Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wcześniejsze oferty od konsultantów przed wysłaniem wypowiedzenia, niezmiennie:

Kompakt plus 6xCplus 59zł plus 10zł MR

dziś zatelefonowałem do DUK, od razu pytanie na czym mi zależy, mówię że Universe plus 6xCplus, dostałem informację iż jest dostępne w cenie 59 złotych, MR zostaje gratis, zapytałem o wymianę dekodera na Pace - konsultant powiedział iż tylko u dystrybutora się muszę dogadać, zapytałem o HBO darmowe, po konsultacji z przełożonym dał na 6 miesięcy. Propozycja umowy na 12 lub 18 miesięcy, wybrałem 18, jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi dadzą w sumie za 59zł/mc U+6C+MR+ sagemcom hd + HBO 0zł na jakiś czas, to chętnie podpisze na 18 mcy. dobra oferta, szkoda sie zasyrwać na 12 mcy i potem znowu walczyć o coś. raczej nic lepszego mi nie grozi od nich, opcje vod, pvr, itd itp mnie jakos nie przekonują. Tak śledząc wątek, to raczej nei było za wielu osób, które podpisały kontrakty na 18mcy, raczej 90% dostaje na 12 mcy, a myśle ze większośc by sobie chętnie na 18 wzieła. Tak mi sie zdaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakiej cenie można dostać comfort + 6 canal+ ?
jaka?

mnie proponowali za 74 zł, ale to była pierwsza propozycja po wysłaniu wypowiedzenia, także zapewne sporo taniej można wynegocjować. o ile mnie pamięc nie myli, to ktoś tu dostał taką za 49zł/mc. jeśli sie myle to mnie poprawcie ;) raczej niewiele osób sie decyduje na Comfort+ z 6C+ z prostej przyczyny- nie ma w Comforcie Eurosportu2, a więc oferta sportowa (Bundesliga) jest niepełna. dlatego większość decyduje się na Universe+ z 6xC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest oki, wielkie dzięki, mimo iż posiadam polsat ( siatkówka ) to podpisze jutro umowe na 6 canal plus universe bo w tym roku nc plus jeszcze posiada w ofercie LM w reczną i LM w nozną takze trzeba to zrobic.pozdr

Jeśli nie jesteś abonentem N czy NC+ to dla nowych abo. nie dadzą universe z paczką 6xc+, chcąc mieć cały ten sport to tylko pakiet canal+platinum za 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się dowiedziałem na tym forum, więc rewanżuję się informacją:

Miałem Optimum HD ( wszystkie C+ i jakieś tam dodatki HD) za 75 zł, umowa do 30.09

Po kilku żenujących propozycjach (myślałem głupi, że się dogadam) wysłałem w sierpniu wypowiedzenie. Oferty się poprawiły, ale nadal nie były dobre: najlepszy był Pakiet Silver + 6C+ za 74 zł bez PVR. Odmówiłem.

Drugi telefon za tydzień - to samo plus HBO z PVR za 89 - odmówiłem, potem jeszcze jeden telefon z tymi samymi propozycjami. Znów odmówiłem. No to dostałem SMS, że "Potwierdzamy rozwiązanie umowy z dniem itd...". Ponieważ zawsze dzwonią nie w porę, postanowiłem zadzwonić sam w wolnej chwili. No i trafiłem na miłego konsultanta, któremu wyjaśniłem podobnie jak poprzednim, że chciałbym to samo co mam teraz, ale taniej plus dekoder PVR - bez zbędnych wstępów zaproponował:

Silver+ 6xC na 12 mies. plus HBO na 6 mies. za 59 zł, lub Silver+ 6xC+ plus HBO na 12 mies za 64 zł.

Do tego PACE PVR za 0 (teraz mam własnego sagemcoma), umowa na 12 mies.

Wziąłem tę za 64/mies, zadowolony jestem. Chyba dużo zależy od osoby, na jaka się trafi...

Jak będę chciał, to mogę wziąć kartę MR za 15/mies (deka mam), ale chyba dam sobie spokój.

Może to komuś pomoże w negocjacjach, powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...