Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli U+6C+HBO(cały okres umowy)+ mooltirom +2 dekodery(pace+philips) za 79zł realne czy trzeba dać więcej? wczoraj proponowali U+6+ za 89zł a przedwczoraj za 79zł U+6C +HBO i się niestety zastanawiałem a wczoraj powiedzieli że za tyle nie ma szans powiedziałem z kim rozmawiałem to mi powiedzieli że ta osoba nie miała uprawnień do zaoferowania za 79zl dziś maja dzwonic i jaką cenę zaproponować z HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Wczoraj przeszedłem z C+ na NC+, telefonicznie więc, mogę do 10 wycofać się z umowy. Nie wiem czy za bardzo się nie pospieszyłem, dostałem pakiet PLATINIUM wraz z multiroomem, za 99 zł na 12 miesięcy. Czy myślicie że to dobra oferta, czy ją wycofać. Umowa z C+ kończyła mi się w październiku.

Dzięki, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wyłączą nSport to ludzie ich zjedzą ;-)

 

Tam jest napisane ze do końca obwiązującej umowy byłej Cyfry+ HD i nie krócej niż do 30.06.2013 a było tak napisane bo pierwotny plan był taki ze abonentów ''n'' przenieś mieli do końca maja a abonentów Cyfry+ do końca czerwca ale plan nie wypalił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Wczoraj przeszedłem z C+ na NC+, telefonicznie więc, mogę do 10 wycofać się z umowy. Nie wiem czy za bardzo się nie pospieszyłem, dostałem pakiet PLATINIUM wraz z multiroomem, za 99 zł na 12 miesięcy. Czy myślicie że to dobra oferta, czy ją wycofać. Umowa z C+ kończyła mi się w październiku.

Dzięki, pozdro.

Oferta porażka.... Ja za 109 ma Platyne z HBO+MR i 2 Pejsy za 109. Pospieszyłeś się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Wczoraj przeszedłem z C+ na NC+, telefonicznie więc, mogę do 10 wycofać się z umowy. Nie wiem czy za bardzo się nie pospieszyłem, dostałem pakiet PLATINIUM wraz z multiroomem, za 99 zł na 12 miesięcy. Czy myślicie że to dobra oferta, czy ją wycofać. Umowa z C+ kończyła mi się w październiku.

Dzięki, pozdro.

Oferta porażka.... Ja za 109 ma Platyne z HBO+MR i 2 Pejsy za 109. Pospieszyłeś się

 

Mogę się jeszcze wycofać. Czyli masz drożej o 10 zł a za to HBO. 2 Pejsy - nie wiem co to jest, jak możesz to wyjaśnij :D Dekoderów nie chciałem wymieniać bo mulitroom chciałem mieć na starych zasadach, czyli nie połączone ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni na rezygnację masz tylko w przypadku nowej umowy, jeżeli zgodziłeś się na aneks to termin ten nie przysługuje.

Gość przez telefon mi powiedział, że mam prawo odstąpić od umowy w ciągu 10 dni, jest to nagrane, więc spoko.

 

2 Pejsy to dekodery z dyskiem 500gb od cyfry, MR też mam 2 karty ;)

te dekodery są kuszące, ale z tego co wiem to muszą być połączone siecią wifi lub lanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ircios, proszę o info, mam comfort z canałami, multiroom, dwa dekodery w dzierżawie w tym sagem i philips pvr z dyskiem, płaciłem 76 miesięcznie, umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane, były telefony, propozycja ostatnia : uniwers z 6 canałami za 59, multiroom i te dekodery które mam, plus 20 za dzierżawę za philipsa czyli 79 zeta na 12 miesięcy, to dla mnie za dużo, za 60 zeta U + 6C + MR bym wziął, mógłbym nawet wymienić philipsa z dyskiem na zwykły, ale twierdzą że się nie da drugiego dekodera za darmo... wczoraj przyszedł sms z info o wyłączeniu sygnału 1 września no i oczywiście numery jeślibym sie zdecydował pozostać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gmao. Przy takim abonamencie 59 zł to za bardzo nie chcą dawać deków za free. Zawsze możesz oddać Phila i kupić jakiś tani tunek na wolnym rynku,skoro na nim ci nie zależy.......

 

co do philipsa z twardym to tak bardzo mi nie zależy, zwłaszcza że z Soniakiem nie jest kompatybilny, za 10 zeta dzierżawa bym się zgodził, ale nie za 20, a co do kupna na wolnym rynku to licytacje za sagema hd zaczynają się od 200 zeta i licytuje po kilka osób więc pewnie przekroczy 250, a przy umowie na 12 miesięcy to raptem 240 złotych, no chyba że ktoś tutaj ma do sprzedania taniej? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...