Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

u mnie to samo. caly czas dzwoni nr 500919809

 

mam:

Canal+Optimum

HD Promo

Multiroom

dekoder z PACE 500GB

dekoder z 250 GB

67zł

 

chce:

pakiet universe

canal plus platinium (6xc+)

PACE (wynajem) - 0 zł

Philips PVR (wynajem)

multiroom (2 karty)

 

Oczywiscie konsultant uparcie twierdzi ze nie ma takiej opcji aby to pakietu universe dodac OP 6c+ - wiec nie zaczalem negocjowac jeszcze ceny. Czekam na propozycje 69zl za wszystko. Ewentualnie zastanawiam sie czy mozna do tego wywalczyc HBO na 6mc ale ostatnio chyba nikt tego nie dostal. oczywiscie wypowiedzenie wyslane, zarejestrowane. umowa do konca wrzesnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem i konsultant stwierdził że u nic w systemie figuruje Pace i spokojnie mogę wymienić a w ICA poprostu zmieni to się z czasem. Mam nadzieję że jutro się zdziwię w APS :D

I ma rację, po wymianie dopiero w ICA się zmieni na Ultrabox+/PVR Pace.

 

Wszystko się zgadzało, wymiana bez problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę miałem do końca września. Dzwonili w zeszłym miesiącu przed wysłaniem wypowiedzenia z jakaś droga propozycja.

Dzisiaj zadzwonił konsultant i pyta się co by mnie skłoniło abym został. Powiedziałem wprost, że chce Universe + 6xC+ + HBO + MR za 59 zł. Po konsultacjach "z górą" zgodził się na moją propozycję. Do tego podstawowy dekoder PACE 500 Gb wypożyczenie gratis, Philips 250 GB dodatkowo 20 zł/miesiąc. w sumie 79 zł/m-c. U mnie więc drugi telefon załatwił sprawę (a pierwszy od wysłania wypowiedzenia umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku umowa Do końca października. Dekoder Sagemcom na własność. Wypowiedzenie zarejestrowane w systemie. interesuje mnie migracja z pakietu C+ Start płaciłem do tej pory (6x 28 i 6x 56zł) . Z ciekawości zadzwoniłem dziś na 22-310-45-46 Został mi zaproponowany Pakiet comfort + do tego 6x C+ za 64. Odmówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniłem i pomimo zażartej walki z mojej strony na konkretne argumenty w połączeniu z elementami negocjacyjnymi prosto ze szkoleń dla handlowców nie udało zrabatować się drugiego tunera. Zgodziłem się na universe, 6xCanal, MR, Pace za 59 zł/12 miesięcy. Mam jeszcze 25 dni by znaleźć jakiś sensowny tani tuner hd i zwrócić tego złoma - philipsa. Inaczej będę jeszcze musiał bulić 20 zł/miesiąc za użyczenie.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia za rok. Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak można dostać w dalszym ciągu przyzwoite oferty serii 59/69, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na konkretny telefon..

A jeżeli chodzi o wpisy w ICA to u mnie wszystko gra. Do zapłaty 59. Jeżeli u kogoś jest inaczej to tylko reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICA nie jest do końca wiarygodnym źródłem informacji-przynajmniej to które było w N jak i w NC+, bo nie pokazuje niejednokrotnie wszystkich opcji dodatkowych które posiadamy. Wszystko oczywiście można zweryfikować, ale podstawą wcześniej jest otrzymanie na maila warunków ew. przedłużenia-na Naszą prośbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...