Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się za nic nie mogę połapać jaką mam ofertę. W ostatni dzień trwania umowy już po wysłaniu wypowiedzenia dostałem ofertę 55/rokWcześniej miałem pakiet za 64zł (co pół roku płaciłem 32), teraz mam ten sam tj: wymiana na nowy dekoder,wszystkie Canal+, wcześniej nie miałem i dodali mi Orange Sport, TVP Sport, mam fonie na Universal Channel i Sci-Fi Channel :D. Jeden minus to, że łepek z info nie chciał mi dodać Eurosport2 zasłaniając się, że to wyższy pakiet (na oficjalnej niby pakiet za 59 ma euro2, ale tam dają Family za 2 miechy tylko, ja mam na cały okres trwania umowy). Jestem całkiem zadowolony, ale Eurosport2 chciałbym bardzo, jest szansa na wynegocjonowanie tego za powiedzmy 2-3zł wiecej w abo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty chcesz negocjować? Napisz do nich,że pakiet chcesz zwiększyć. Ale to nie będzie 2 lub 3 zł ;)

Jak to co, chce Eurosport2, a nie wyższy pakiet, żadne multiroomy, czy vody mnie nie interesują. Może niech ktoś napisze za ile najmniej mozna go mieć, bo zmęczon jestem streamowaniem ;). Jeszcze może napiszę, że mam nieparowaną kartę, więc juz jestem bardzo zadowolony. Z euro2 byłoby jednak supergites.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty chcesz negocjować? Napisz do nich,że pakiet chcesz zwiększyć. Ale to nie będzie 2 lub 3 zł ;)

Jak to co, chce Eurosport2, a nie wyższy pakiet, żadne multiroomy, czy vody mnie nie interesują. Może niech ktoś napisze za ile najmniej mozna go mieć, bo zmęczon jestem streamowaniem ;). Jeszcze może napiszę, że mam nieparowaną kartę, więc juz jestem bardzo zadowolony. Z euro2 byłoby jednak supergites.

Teraz to możesz sobie negocjować za rok :lol2: , o ile masz umowę na rok,bo przecież nic nie wiesz :> . Zwiększ pakiet i tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem telefon z propozycją: pakiet silver +6 razy c+ ,dekoder na czas trwania umowy za 0 zł cena 69 zł na 12 miesięcy. Tak się zastanawiam czy nie lepiej powalczyć o te same opcje, tylko z pakietem universe, który jest tańszy a z tego co się orientuje kanały w obu pakietach są takie same z tą różnicą ,że w pakiecie silver jest dodatkowo nc+go ,które mnie akurat nie interesuj. Może ktoś potwierdzić, że tak jest rzeczywiście, czy może są jakieś różnice w kanałach o których nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem telefon z propozycją: pakiet silver +6 razy c+ ,dekoder na czas trwania umowy za 0 zł cena 69 zł na 12 miesięcy. Tak się zastanawiam czy nie lepiej powalczyć o te same opcje, tylko z pakietem universe, który jest tańszy a z tego co się orientuje kanały w obu pakietach są takie same z tą różnicą ,że w pakiecie silver jest dodatkowo nc+go ,które mnie akurat nie interesuj. Może ktoś potwierdzić, że tak jest rzeczywiście, czy może są jakieś różnice w kanałach o których nie wiem?

 

Ty i tak nie bedziesz miał nc+go,choć dawaliby ci platyne .Śmiało walcz o u+ z 6 c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć wielka lipa z Euro2, powinni mieć opcję na dodanie tego kanału.

Trzeba było negocjować o pakiet universe, co w wielu przypadkach wzrost ceny abonamentu o 4pln.

Jeszcze nic nie podpisałem, ale przeciez w Universe Canal+Family jest 2 miechy tylko, potem 20zł, więc jak juz to 24zł więcej za sam Eurosport2 dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja zmigrowałem. Do tej pory C+Optimum Multiroom Pace/Philips bez HBO, 116 zl. Umowa do konca sierpnia. Wczoraj tel. po 17 i oferta przyjęta. C+Universe 6xC+ 59 zl, Multiroom 0 zl, Pace 0 zl, Philips 20 zl, HBO 25zl. Szalu nie ma ale abo tanszy 12 zl + HBO. Do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...