę?

 

Pakiet Platyna działa z PACE? Mnie powiedzieli, że nie da się tego odpalić bez dekodera ADB.

Z Pace dali opcję C+ Platyna, ona jest bez internetowych gadżetów (netvod i nc+go).

Wie ktoś, czy to prawda? Wziąłem dziś Pace z punktu i sieć można mu podłączyć..

 

Taki pakiet (Silver+ OpcjaPlatyna+HBO) dostałem za 64, MR mogę dobrać za 15.

Jeśli dostałeś ofertę na to samo co ja, to może negocjuj?

 

 

Dzięki za podpowiedź. Zatem potarguję się jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wpis abiele, ja zmigrowałem na Canal+Platinum z MR (2 niezależne karty), Pace i HBO na 12 mies. za 99 zł. Najpierw chcieli dać HBO tylko na pół roku, ale powiedziałem, że muszę się zastanowić, to konsultant dał na cały okres umowy. Migrowałem z Canal+ Optimum, płaciłem 101 zł. (jako nowy abonent).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy po osiągnięciu pewnego pułapu liczby abonentów NC+ akcja pod tytułem "wyślij wypowiedzenie, a na koniec miesiąca dostaniesz U+opcja platyna za 59 PLN" się nie skończy. Teraz, aby słupki nie poleciały zbytnio w dół, zmuszeni są przystawać na pewnie dla nich niekorzystne warunki stawiane przez klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że te negocjacje przebiegają inaczej, niż do tej pory, nawet u innych operatorów. Dzięki swojej tragicznej w skutkach początkowej polityce dziania masa ludzi się zjednoczyła i prowadziła walkę jako grupa i wydaje mi się, że ten procent jest duży wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moja umowa z cyfrą plus kończy się w październiku. Jestem 7-letnim abonentem. Obecnie za pakiet(nie pamiętam jaki), 6xC+ i HBO płacę 108 zł. Konsultanci już dzwonili do mnie kilka razy, proponując dużo wyższe opłaty. Za każdym razem odmawiałem i oczywiście poinformowałem ich, że w takim razie składem wypowiedzenie. Nie mam zamiaru płacić dłużej powyżej 100zl, mogę również zrezygnować z HBO. Tu pytanie czy jestem w stanie wynegocjować od nich U+ 6xC+ do tego HBO przynajmniej na pół roku w prezencie za 59 zł ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moja umowa z cyfrą plus kończy się w październiku. Jestem 7-letnim abonentem. Obecnie za pakiet(nie pamiętam jaki), 6xC+ i HBO płacę 108 zł. Konsultanci już dzwonili do mnie kilka razy, proponując dużo wyższe opłaty. Za każdym razem odmawiałem i oczywiście poinformowałem ich, że w takim razie składem wypowiedzenie. Nie mam zamiaru płacić dłużej powyżej 100zl, mogę również zrezygnować z HBO. Tu pytanie czy jestem w stanie wynegocjować od nich U+ 6xC+ do tego HBO przynajmniej na pół roku w prezencie za 59 zł ???[/quot

 

 

 

Będzie bardzo trudno. Ja mam umowę do końca miesiąca i płacę 85 zł i nawet nie chcą o tym słyszeć. To dostają ci którzy mało płacili. Dziwna logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj wieczorem, po 4 bodajże rozmowie telefonicznej w ciągu tygodnia , widzac, iż warunki przejscia ustabilizowaly sie i nie pojawia sie nic nowego ostatecznie zmigrowany na 12 miesiecy do nc+ (umowa z cyfra do 30.09.13, wypowiedzenie przeslane z poczatkiem sierpnia 2013).

Dotychczas w Cyfrze: Canal + Optimum HD + Promo Hd+ Multiroom + 2 x PVR 250 w cenie łacznej 67 zł

W nc+ będzie U + Platinum OP + Multiroom (2 karty) + PVR 250 za 59 zł

dekoder do Multiroom 20 zł najem

na okres trwania umowy HBO 0 zł

 

Dzis w ICA zmiany wprowadzone - cena standardowa za powyzsze 234 zl :shock:

Informacyjnie :

1. Przy odczytwaniu aneksu zadnej wzmianki co do HBO, a po zwroceniu uwagi na to uzyskalem odpowiedź, iz

to "prezent od firmy" - nie aneksowany.... zobaczymy ....

2. Mimo nalegan z mej strony nie dostałem potwierdzenia warunków przejsca na mejla - "zostana przeslane poczta" , "jest mozliwosć podgladu w ICA lub

w APS.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...